Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

Jaz mack ne maram, tako da sem bila drugo. Meni je totalno nemogoce vstati z levo nogo, tako da...

Nisem bila poskocna? Vseeno grem lahko preko svojih zmožnosti in ti berglo nekam porinem

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ledeni

Recimo, da je bila Pupa macka, ko je bolj zvita.

Vceraj si se razpisal cez vse pretege in dosegel vsevednost. Cestitam

Vendar kljub vsemu, s Pervyjevo enacbo ne gre najbolje. Sem ponoci vse za nazaj okoli enacbe prebral in ne razumem, v katero smer jo je zepletel, kako jo bo odpletel pa se manj.

Sem mislil, da sem s stavkom d: ostanemo s Pupo in zuriramo, postavil enacbo skupaj=vroca noc, vendar Pervy resitve ne prizna, samo se nekaj krici na nas, kot uciteljica (vcasih torsica) v meni.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ brrrrm: ma resitev je pervy=,potem ko je pupa fertig z njim..za vse ostalo pa je odgovor "42".

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

za vse ostalo pa je odgovor "42".

OK, but what was the question?

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasabje najdes v douglas adamsovi pentalogiji "the more than complete hitchhiker´s guide".

na zalost je d.adams pred nekaj tedni preminil.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ein...

Kaj je bilo vprasanje? Saj je vse eno, vazno je da rinemo.

@Ice

Sprejemam resitev. Razsvetli nevedneza, prosim. Kaj pomeni "42"?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ brrrm: glej post nad tvojim.

best

Ice

Edited by - Ice on 24/05/2001 08:52:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ice

Ja, menda se je D.A. res podal na stop po vesolju. Mislis, da tam motoristi jemljejo stoparje?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

vprasabje najdes v douglas adamsovi pentalogiji "the more than complete hitchhiker´s guide".

na zalost je d.adams pred nekaj tedni preminil.

Vem... V petek je umrl, v ponedeljek pa sva s sodelovcem uzaloscena spila pivo v njegov spomin (ta stavek ni stos... res sem bil zalosten nad njegovo smrtjo...). To je bila oseba, ki mi je dala v mojem dosedanjem zivljenju najvec razlogov in povodov za smeh, krohot in dobro voljo.

Sicer pa spomin nanj zivi v kometu ki so ga pred parimi dnevi poimenovali Arthurdent.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

upajmo,da arthutdent ne bo zasel v take tezave kot arthur dent.

Jaz pa upam, da se ne bo vrnil na zemljo (bi znalo malo dan pokvariti)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je za vaju hormonsko? Fanta bomo za vaju odprli forum filozofiranje u p.... m.... , tuki pa raje povejta kaj vaju hormonskega daje!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A to je za vaju hormonsko? Fanta bomo za vaju odprli forum filozofiranje u p.... m.... , tuki pa raje povejta kaj vaju hormonskega daje!

Hormonsko obozujem pomlad/poletje, ko sedim na vrtu lokala v centru in opazujem mladenke v tankih hlacah in ugibam a so to tangice spodaj ali ne...

Dovolj hormonsko?

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA!!

Ampak, Einherjer, ce ima ženska tanke hlace, ti sploh ni treba ugibati, ce ima tangice ali ne, ker se to takoj vidi. Ce vidiš, da nic ne vidiš, potem jih ima, ce pa vidiš neke crte po sredi obeh ritnic, potem pa vidiš, da jih nima!!

Ampak imamo topic za tangice, tuki pa o takih in drugacnih hormonih govorimo!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bom jaz zacel moje hormone razlivat! je pa res,da minice zmeraj krajse ratujejo in noge zmeraj daljse. pa tudi kako dobro oprijeto stretch-kiklico sem ze opazil.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he! Kokr je tale Pupa zainteresirana (vsake tolk casa) za predloge Perviy-a in Noise Data-o, da se ne bi vec pisalo o sexu, nikakor ne more iz svoje koze he he. A ne Pupa?

Na ja je vsaj forum bolj ziv....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa sex in hrana sta gibalo zivljenja. Poglej zivali, kako se majo fajn.. zabusava - se prehranjuje - sexa... Kva jim je hudga...

Razen tega da sexajo samo v sezoni za to (to bi jest spremenu)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpadla linija, bil nekaj casa v outu.

Zakaj pa mislis, da so se vceraj na Trojanah nabutali krofov.

Ce ni sexa, je pa vsaj hrana

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S krofi je pa tko, ze ko sva sla v Konjice sem Pupi oblubu krof nazaj grede, pol je blo pa se mrz, pa scat nas je tisal, ... pa kva se opravicujem, sem mel prilko podrt Pupo ko sva drajsala po tistem avtu, pa mi se to ni ratal, sam prst me boli ko psa

.

LP Climber

PS Vprasanje Pupi: pri kako niski temperaturi, se sprozi tvoj samoohranitveni nagon in se stisnes k vozniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem vceraj tjagrede pojedla samo en krof, ker mi je Pervy obljubljal NAKED fotkanje, pa je pol "pozabil" fotoaparat.

Dokler samo govorim o sexu, je še vredi, kaj šele, ko se spravim. Takrat pa pride vsa domišljija na dan....

....jiiihhhhaaa!!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pri temperaturi single tipa!!

pupa,samo meni pod 7°c zacnejo trokirati kolena.....

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!