Skoči na vsebino

HORMONSKI FORUM


Pervy

Priporočene objave

mam na dveh straneh max.5 m do polja,pa je vecinoma v redu.samo ko pride kmet s creino nisem edini,ki par dni ne odpira okna.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi izbral, ce bi lahko:

1. 1x ali 2x na leto Creino

2. 365 dni/leto izpusne pline

Odlocitev verjetno ni tako tezka.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj bi izbral, ce bi lahko:

1. 1x ali 2x na leto Creino

2. 365 dni/leto izpusne pline

Res ni tezka... Jaz izberem st. 2 takoj...

Vem, vem.. sem pac city kid.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak lepo pa je, ko te namesto hupanja in turiranja motorjev (avtomobilskih) prebudi kikirikanje petelina, mukanje krav, lajanje psa in ropotanje sosedovega traktorja, medtem ko odlaga tovor iz Creine.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidis easy... v temu kupu je pa crka pokopana: 5 m do polja na dveh straneh,na tretji sosedi,na cetrti pa glavna cesta z 20.000 vozili/dnevno.zdaj si pa izberi vonjave.

best

Ice

na vprasanja radi odgovarjamo

Edited by - Ice on 28/05/2001 14:01:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da si zadel terno! Nekaksna mesanica kmeckega mescana torej (pa ne mislim ovalovazujoce).

lp easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ledeni

To ti je moralo biti pa res dolgcas in od sosedov je moralo mocno smrdeti tisti dan, da se ti je ljubilo steti do 20000

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo zvenelo kot opravicilo,ampak tukaj stejejo avtomati promet.21.800+ vozil na dan povprecno za leto 2000.

tisto ko pa po kakecu smrdi je pa ene tri- do stirikrat na leto.smrdi a je vsaj "natur".

dolgcas mi pa vecinoma rata,ko imam kak problem pri nacrtih.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice

Ko te za nacrti zagrabi dolgcas, pa jih (nacrte namrec) malo zakompliciraj, da se investitorjem ne bo dolgcas

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-ha,pol jih lahko grem pa popravlat,ker so pretumasti,da grejo s prstom po crti.....ne hvala.

resno,gre za cisto tehnicno izpeljivost nacrta,ker ko ga zacnes risati,v bistvu ne sme vec biti nejasnih tock.pa jih se zmeraj najdem.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HALOOO ZAKAJ SE TU GRE!?!?

SPET MANJKAM 3 DNI PA MI NIC NI VEC JASNO!!!!

PA SAME BEDARIJE PISETE! JAZ SEM POTREBEN IN TO JE EDINO KAR SEM SODI!!! CE MISLITE BIT RESNI SI NAREDITE DRUGI FORUM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

obema hvala za zelo podrobno razložitev mazanja usnja. Vaju bom oba malo poslušala, pa bom najbolj naredila.

Pupa

Se mali nasvet. Delov hlac, kjer se stikas s sedezem motorja (rit) rajsi ne mazi. Ce te namrec kdaj pelje kdo, ki misli, da se mora tudi sedez svetiti (premazan z mastjo) se ti lahko zgodi, da naenkrat ne bos vec vedela, kje natanko sedis. Obstaja pa ta moznost tudi takrat, ce je namazan samo en del (hlace ali sedez).

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HALOOO ZAKAJ SE TU GRE!?!?

SPET MANJKAM 3 DNI PA MI NIC NI VEC JASNO!!!!

PA SAME BEDARIJE PISETE! JAZ SEM POTREBEN IN TO JE EDINO KAR SEM SODI!!! CE MISLITE BIT RESNI SI NAREDITE DRUGI FORUM!!!

Pa kako punco maš ti to, da si skos potreben. Mislim da je samo lepa, pa precej neuporabna

Žal zate prepozno, ampak pri Pupi nikoli noben ne ustane lacen.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bro jutro Pupa.

Komaj vstanes in se za usesi pocohas in ze na hormonca.

Ti hormoni miru ne dajo sedaj, ko je se maj.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pa ce je maj, pa hormoni nagajajo, pa tako osamljena samska deklica sem.

Predvsem pa mi ni jasno zakaj se Pervy stalno pritožuje nad svojo potrebnostjo, ce ma punco.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej saj me moja punca popolnoma zadovlji, ampak le takrat ko je fizicno prisotna. ne morem pomagat ce postanem poteben medtem ko sem v sluzbi, nje pa nikjer blizu.

a to pomeni da si morem se v sluzbi najti kako potesitev??? nazalost nisem na taki poziciji da bi mel svojo tajnico, ker zdaj ful razumem te sef-tajnica fore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!