Skoči na vsebino

Testna voznja - Benelli Tornado


J

Priporočene objave

Tipičen dizajn zdeyšnjih dni <_< , zdej itak sam take dizajne mečejo ven, sey jih bo minil...

Še vedno mi je Agusta najlepša B) B) , pa nova Laverda je tut replika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELENA MORA OSTAT 

Pero, ne mi zamert. Sej nisem reku, da morajo dat stran zeleno barvo, sam nekateri odtenki so pa res dolgočasni. Ko se da res tako lepo kombinrat! Sam to! Nč druzga. :) Sej nisem nič reku čez motor ali kej druzga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELENA MORA OSTAT 

Pero, ne mi zamert. Sej nisem reku, da morajo dat stran zeleno barvo, sam nekateri odtenki so pa res dolgočasni. Ko se da res tako lepo kombinrat! Sam to! Nč druzga. :) Sej nisem nič reku čez motor ali kej druzga.

klasična reakcija, ko mački stopiš na rep.. jaz sem se tega že navadil na forumu.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če sm pa nesrečno zalubln :( :huh:

V ta namen ima forum poseben tematski sklop, se mu reče Ljubezen, pa še ena Psihiatrična delavnica je notri.

Tukaj naj bi se pisalo o motorjih - tistih, katerega naslov nosi tema... Ergo - pojdi svojo ljubav do kawlna kam drugam izražat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  klasična reakcija, ko mački stopiš na rep.. jaz sem se tega že navadil na forumu.. 

Motiš se še vedno trdim, da je zelena, ki jo kavasaki uporablja prav nagravžna proti tej na benelliju! Po estetiki se pa motorja itak ne moreta primerjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
...in je kdo bil? slikc kej?

Verjetno vsi uni, ki so zgoraj napisali, da zihr grejo :P

Za Maxa bi dal skor roko v ogenj, da ... bil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-3/08/2003 Rijeka-za vpis: Tecno Corse, tel.335 386755, za rezervacijo je dovolj, da pokličete Benelli(numero verde-zastonj klic) 800 342 300.

2-3/08/2003

Are you guys from the future ???

To je ta weekend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aja, sori nism šeenkrat bral teme, sem jo pa našel med starimi pa sm mislu da je že mem..

...in a pol kdo gre? mal bo gužva na cest, sploh če greste ke pa nazaj...če kdo gre je fotkič obvezen.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Maxa bi dal skor roko v ogenj, da ... bil :D

Se dobr da sm dobricina po naravi, saj bi Symru v nasprotnem primeru imel sedaj peceno roko :rolleyes: :P ;) :D :blink: :unsure: :)

Anybody hungry tonight? :huh: :rolleyes: :P

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2-3/08/2003

Are you guys from the future ???

To je ta weekend :)

Sedaj, ko si jim napisal po Slovensky bodo mogoce postekali, da gre za prihodnik in ne preteklik :lol: :rolleyes: B) :D

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nisem nič slabega htel rečt... pač, še vedno lahko greste gledat, vozit, žurat,.. karkoli že... jao bom bil raje pssst, ko se kdo moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr da sm dobricina po naravi, saj bi Symru v nasprotnem primeru imel sedaj peceno roko :rolleyes: :P ;) :D :blink: :unsure: :)

Max, a greš res tišat? :P :D :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr da sm dobricina po naravi, saj bi Symru v nasprotnem primeru imel sedaj peceno roko :rolleyes:  :P  ;)  :D  :blink:  :unsure:  :)

Max, a greš res tišat? :P :D :lol: B)

Nein! Se tolko druzga dogaja, da sploh ne vem kam bi sel :unsure: :rolleyes: :P

Mogoce na koncu nikamor :ph34r: ali Pula ali Ankaran ali Route 69 ali mobi krog ali Grobnik ali po zelji who know's :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce na koncu nikamor :ph34r: ali Pula ali Ankaran ali Route 69 ali mobi krog ali Grobnik ali po zelji who know's :D

MAx, najboljše, da ne greš nikamor :P :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAx, najboljše, da ne greš nikamor  :P  :lol:  B)

(MAx <_< :blink: speed typing :D )

Mogoce, will see :unsure: :P

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm sreču enga modela z Benellijem :blink: Pa je imel tak kombinezon kot dalmatinec (pes) :blink: Vse kar sem še vidu, ko se je pelu mimo mene sta bla dva "jebemtilatorja" zadej pod sedežem :huh: Pa ne vem zakwa :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm sreču enga modela z Benellijem :blink: Pa je imel tak kombinezon kot dalmatinec (pes) :blink: Vse kar sem še vidu, ko se je pelu mimo mene sta bla dva "jebemtilatorja" zadej pod sedežem :huh: Pa ne vem zakwa :huh:

Ker ma tam hladilnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max in Dave - tam nekje na 2. in 3. strani sta napisala, da absolutno gresta prečekirat..

No, kako je bilo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!