Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

Zato, ker si edini temperaturno prierni tip (beri single), obljubim, da te bom držala za kolencka med vožnjo, da ti ne bodo kolena trokirala.

OK?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milsis,da bos ti pri zunanji temperaturi +7°C se se vsedla na motor in se peljala 200 km? ti to resno mislis? si ziher?

si res prepricana?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dobro opremo, pa ce bi se lahko fajn k tebi stisnila, bi!

Ce sem jih v poletni opremi (beri tanke dolge hlace) pri 10°C prevozila 400 km, potem bi jih tudi pri 7°C s tabo 200 km.

Pa saj bi nama bilo toplo (pa ceprav samo pri srcu)!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Z dobro opremo, pa ce bi se lahko fajn k tebi stisnila, bi!

Ce sem jih v poletni opremi (beri tanke dolge hlace) pri 10°C prevozila 400 km, potem bi jih tudi pri 7°C s tabo 200 km.

Pa saj bi nama bilo toplo (pa ceprav samo pri srcu)!!

Opa, kaj je zdej to... ni cloveka par ur, pa se ze mimo njega pogovarjate. Pupa cease and decease! (prosto: prestani bolan)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotla da stvar dvakrat preberem?

Sej sem ze prvic postekal...

Sicer pa, ko se bomo naslednjic dobil bo pa na primorskem pa on ne bo mogu prit in bom spet uravnotezil situacijo.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Z dobro opremo, pa ce bi se lahko fajn k tebi stisnila, bi!

Ce sem jih v poletni opremi (beri tanke dolge hlace) pri 10°C prevozila 400 km, potem bi jih tudi pri 7°C s tabo 200 km.

Pa saj bi nama bilo toplo (pa ceprav samo pri srcu)!!

Pupa

a-ha.....po prvih 100ih bi me klela ko madzar,po naslednjih 50ih bi mel lukno u celadi,po 200 km bi se pa sam ves bulav naprej peljal.

razlika med 10°C in 7°C je kot dan in noc.pa se malo vetrcka in dezeka,pa ostanejo samo najvecji idioti (c`est moi) na cesti. ampak je zato odtaljevanje v dvoje veliko lepse.

best

Ice

Edited by - Ice on 25/05/2001 14:55:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ocitno nisi prebral mojega posta v forumu On the road, kjer sem zelo natancno opisala to potovanje v 10°C po dežju?

Res, da sem imela 39°C, ko sva prisla domov, pa preklela sem ga tudi pa a poznate tisto pesmico: en mali sloncek,

se je pozibaval,

na pajcevini,

tam pod drevesom

in ko je ugotovil,

da stva je zanimiva,

je poklical še enega sloncka

dva mala sloncka....

.....

No teh slonckov je bilo cca 300, ko se mi ni dalo vec pet in sem nehala. Pela sem pa samo za to, da nisem premišljevala, kako me zebe in kako sem mokra, pa ker mi je že kletvic zmanjkalo za tipa. Sem pa preklela vso njegovo familijo, priatelje, rodbino do 19 st.p.n.št., itd....

A ja, pa all starke sem imela obute. Hvala bogu za vrecke, ki sva si jih dala na noge, dokler niso popokale.

Srce sorry, ampak ko vidim, da ni drugega, sem sposobna veliko zdržati.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lubcka na rit ti glih ne bi dala, poškodovala te pa tudi ne bi. Nekako bi mi bilo samo za to, da sebe cimprej k sebi spravim!!

takrat bi se mi malo jebalo zate!!

Sorry, ampak sem realna. Ampak vedno moraš najprej zase poskrbet, ce drugemu ni nic hudega.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry,de to tle,ampak tvoj mail nekako ne mara mojega.pride nazaj,da je zgleda bush- mail prevelik,948kb (exceeded storage allocation),pa ga ne prevzame.sicer sem ga pa noise-u tudi poslal.

glede tvojega posta: moja rit je tudi meni najblizja.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se kakšno žensko telesce cez tvojo rit zapeljalo, ne bi tako mislil. Potem bi te pa še malo za ritko prjela, itd.... (spolne fantazije...), bi ti pasalo, ne pa da bi ji rekel, to je moja rit in je meni najbližja.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ki me je najblizja je moja.druge pa nimam (vsaj mislim si,da nisem tolk sirok).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak ce ti kakšna luštkana bejbika porine svojo socno ritko pred nos, ti je dejansko njena bližje, kajne?

by the way, ravnokar sem zdownloadala Busha. Ocitno hotmail nima takih zmožnosti.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še uspela prebrati. Medtem, ko sem tebi pisala, da sem ga dobila, so se mi še zadnji KB downloadali.

Valda, da je ne bi stran vrgel. ampak ti pa je dejansko najbližja.

Kako pa to da si doma in ne na kakšem raversem oz. housovskem oz. transovskem partyju?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM....AHEM....PFFTRPHU....UUUUAAARRRKSSSS!!jaz pa taka "muska"? nekako to ne gre.vcasih kak stiklc,ampak party.....not fer this here bad boy.

a-ha noise spet neki "sraufa",smajliji ne delajo.

best

Ice

Edited by - Ice on 25/05/2001 20:33:41

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take kot sta ti pa Pervy dobr da sploh kdaj laufajo.

Kar priznaj, da jo poslušaš!! Sem te vidna na Krokarjih kako so se ti ucke zabestile, ko so dal od Prodegy (pojma nimam, kako se napiše) en komad.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,manj alkija na forumu.al te tko roka boli,da ortografsko spreminjas slovenscino?

prodigy sicer ni slabo,ampak kupu jih ne bi.

sm bol rocker (AC/DC,Led Zeppelin itd..).ampak za spremembo poslusam tud kej druzga.

best

Ice

Edited by - Ice on 25/05/2001 20:41:56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!