Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

No ja,tako sva zabluzila, da še sama ne vem, o cem sva tocno pisala.

Folk pridružite se razpravi, o kateri še midva ne veva vec, o cem govoriva. A ja naslov je HORMONSKI FORUM. No ce ima kdo probleme s hormoni - z besedo na dan!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa,

poskusil nakazati 0,50 SIT kot predujem za bicanje, vendar nisi izdala prave ali popolne stevilke racuna.

Bogatije me je obtozil Ice, dusa nehvalezna, ki mlati schillinge, ne pa tolarcke.

Ampak, ta je s tvojega podrocja, pravo bogastvo ni v denarnici, temvec v dusi, a ne

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se ti smej Ice, boste od novega leta dalje imeli eurote, potem pa bodo se nas in nekaj vzhodnjakov zraven v Unijo in k evrotu spustili in ti bomo sesuli evrota, da bo YU dinar iz 80. let v primerjavi z evrotom pojem stabilne valute .

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slo tolar sploh ni tako slab.je ena stabilnejsih valut drzav v prenovi.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

slo tolar sploh ni tako slab.je ena stabilnejsih valut drzav v prenovi.

Lahko je tebi hvalit tolar, pa ti dobivaj placo v tej drzavi (pa se kupuj v *.si)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja motor, pijaco ali zensko dobis za silinge ali SIT, je pa res da je sranje ker obeh valut isto hitro zmanjka. seveda dosti prej kot pa vseh potreb. fizicnih in psihicnih.

a je adrenalin hormon???? ce je pol mam dober izgovor ker cutim mocno potrebo po sproscanju adrenalina in spolnih hormonov!!!

aaaaaaaaaa bikes&sex&rock n roll

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ odin´s fighter: diskrepanca med placo in cenami v slo je res prevelika.ampak vsaj ves,da tolar ne bo cez noc zgubil 80-260% vrednosti.

@ pervi: na motor se sprav pa k blondinki

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ odin´s fighter: diskrepanca med placo in cenami v slo je res prevelika.ampak vsaj ves,da tolar ne bo cez noc zgubil 80-260% vrednosti.

Po moje (lahko da se motim ampak najbrz se ne) ti tudi pri schillingih ni treba ravno skrbet.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc pa tako ce sem za racunalnikom pa morem se nekaj cajta bit. sicer pa me motor caka zunaj, blondinka pa bo ze na vrsto prisla.

AMPAK JAZ RABIN NEKAJ ZDAJJJJ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

AMPAK JAZ RABIN NEKAJ ZDAJJJJ!!!

khm mislil sem RABIM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

AMPAK JAZ RABIN NEKAJ ZDAJJJJ!!!

khm mislil sem RABIM!!!

Jest pa mislil, da razglasas svoj poklic in versko pripadnost :)))

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, ce ne bo nic pomagal, pa nikjer ne boš mogel SEDAJ dobiti, pojdi moje tipcke pogledati, ko sem jih dobila za prvo zvezdico, pa se mrbit mal ohladiš in "olajšaš"!!

Imaš pa tudi internetne strani za takele nuje, ce že glih moraš pred racunalnikom sedet.

Jaz sem pa crna, tako da itak odpadem.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz sem pa crna, tako da itak odpadem.

Kva pa vem... ce bi te on videl, bi tudi glede barve popustil.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM tipcki me ne zanimajo, pa tudi ohladit se nocem drugace ko tako kot je PRAV!!! tiste strani me ne ganejo ker se nisem slisal da ce dolgo gledas te strani pol za nagrado katero res dobis.

PS: saj ni nujno da je blondinka, ze moj dedek je rekel da je v "temi vsaka p.... crna".

pa brez zamere (juhu smileji mi spet delajo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj dedek ma cist prav, samo problem je, ko se naslednjega jutra zbudiš in vidiš, kaj leži zraven tebe!!

Einherjerja je kar glava bolela, ko se je naslednji dan zbudil na zboru ob meni (ponudil mi je prenocišce), pa ni bilo nic med nama, kaj bi bilo šele, ce bi bilo kaj!!

Verjetno bi ga kap zadela!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah bogi!!!

no pomoje pa ni tak hudo, sicer pa tudi jaz nisem neki lepotec. sem vedno probal na inteligenco pecat, pa ker ni slo sem si motor kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Pervy, ampak inteligenca je veliko bolj pomembnejša kot pa izgled. Tako mi lahko v temni nici šepetaš, pa ti pomaga samo ce si inteligenter, kar te takrat pac ne vidim.

Upam da ne misliš resno, da si si kupu motor, zato da bejbe padajo na pecanje. Kakor sem te spoznala preno foruma, je veliko vec vrednega na tebi, kot pa samo motor. Ne govorim o materialnih stvareh.

Pa še eno dejstvo: kaj ti pomaga, da recimo jaz dobim full lepega tipa in se porocim z njim, je pa pac malo butast. Na stara leta postane zguban, butast je pa že od prej! Ne, hvala!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm no saj ni tako hudo. nisem najgrsi pa tudi ne najlepsi, nisem butast pa tudi einstein nisem (sploh za metematiko in fiziko), motor nimam za zenske pecat ampak ce se pa je ze kera dobra zalimala na cilinder sem jo zjutraj komaj odlimal (ampak prej ko sem se bil samski). tako nekak bi lahko rekli ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha, torej zdej nisi samski!

No, potem pa se ti ni treba tako zelo veseliti, da me boš spoznal. A ja tista blonda je tvoja, o kateri sta se z Ice-om pogovarjala.

No po Icovih izjavah imaš vsaj dober okus, ce se že drugje sodiš v povprecje.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa saj jaz zmeraj rad spoznavam ljudi, tako zenske kot moske. mislim da moja vezanost ni ovira de nebi mogla kaksne recti, a ne???

glede okusa je pa tako: neverjetno ampak mi je bolj karakter pomemben, ce pa je se "embalaza" vsecna je pa se boljse.

PS: fajn se mej jaz pa grem domov ker je bilo dosti za danes, seee yaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Einherjerja je kar glava bolela, ko se je naslednji dan zbudil na zboru ob meni (ponudil mi je prenocišce), pa ni bilo nic med nama, kaj bi bilo šele, ce bi bilo kaj!!

Verjetno bi ga kap zadela!!

pa zakaj mislis so ga ledvice bolele?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj vemo, zakaj je koleno poskodovano.

Ni ti ga Ein..., ampak si si ga sama, ko si ga prekomerno obdelovala, Ein...ja z nogo namrec.

Ni cudno, da si potem morala na urgenci lagati.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom to kar v hormonca spravil, ceprav ni cisto hormonski.

Sem vceraj na TV, predno sem mrknil, videl reklamo, ko se pred semaforjem ustavita motorist z bejbo od pozadi in en 18 brzinc.

Potem je treba pa speljati in se iz motorraderja na veliko kadi in je potlej reziserski rez in potlej 18 brzinc na belanci ali pa na stangi, ni videti dobro, pelje bivso moto bejbo, motoristicni havdre pa se kar ne more startati.

Je pa to slikano v Ljubljani, zato vas ljubljanske divjake s 30 km/h opozarjam na konkurenco 18 brzincev.

Pozdrave v prestolnico

Brrrm

P.s.:

da ni kdo od nasih tisti motorist v reklami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!