Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

Pa saj ti pravim, da me zaradi leve roke jebe L, ki ga tipkam z desnim prstancem!

Ti ga tudi ne bi mogel pisati, ce bi te roka bolela.

Jeba je tudi to, ker imamo v službi tisto tipkovnico, kjer se tipke samo dotakneš, pa dojame, ta je pa k uni ta stari mehanski pisalni stroji, ki smo jih imeli v prvem letniku srednje šole, pa sem si ene parkrat skor prst zlomila, ker mi je padel prst med tipke (ki so bile seveda železne - no se ne spoznam na kovine - trde so bile).

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlomljen? Ah, to bo verjetno zaradi spoznanja, da me nikakor ne moreš prehiteti. Bo že bolje!! sicer pa sedaj obstaja www.erotika... (na prvi strani zgoraj je naslov), pa lahko tam rulaš, kakor ti paše, ker itak do sedaj ni še nobeden skoraj nic napisal.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseveda pupa,kaj pa naj jaz na toti www.erotika... pocnem? ce,po tvoje,tam ni nobenega,monolog imam lahko tudi pod celado,zato ne rabim i-neta.

best

Ice

pa hvala za "novi element"

Edited by - Ice on 26/05/2001 19:44:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, to! Thja, odvisno, a veš kakšno sreco imaš pri pridobitvi novega periodnega elementa. Ceprav ima isto ime, pa nimajo vsi iste lastnosti - ne cist. V osnovi je pa res vse isto.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

princip delovanja je nekje enak.so pa razlike v detajlih,kot vedno (hvala bogu!).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo bolj delovno in stari starsi so na kosilo najavljeni.pa suzo je treba spucat,pa leder namazat,pa.....kva pa vem.se bo ze neki najdl.ko/ce bom gotov,pa malo ven.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ravnokar prišla iz Duty free shop-a, ker so do 1.6. še odprti (no saj bodo še ostali, ampak ne bodo vec duty free). Pa sem malo zapravljala. Zdej grem pa malo spati, ker sem šla spat ob 4.30, vstala pa ze ob 9h. Potem pa pospravljat, likat, pomivat, pucat.... pa še kaj bi se lahko najdlo.

Kaj ti uporabljaš za mazanje usnja. Sem že spraševala ljudi, pa mi je en rekel to, drug mi je rekel da to ni dobro, ampak tisto, spet tretji je rekel da tisno ni dobro, ampak tretje itd....

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno kremo/mast,ki se dobi v trgovini za usnje.belo,gericke itd.v bistvu ni razlike.lahkjo uporabljas tudi mandljevo olje,a je malo drago.vazno je tanek sloj maze nanesti,pocakati,da usnje to vpije in po potrebi (ali volji) ponoviti.ne enkratno na debelo namazati,ker se odvecna mast ne vpije,pa jo zbrises z usnja.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti to pišeš, deluje, kot da je samo po sebi umevno, ko sem se pa pogovarjala z ljudmi, je bil pa en bolj brihten ko ta drug, tako da sem navsezadnje vse pustila in ga sploh se nikoli nisem namazala, odkar ga imam doma. Zaenkrat je še vse ok, mislim pa, da ce ga bom hotela še dolgo uporabljati, ga bom res mogla kaj namazati.

Hvala za tip.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko casa ti ze lezi tako nenamazano? usnje namrec skozi cas zgublja proznost,ker se susi in zacne pokati (tekoce sestavine masti pocasi izhlapevajo,ali tako nekako.en znanec mi je to poskusal razloziti,pa ne vem ce sem prav razumel).

bistvo je,da moras usnje,ce hoces imeti eno mero zascite tako pred hladnim vetrom,kot pred vlago,tanko mazati vsake toliko casa.pa se proznejse ostane,ce je namazano.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem. Vem da sem kupila hlace in jakno nekako istocasno, to je bilo lani enkrat na zacetku poletja. Ampak sem skoraj vsak vikend uporabljala. Zdej so mi pa cez zimo hlace stale v omari, jakno sem pa nisila. Pa hlac letos še nisem imela na sebi.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi bil pocasi cas,da jih namazes.jaz to pocnem priblizno enkrat na mesec in se mi vcasih zdi premalo.odvisno koliko usnje nosis.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj ti uporabljaš za mazanje usnja. Sem že spraševala ljudi, pa mi je en rekel to, drug mi je rekel da to ni dobro, ampak tisto, spet tretji je rekel da tisno ni dobro, ampak tretje itd....

Pupa

Poskusi z MOTOREX-om. Mast dobiš v "licni" crni škatlici (podobna vecji koncervi za pašteto). Mažeš veckrat po malem, ce pa se ti ponesreci, pa obesi usnje nekam na toplo (sonce), da se dobro vpije. Ko se bo zadeva posušila, ti bo tam, kjer si je prevec nanesla ostala bela posusena plast, ki pa odpade sama od sebe.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pustiti usnja na soncu,da se susi.niti ce je mokro.usnje se susi na toplem (kurilnica ali v senci utice itd.) nikakor pa ne na soncu,ker se neenakomerno skrci.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem napisal na toplo (sonce) sem imel v mislih isto kot ti. Morda sem se malo nerodno izrazil, za kar se globoko opravicujem in upam, da nisem koga zavedel. Pod sonce je misljeno le to, da obesis usnje malo na zrak, da se poleg susenja tudi dobro prezraci (podloga).

Bo v redu?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne bilo razlike,glede na to,kolk dreka kmetje razmecejo po poljih tu okoli.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... kolk dreka kmetje razmecejo po poljih tu okoli...

best

Ice

Ko pa jes solato, krompir, repo, peso, koruzo, ... (tudi predelano v mesno obliko) se pa cez tisto malo drekca nic ne pritozujes.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!