Skoči na vsebino

VARIATOR POLINI


_OKI_

Priporočene objave

http://www.lindempa.si/po_home.htm

Na tem naslovu lahko najdete v ceniku variomat oz. variator ( kaka je razlika?????) za npr. Typhoona - 17.663 SIT.

Zanima me, ali se spalača tole stvar kupit in jo vgradit. Jaz razmišljam o tem samo mi še ni jasno kako je na stvari. Kaj s tem pridobiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je imel na Aeroxu polinijevo sklopko, pa je bila razlika samo ta da mu je original držala 15k km, polinijeva pa 5k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

variomat ti pripomore k bolšemu pospeško in malo višje končni hitrosti

najbolše pa je da ti z športnim variomatom vleče skuter zelo enakomerno

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad varjatorja jst bl po kmeck znam razlozit, zato pa raje nam, ker me boste cist sfakal, spet :P

Pred ene pol lata sm ga mislu zamenat, sam pr navadnem auspuhu to ni kj dost bistven drugac, mi je od Benota fotr ponujal enga malossijevga za cca 13k sit, s katerim je vcasih dirkov, seveda mi je ponujal se zapakiranga+fedrci+valjcki, ce te mogoce zanima pa mislm da ga se ma, pm-Beno pa prasj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grega vprasaj KKS-a ko ma Multivara al pa Mateja ko ma Evota pa ti naj poveta kaj se je spremenilo z tem ko sta jih menjala....Kak te za tebe pride 18k za mene pa 36k :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš širše gume kot jaz. To bo to :D :D :P

Samo tega variatorja za 18k nima nobedn. Matej ma evolution, KKS pa malossi, ko ga je tak težko dobit. Zanima me kolk pridobiš na končni s takim variatorjem in kolk na pospeških, ker se ne morem odločit med prenosi in variatorjem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

variomat pokrije luknje v obmocju od 20-90km/h, mors pa met tut tapravo trdoto zadnjega fedra na sklopki. Jest mam doma malossija pa polinija, pa se mi na runnerju bols obnese malossi. polini ma vecje valcke (take kokr so standart), malossi pa mal manse, nevem zdej dimenzij napamet. jest bi na tvojem mestu vzel malossi, ce ga lahko kje dobis.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jzst mam luknjo med 50-70..do 50 dobr vleče..nad 70 pa tut ko ena motorka ;)

je kdo iz novega mesta..da bi mi to malo sprobal?

aja..na aprilio sr 50ditech..kaj bi mi dal gor? zdele je končna 90-100..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to tut vem..in..bi kdo odgovoru na vprašanje?

jzst mam luknjo med 50-70..do 50 dobr vleče..nad 70 pa tut ko ena motorka

je kdo iz novega mesta..da bi mi to malo sprobal?

aja..na aprilio sr 50ditech..kaj bi mi dal gor? zdele je končna 90-100..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebna je nastavitev sklopke pa mozn da nimas tapravih valjckov+fedrov, pa dizo je lahk vzrok..

Pelj mal na servis ce ne znas "vrtat" po motorju, jst sm mu podobn sam da je bla lukna med 0 in cca 25-30 pol do 70 je turbo vklopu, nato je turbina padla pa sm ga mogu matrat se do 95(po stevcu seveda) nakar se je zaslisal spet tisti grozen zvok iz mojga biusega đianelija..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lahk bi reku isti kurac, kup tistga k ti je ime leps, btw polini bos 100x lazje dobu v slo, blablabla, se enkrat ponavljam prblizn ista zadeva..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jzst mam luknjo med 50-70..do 50 dobr vleče..nad 70 pa tut ko ena motorka ;)

je kdo iz novega mesta..da bi mi to malo sprobal?

aja..na aprilio sr 50ditech..kaj bi mi dal gor? zdele je končna 90-100..?

probej dat tazadn fedr na sklopki mehkejsi. em sej ti gres dost kaj pa se hoces, 200? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!