Skoči na vsebino

VARIATOR POLINI


_OKI_

Priporočene objave

No danes sem koncno dobo Malossi Multivara :D :D Prvo kot prvo sem tisto puao ki pride cist na konec motorne gredi napol vrezo ker ni so nic skup...._aerox_ pa KKS sta vidla....nakar ugotovimo da treba malo puso ven vzet pa to vlko noter dat :blink: in pol sn spet mogo it brusit malo da sn dobo isto velikost 2 pusi kot pa je ona orginalna bla :D Sestavim vse skup dela :) :D :P :) :P Dam po gasu potegne obrati do 11500 :D :D :D celi veseli kak bo slo....samo stevec ni cez 47km/h priso :( :angry: :( :angry: Tak da morn juter nove valcke kupi....ce ma keri multivara mi naj pove kak tezke valcke ma noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mam ze +15% noter...se bom vido bom juter valcke ene 8g kupo pa bom vido kak pa kaj....

ja to pa je malossi in ona je mogoče trša al pa ke, vseeno probi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem koncno dobo Malossi Multivara :D :D Prvo kot prvo sem tisto puao ki pride cist na konec motorne gredi napol vrezo ker ni so nic skup...._aerox_ pa KKS sta vidla....nakar ugotovimo da treba malo puso ven vzet pa to vlko noter dat :blink: in pol sn spet mogo it brusit malo da sn dobo isto velikost 2 pusi kot pa je ona orginalna bla :D Sestavim vse skup dela :) :D :P :) :P Dam po gasu potegne obrati do 11500 :D :D :D celi veseli kak bo slo....samo stevec ni cez 47km/h priso :( :angry: :( :angry: Tak da morn juter nove valcke kupi....ce ma keri multivara mi naj pove kak tezke valcke ma noter

multivar podira rekorde.......celih 47kmh :)

btw: kje si dobo od malossi-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

multivar podira rekorde.......celih 47kmh :)

btw: kje si dobo od malossi-ja

Ja z extremno lahkimi valcki :angry: :angry: se juter bo bolse :D :D :D V trgo avtu sn zadnega dobo ker jih ni vec na zalogi pa jih niti nebo baje vec :D :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO dans sem koncmo vse skup spravo in dela :D :) :D Samo se je pojavo novi problem :angry: jermen drsi koda je z vazelinom namazan pa celi je ze rastrgan pa sn komaj naredo 1700km :angry: 70-ka pac...Morn novega od malossija kupit pa bo delalo ko novo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sranje ja :) Še dobro, da si tak dobro založen s klip klap orodjem pa garažo :)

Caki ti zaj enkrat upam da drugi tedn se dobim kompresor pa pistolo bo foter sponzor :D :D Pa zaj vedno ko kaki lepi kluc vidim ga kupim....tak da garaze se se bol polni :D :D Se malo pa bom mel S.P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe.....bog nedaj da bi zaj med pocitnicami ki delo v Unioru ker bi tak pol tovarne domu prineso :D Samo vse ki so zrece....ki pa sn jaz doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba: Ti si dal gor multivar 2000 od malossija in me zanima kaksna je razlika glede na star variator, ker nameravam tudi jaz menjat variator na runnerju-----sej DNA ima isto mašino rajt?

lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No iste ravno nima ma pa podobno ko Runner letnik 2002....Tak ti bom reko do zdaj se nisn zadovolen :angry: Obrtati so sicer vecji :D potegne bol :D ampak ce das do fula gas se mi jermen noter dobededno zge in ko se vstavim smrdi po sami gumi :angry: :angry: :angry: Pa se koncna je samo 94 :angry: :angry: :angry: :angry: Nevem bom vido zdaj ko dobim kewlar jermen od malossija kka bo pa kaj upam da bolse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zdaj sem menjal valcke 8,5gramski so zdaj noter potegne lepo ko se je Tomozuki peljal je reko da se je 105km/h ko sn jaz zraven njega so sn mimo njega so z 99km/h pol pa tako ponavadi spet stevec crkno :( Tak da lahko samo recem da gre motor spet tako nekoc oz.2x bol :D :) :) :D :) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!