Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

quote:

Zdravo Ein... ,

olajsanje, se si ziv.

Se, se... Jedva ampak sem.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...eden od tistih tvojih "postenih" ljubljancanov (Easy...) je celjan...

Zal mi je, da si razocaran. Po 6-ih letih v Ljubljani pa mi je (po pravici povedano) kar pasalo iti nazaj v Celje. Saj ni bilo hudo, pa vendar... Sem pa ze rajsi velika riba v malem ribniku kot pa mala v velikem.

lp Easyrider

P.s.: ne drazi Pupe, te lahko

Ok od zacetka. Se mi je kar zdelo, da nisi ljubljancan, ko si tako s štajerci držal. Sicer pa meni (verjetno kot eni redkih ljubljancank) štajerci zelo pri srcu. Še bolj pa štajerski (beri mariborski, celjanski, velenjski) naglas.

Hvala bogu, Easyrider, da imaš tako mišljenje glede ribnika. V ljubljani imamo vse prevec takih modelov ki so raje mali v mestu, kot pa veliki na vasi (tako mi temu pravimo).

Nobenega ne tepem vec. Sem že rekla, da zdej samo še lubcke dajem. Tepli se boste pa že med sabo za moje lubcke!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ze pri svojem prvem javljanju sem napisal kraj, od koder prihajam. Pa nic hudega, ce sem to storil se enkrat. Sedaj mi je namrec mnogo lazje, ko si povedala, da ne tepes vec.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy je po parirjih res skoraj 24. star ampak po dusi sem stlnajst zato pazi ker je zavajanje mladoletnikov kaznivo. mam pa sreco ker je malo strnajstletnikov, ki majo taki motor pa jim vse zenske (no deklice) odpeljem ker me z skuterji ne dobijo. pol jih pa na fanj mocen punc sladoled peljem in ko so pijane jih zlorabim!!!! juhu, pa naj kdo rece da ni lepo bit stirnajst!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, jst sm pa tlindvejst stala pa bi tut sla s tabo na sladoleda, da bi me lahka pol zlolabu. A bi me ti zlolabu, k me se noben ni, pa sploh ne vem, kako to zgleda.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pervy, jst sm pa tlindvejst stala pa bi tut sla s tabo na sladoleda, da bi me lahka pol zlolabu. A bi me ti zlolabu, k me se noben ni, pa sploh ne vem, kako to zgleda.

Pupa

teoreticno je to v sivi coni med sporazumnim seksom in posilstvom. gre za to da takrat zaradi spleta okoliscin in substanc z seksom soglasas oziroma si ga celo zelo zelis, zjutraj pa se ti neskoncno gabi kar sva pocela in ti je zal! lepota vsega tega je da te je tako sram da tega niti moji ponci noces povedak kaj sele komu drugemu in ni nevarnosti da kdo zve!!! zloraba rules!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti nisem že prej napisala - kdor veliko govori, malo naredi!!

Pri meni je obratno: raje veliko naredim, pa nic oz. malo govorim.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Pervy

Selim blontno veselje iz Tock v Hormonca

Au, so se razhudili, da so kar z velikimi crkami kricali.

Pa kaj te stane vzeti novi slovenski Playboy ali kaj takega in eno blontno veselje ven preskenirati in nam ga posredovati.

Mi srecni, ti zvit.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Pervy

Selim blontno veselje iz Tock v Hormonca

Au, so se razhudili, da so kar z velikimi crkami kricali.

Pa kaj te stane vzeti novi slovenski Playboy ali kaj takega in eno blontno veselje ven preskenirati in nam ga posredovati.

Mi srecni, ti zvit.

Brrrm

NE NE TAKIH MAM PA NA RACUNALNIKU ENIH 400 (JA A VESTE DA MAM INTERNET?). AMPAK POL BI MI PA FAUS BLI PA BI SE MOGU SAM VOZIT PA NA PIJACE HODIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nobenega ne tepem vec. Sem ?e rekla, da zdej samo se lubcke dajem. Tepli se boste pa ?e med sabo za moje lubcke!!!

Lubcke?? A se lahko javim? Jaz bi prostovoljno nekaj njih

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj? tepesk al lubckov?

Ce je pupa v igri je skoraj vseeno.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Oboje je kvalitetno!!

Pupa

Prosim te lepo... sej ves lastna hvala, miza, pod njo....

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ce me pa vsi skoz kritizirate neki. se moram pa sama mal pohvaliti.

Pupa

nak, tebi pupica vsa cast,samo da te še spoznam v živo.že cele 4. ure hujšam,odkar sem prebral tvoj mail. se vidimo.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakva pa hujsas zaradi mene?

Pupa

Sicer bos pa itak spet zajebu, pa te ne bo na tromostovje.

Jeb** tromostovje... Cisto mim... Dobimo se pri kaki ostariji pa gremo kaj malega spit, pa je... Za feeling pa lohk pridemo z bike-i.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi ni slaba ideja. A je kdo iz lj. regije in okolice za to, da se danes dobimo v nekem lokalu na pijaco. Dobimo se lahko v vsakem primeru. Ce je soncek z motorji (razen mene seveda), ce pa dežuje, pa z avti (ce ga kdo nima, ga lahko poberem (hi, hi, hi)).

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakva pa hujšaš zaradi mene?

Pupa

Sicer boš pa itak spet zajebu, pa te ne bo na tromostovje.

Pupa

ne zaradi tebe temvec zaradi motorja (beri amortizerjev ).Ker vem,da nimaš motorja je samo vprašanje casa,kdaj bom prišel jaz na vrsto , da te zapeljem na kakšno zborovanje.

Kar se tice Srede pa pridem(poišci dete ob 118kg in to sem jaz)

PUPA dobiš za pir,ce me poišceš.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da zunaj ze grmi, bi bilo mogoce res bolje, da se dobimo v nekem lokalu, kaj pravite. Pa lahko tudi z avtom pridete. Ce se bo pa zjasnilo, gremo pa se vedno lahko malo tja pogledati.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dobro jutro vam vsem posiljam univerzalni OSEBNI HOROSKOP

POSEL: zvezde se vam nasmihajo.

DENAR: zvezde se vam nasmihajo.

LJUBEZEN: zvezde se vam nasmihajo.

SEX: zvezde crkujejo od smeha!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

POSEL: zvezde se vam nasmihajo.

DENAR: zvezde se vam nasmihajo.

LJUBEZEN: zvezde se vam nasmihajo.

SEX: zvezde crkujejo od smeha!

predlagam,da nadaljujemo v hormoncu II.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hormonsko prepucavanje, katerega veliki lider je PUPA, se je preselilo v Hormonski forum II.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!