Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

A ni bolje da daš za čelado malo več kot pa 200-300€...če so znižane je OK...ker verjetno so nekatere bile 500 in več...ampak sem zasledil, da ljudje kupujejo čelade ki koštajo od 100-200 € v redni ceni od X proizvajalca.

Ne gre mi v glavo, kaj a šparate dnar da si kupte motor (po možnosti za cca. 8.000-10.000€) potem ko ga kupite vam nekaj malega denarja ostane za opremo in potem kupite najcenejšo čelado na trgu?

Če tolk mal cente svojo glavo...je men čist vseen sam jst raje za varnost sebe najprej poskrbim.

koliko para toliko muzike!

Poznam primer...če tip nebi dau 500€ za čeljad...bi mu krepko čeljust odneslo po cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žio fantje in dekleta.....Rabu bi eno majnšo uslugo....In sicer, zanima me, če ma kdo mogoče Shoei Xspirit XS velikost, da bi se dobila in bi mi jo dau samo za probat, ker jo ne bi naročal na pamet....Tko da če ima kdo omenjeno čelado bi biu res hvaležn.....

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani formulaši in izkušene glave pod čeladami.

Zelo kratko vprašanje imam za vas in vas prosim za nasvet.Trenutno sem še sopotnik na motorju Yamaha Drag star 1100 in nimam niti malo pojma o čeladah . Rada bi si kupila čelado, ki je kvalitetna ,udobna in ki ima vse dobre karakteristike nošenja in uporabe.Nisem več rosno mlada , pa verjetno to nima veze ,ali pa ??? bog vedi....Moj voznik me lahko vozi pod pogojem , da v vožnji uživam , torej veste kaj to pomeni?

PROSIM da mi svetujete kaj bi na mojo bučo pasalo :)))))))))))))

hvala za odgovor.

Toliko za sedaj ker se mi jo mudi kupit zaradi odhoda malo dlje.

Ko pa se vrnem se z veseljem pridružim vašemu forumu,ki sem ga odkrila ..eto... danes...

nočko vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani formulaši in izkušene glave pod čeladami.

Zelo kratko vprašanje imam za vas in vas prosim za nasvet.Trenutno sem še sopotnik na motorju Yamaha Drag star 1100 in nimam niti malo pojma o čeladah . Rada bi si kupila čelado, ki je kvalitetna ,udobna in ki ima vse dobre karakteristike nošenja in uporabe.Nisem več rosno mlada , pa verjetno to nima veze ,ali pa ??? bog vedi....Moj voznik me lahko vozi pod pogojem , da v vožnji uživam , torej veste kaj to pomeni?

PROSIM da mi svetujete kaj bi na mojo bučo pasalo :) ))))))))))))

hvala za odgovor.

Toliko za sedaj ker se mi jo mudi kupit zaradi odhoda malo dlje.

Ko pa se vrnem se z veseljem pridružim vašemu forumu,ki sem ga odkrila ..eto... danes...

nočko vsem

JA KAJ PA SEDAJ ??? VIDIM , DA SEM GA UTUPILA IN DALA TEMO NA NOVO NAMESTO TJA OD a DO ž ...O ČELADAH ..

SORRY A KAJ NAJ SEDAJ STORIM ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA KAJ PA SEDAJ ??? VIDIM , DA SEM GA UTUPILA IN DALA TEMO NA NOVO NAMESTO TJA OD a DO ž ...O ČELADAH ..

SORRY A KAJ NAJ SEDAJ STORIM ???

Nic bat, bojo prijazni strici moderatorji pobrisali za tabo a.s.a.p. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA KAJ PA SEDAJ ??? VIDIM , DA SEM GA UTUPILA IN DALA TEMO NA NOVO NAMESTO TJA OD a DO ž ...O ČELADAH ..

SORRY A KAJ NAJ SEDAJ STORIM ???

boljše ne čakaj jutra :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor.

Toliko za sedaj ker se mi jo mudi kupit zaradi odhoda malo dlje.

Nolan preklopno....z senčnikom odznotri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše ne čakaj jutra :xx: :xx: :xx:

:)))))))))))) :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: ..HM ZA PREMISLIT , KAM NAJ REPO (??????ALI KOJI STISNEM :))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nolan preklopno....z senčnikom odznotri....

Ja sej ikam na Nolanko , pa vendar sem ziheraš pa še povprašam , če že mislim dat celo premoženje zanjo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lisika a si blondina ?,

vprašam, da ti bom vedel svetovati glede čelade

Ja koga vraga ma pa blond baba tuki ...

nisem pa ne eno ne drugo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lisika a si blondina ?,

vprašam, da ti bom vedel svetovati glede čelade

Ja koga vraga ma pa blond baba tuki ...

nisem pa ne eno ne drugo ...

Barva las ga zanima, da bi ti svetoval glede barvnih kombinacij čelade. Vidiš kako so precizni motosvetovci. Najbolje bo, da nalepiš svojo sliko sem gor, potem bodo pa nasveti kar deževali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem lani kupoval čelado v louisu, sem izbral nolanovo preklopno ( hotel sem prišparat ). Bili so dovolj prijazni, da so me gledali 10 minut s čelado na glavi, med tem ko sem kupoval ostale stvar. Na koncu sem šel skozi nekaj modelov in številk, ter ugotvil da shoei multitech edina sprejme mojo betico in prevelika ušesa. Poceni pa ni bila. Lahko pa jo imam na glavi tudi po nekaj ur skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barva las ga zanima, da bi ti svetoval glede barvnih kombinacij čelade. Vidiš kako so precizni motosvetovci. Najbolje bo, da nalepiš svojo sliko sem gor, potem bodo pa nasveti kar deževali.

ma ne me j..... kaj se pa svetuje , če si poraziren ....in se sam še svetiš ???:))))))))))))))))

p.s. barva motorja je v profilu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA KAJ PA SEDAJ ??? VIDIM , DA SEM GA UTUPILA IN DALA TEMO NA NOVO NAMESTO TJA OD a DO ž ...O ČELADAH ..

SORRY A KAJ NAJ SEDAJ STORIM ???

ja nč.. jajca ti bodo odrezal :naughty: ... pol pa itak ne rabiš več čelade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ti razen ETV1000 ni nobeden odgovoril :closedeyes:

Vsekakor preklopno čelado, je bolj komot za vroče dni.

Da ugotoviš če je prava in ti sede na glavo, pa sprobaš kot ti je napisal ETV1000. Imaš čelado nekaj časa (10-20min) na glavi(medtem še kaj pogledaš v trgovini), če boš kje začutila tiščanje, ni prava, probaj drugo, itd

Pa uživaj v vožnji :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč.. jajca ti bodo odrezal :naughty: ... pol pa itak ne rabiš več čelade :P

ma ne noooooooo, kak bom pa pol oba spola zadovoljila????:))) L:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ti razen ETV1000 ni nobeden odgovoril :closedeyes:

Vsekakor preklopno čelado, je bolj komot za vroče dni.

Da ugotoviš če je prava in ti sede na glavo, pa sprobaš kot ti je napisal ETV1000. Imaš čelado nekaj časa (10-20min) na glavi(medtem še kaj pogledaš v trgovini), če boš kje začutila tiščanje, ni prava, probaj drugo, itd

Pa uživaj v vožnji :yea1:

in to mi je največja muka , iti po trgovinah in probaj, probaj in probaj ....a ma kdo trgovino do 22h odprto :)))) ka mi bo časa zmanjkalo??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo prestavi to imbecilno temo v tisti del foruma kamor paše?

klobasanje o barvah za lase in delovnih urah trgovin ne sodi pod opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne me j..... kaj se pa svetuje , če si poraziren ....in se sam še svetiš ???:))))))))))))))))

p.s. barva motorja je v profilu ....

Da si kupi en brain-cap ... al pa kahlo na glavo, pa gassa .. .

Sicer pa - čist preveč nasvetov o tem, katere čelade se priporočajo, je že na forumu ... a je tolk težko mal pobrskat in pogledat, si hotla v bistvu rečt "glejte, ajz sem tudi motoristka ... rabim mal pozornosti"?

Ja, vem, sem dežurni zoprnež ...

PS: zelo težko ti svetujemo čelado, če ne objaviš svoje gole fotke :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!