Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Taki, rumeni, so čisto O.K. Jaz sem jih dobil v službi, ko so še bili. Se pa menda kupijo v lekarni. Na dolgih turah pridejo kar prav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala za info:)

kakšne čepke pa to?

so kšni posebni al kako?

al so dobri tisti ki jih imam na strelanju z mojim glockom??

ma ja... po moje bojo tisti za streljat čisto uredu... jaz sama jih ne uporabljam, tako da ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado za bolj mrzle dni. Poleti vozim z Arai, samo je prevec zracna, zato je ne bil imel za hladne dni.

Ker svojo glavo zelo cenim, bi rad najboljse. Kaj priporocate? Pa da lahko kupim pri nas.

Jesen je še dolga, še ne bi rad parkiral svojega mopeda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, mene zanima kdaj boste imeli tiste redne popuste? Bi me zanimala kaka Nolan N51 ker kupujem SM motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, mene zanima kdaj boste imeli tiste redne popuste? Bi me zanimala kaka Nolan N51 ker kupujem SM motor

men se zdi da od 15ga okt do 15ga nov.

nism pa zihr :D

bo kompi več povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, mene zanima kdaj boste imeli tiste redne popuste? Bi me zanimala kaka Nolan N51 ker kupujem SM motor

od danes pa 1 mesec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado za bolj mrzle dni. Poleti vozim z Arai, samo je prevec zracna, zato je ne bil imel za hladne dni.

Ker svojo glavo zelo cenim, bi rad najboljse. Kaj priporocate? Pa da lahko kupim pri nas.

Jesen je še dolga, še ne bi rad parkiral svojega mopeda...

Integralno zaprta čelada (prave velikosti), zaprti prezračevalniki, topla podkapa, protivetrna zaslonka, vložek proti meglenju ... bi morali zadoščati za jesensko uživancijo na motorju.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, mene zanima kdaj boste imeli tiste redne popuste? Bi me zanimala kaka Nolan N51 ker kupujem SM motor

Smo že štartali. Pohiti, zaloga bo hitro pošla.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In moja ženka bo čakala na novo čelado do pomladi.... Ni bilo več njene velikosti. Zaloga res hitro kopni. Pa sem bil v trgovini že ob devetih.

Sem malo poslušal, ko je Kompi enemu kupcu montiral interfon v čelado, in razlagal kako se rokuje... Pa me prijemlje, da bi obema nabavil N102 s to zadevo,- drugo leto tak čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In moja ženka bo čakala na novo čelado do pomladi.... Ni bilo več njene velikosti. Zaloga res hitro kopni. Pa sem bil v trgovini že ob devetih.

Sem malo poslušal, ko je Kompi enemu kupcu montiral interfon v čelado, in razlagal kako se rokuje... Pa me prijemlje, da bi obema nabavil N102 s to zadevo,- drugo leto tak čas.

Noben Kompijev diler nima? Madonca, kaj pa ženka kupuje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In moja ženka bo čakala na novo čelado do pomladi.... Ni bilo več njene velikosti. Zaloga res hitro kopni. Pa sem bil v trgovini že ob devetih.

Sem malo poslušal, ko je Kompi enemu kupcu montiral interfon v čelado, in razlagal kako se rokuje... Pa me prijemlje, da bi obema nabavil N102 s to zadevo,- drugo leto tak čas.

ja ta čelada je super (tako pravi moj fant), n-com pa tudi... seveda, če sta oba na istem motorju, drugače ne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben Kompijev diler nima? Madonca, kaj pa ženka kupuje?

Sem bil direktno pri njemu, bom pa še malo poklical naokoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta čelada je super (tako pravi moj fant), n-com pa tudi... seveda, če sta oba na istem motorju, drugače ne :unsure:

A potem preko bluetootha ni v redu povezave...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nama so za 2 motorja odsvetovalni n-com. sva potem raje vzela nekaj druga v conradu. samo je žično.

Nekako ne razumem... Za dva motorja, pa da sta z žico povezana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... poglej tja v temo intercomi... tukaj je namreč govora o čeladah... tam sem točno povezavo dala, kaj sva kupila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... poglej tja v temo intercomi... tukaj je namreč govora o čeladah... tam sem točno povezavo dala, kaj sva kupila.

O.K., grem čitat v dotično temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In moja ženka bo čakala na novo čelado do pomladi.... Ni bilo več njene velikosti. Zaloga res hitro kopni. Pa sem bil v trgovini že ob devetih.

Sem malo poslušal, ko je Kompi enemu kupcu montiral interfon v čelado, in razlagal kako se rokuje... Pa me prijemlje, da bi obema nabavil N102 s to zadevo,- drugo leto tak čas.

...nakar me naslednji dan Kompi kontaktira po PM, da je malo klical naokoli, in je našel eno čelado v Ljubljani. Uredil je vse potrebno, da mi jo pošljejo po povzetju in čelada je že pri meni. Ja, je potrebno pohvaliti njegov trud. Kompi, hvala. :OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je potrebno pohvaliti njegov trud. Kompi, hvala. :OK: :OK: :worship:

s tem pa se absolutno strinjam :worship:

aha... pa še to... preden kupite čelado nolan ali x-lite pa kakšnem od pooblaščenih prodajalcev (izvzeto je velenje pri Kompi-ju)... se pozanimajte, koliko imajo spuščene cene, da vam ne bo potem žal. sem namreč zasledila, da eni dajo -20%, drugi -25%, tretji pa -30%. malo poglejte... se splača. :grim

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!