Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Moja malenkost je pa letos nabavila čelado X-lite GP - sem zelo zadovoljna uporabnica (lahkotnost & zračnost & tihost :worship: ), malo mi pa nagaja zaščita za nos, ker mi pogosto pada ven :huh:, ko odprem vezir in jo malo taknem s prsti se mi zelo hitor stakne al ne enem al drugem koncu al pa čist odfrči ven. Ima kdo kak modri nasvet kako zadevo za stalno fiksiram not ????

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat javno pohvali strica Kompija!!!

Bil v Gamma centru, kjer niso imeli N52 mat črne, stric v prodajalni je reku nej zjutraj pokličem, da bo poklical nekam če je še kaka. Kompiju sem poslal PM in zrihtal mi je čelado, poslal na dom, v ponedeljek pa jo bom lahko že gledal :whistle: . Treba še motor kupit!

Kompi, hvala, res si car!

kat:uporabi kako sekundno lepilo, alpa kako mal bolj švoh(UHU ali kaj podobnega da boš lohk kdaj še vn dala..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat javno pohvali strica Kompija!!!

Bil v Gamma centru, kjer niso imeli N52 mat črne, stric v prodajalni je reku nej zjutraj pokličem, da bo poklical nekam če je še kaka. Kompiju sem poslal PM in zrihtal mi je čelado, poslal na dom, v ponedeljek pa jo bom lahko že gledal :whistle: . Treba še motor kupit!

Kompi, hvala, res si car!

kat:uporabi kako sekundno lepilo, alpa kako mal bolj švoh(UHU ali kaj podobnega da boš lohk kdaj še vn dala..)

...sekundno lepilo ni najbolj elastično, bo hitro spet odstopil ta del. Prej bi bilo UHU bolj uporabno, ker je bolj upogibljivo tudi ko je suho..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost je pa letos nabavila čelado X-lite GP - sem zelo zadovoljna uporabnica (lahkotnost & zračnost & tihost :worship: ), malo mi pa nagaja zaščita za nos, ker mi pogosto pada ven :huh:, ko odprem vezir in jo malo taknem s prsti se mi zelo hitor stakne al ne enem al drugem koncu al pa čist odfrči ven. Ima kdo kak modri nasvet kako zadevo za stalno fiksiram not ????

povprašaj Kompija... on ti bo znal svetovat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še enkrat javno pohvali strica Kompija!!!

Kompi, hvala, res si car!

Se popolnoma strinjam. Eden izmed redkih trgovcev, s katerim se da vse zmeniti in ki ve kaj prodaja. Ko kupim naslednjo čelado jo bom sigurno spet pri njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem letos kupila že 2 čeladi po njegovem nasvetu... prva mi nažalost ni ustrezala na glavi... druga pa je res super...

ko bom rabla novo, bom ziher šla k njemu po nasvet :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kupil Nolan N84 NINJA VPS (rdečo). Čelada je super :worship: , z prodajalcem sem bil pa tudi zelo zadovoljen :worship: (kupil sem jo v KMC YAMAHA). Pobral sem pa zadnjo N84-tko v M velikosti :naughty: (nimajo več M niti drugih barv). Splačalo se je počakat na popust :grim , ker prej sem probaval čelade za 150€ pa niti približno niso ble tako fain kot je tale :grrr . Zej sem jo dobil pa praktično za isti denar. Pa da 5ih let garancije ne omenjam. :slap: V glavnem zadovoln 100 na uro.

LP vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj kupil Nolan N84 NINJA VPS (rdečo). Čelada je super :worship: , z prodajalcem sem bil pa tudi zelo zadovoljen :worship: (kupil sem jo v KMC YAMAHA). Pobral sem pa zadnjo N84-tko v M velikosti :naughty: (nimajo več M niti drugih barv). Splačalo se je počakat na popust :grim , ker prej sem probaval čelade za 150€ pa niti približno niso ble tako fain kot je tale :grrr . Zej sem jo dobil pa praktično za isti denar. Pa da 5ih let garancije ne omenjam. :slap: V glavnem zadovoln 100 na uro.

LP vsem.

Danes po pošti dobil N84 Target n-com, pomoje zadnja te barve velikost M sploh :whistle:

hvala kompiju, da ki se je potrudi in klical naokol in jo tko dobil

zdaj samo še upam, da vreme zdrži do večerja, da grem popoldne na testno vožnjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Kompi se vsem najlepše zahvaljuje za laskave pohvale! Res nam veliko, če so naše stranke zadovoljne :) .

Moja malenkost je pa letos nabavila čelado X-lite GP - sem zelo zadovoljna uporabnica (lahkotnost & zračnost & tihost :worship: ), malo mi pa nagaja zaščita za nos, ker mi pogosto pada ven :huh:, ko odprem vezir in jo malo taknem s prsti se mi zelo hitor stakne al ne enem al drugem koncu al pa čist odfrči ven. Ima kdo kak modri nasvet kako zadevo za stalno fiksiram not ????

Usmerjevalnik izdihane sape smo skonstruirali tako, da se enostavne sname, vendar le, če to uporabnik želi. Mislim, da je v tvojem primeru zamaknjen vložek v predbradnem delu čelade, ki služi tudi kot držalo usmerjevalnika sape in zato le-ta ni dobro pritrjen v ležišče. V naslednjih dneh bomo pričeli z brezplačnimi zimskimi servisnimi pregledi čelad, kjer našim strankam radi uredimo tudi tovrstne male nevšečnosti. Predlagam, da izkoristiš lepe jesenske dneve za še kakšen motoristični izlet, ko pa boš motor zimsko parkirala, nam pošlji čelado in uredili bomo zadevo.

Lp, Boris Kompare B)

Popravljeno . Popravil kompi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi se še dalo dobit xlite 801rr GP ali Gotic barvo, ker v lokali štacuni je ni več, pa naj je tud v skladiščih ne bi več mel? Rabil bi pa velikost L :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi se še dalo dobit xlite 801rr GP ali Gotic barvo, ker v lokali štacuni je ni več, pa naj je tud v skladiščih ne bi več mel? Rabil bi pa velikost L :)

Jaz tud šnofljam za X-lite 801RR, Gothika dizajn, če je kdo zapazil, da se kje po policah valja kakšna tovrstna XS zadevica za mojo bučko :blush: , bi bla zlo hvaležna :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da raje tle vprašam kot na PM, ker bo mogoče komu še koristlo...

Mam Nolan N52 Smart(mat črna brez nalepk) in me zanima če bi rad dal gor kako nalepko svojga designa..., a more bit kako specjalno lepilo, da ne poškodujem strukture lexana, al bojo dobre navadne nalepke? Če bi dal recimo 2 črte čez čelado alpa nek napis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Stric Burek

Čelade, ki so izdelane iz brizgane plastike (tudi tvojo novo N52), lahko poškodujejo tudi čisto vsakdanja kemična sredstva (kot npr. za čiščenje stekel, razna lepila …) in to tako, da poškodba sploh ni vidna. Ne vemo, kako agresivno lepilo je na nalepki in kako bo material ob stku z nalepko reagiral, zato odsvetujemo nanašanje nalepk, barv, bencina ali drugih kemičnih sredstev na čelado.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi se še dalo dobit xlite 801rr GP ali Gotic barvo, ker v lokali štacuni je ni več, pa naj je tud v skladiščih ne bi več mel? Rabil bi pa velikost L :)

x-801RR GP barvo imaš v Autocommercu v MB, znižano na ZELO ugodno ceno (ne spomnim se točno koliko), nazadnje pa sem to čelado videl tudi pri Honda Čepin v Vojniku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x-801RR GP barvo imaš v Autocommercu v MB, znižano na ZELO ugodno ceno (ne spomnim se točno koliko), nazadnje pa sem to čelado videl tudi pri Honda Čepin v Vojniku :)

329 eurov če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za informacije, sam sem jo že naročil čez vikend :)

Hvala seveda tudi soforumašu, ki mi je namignil kje jo staknem, očitno sem dobil skoraj da zadnjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za informacije, sam sem jo že naročil čez vikend :)

Hvala seveda tudi soforumašu, ki mi je namignil kje jo staknem, očitno sem dobil skoraj da zadnjo :)

He, he. Bila je zadnja. Verjemi mi :) Drugače pa vedno pomagamo, če le moremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem obiskal TC Motoshop in si ogledoval čelado SCHUBERTH C2. Ko me je trgovec v vprašal ali me zanima, sem mu odgovoril, da za 370€ (kar je še vedno ceneje kot npr v Louisu) ne :naughty: Vprašal me je koliko bi dal in odgovoril sem mu, da 300€.

Od zdaj naprej se bo na moji buči svetila srebrna C2 vredna 305€. :worship: :worship: :worship: :worship: Kar lep popust kaj? :kva2: :lol: :kva2: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Verjetni se ti je zgodilo enako kot meni :unsure: . Na vizirju sta ti na vpetju počila dva majhna kosa plastike - ki držita vizir v enem izmed položajev. Če je tako, potem je rešitev drug vizir.Se pa da zadevo hitro prevriti tako da vizir snameš...

Lp,

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem nabavil čelado x-601 in me zanima, če se tudi drugim, kateri uporabljate to čelado, zdi usmerjevalnik izdihane sape neuporaben. Namreč usmerjevalnik je postavljen preveč naprej (beri odmaknjen od obraza), tako da zastira pogled navzdol (na števce) in deluje moteče pred očmi!! Me zanima, če obstaja več različnih tipov usmerjevalnika za x-601, ker ko se ga sname, surova pena pod njim zgleda prav ceneno!! Zanima me tudi, če se prezračevanje v predelu brade tudi drugim zapira kar samo od sebe??

Za odgovore se zahvaljujem in vas še enkrat lepo pozdravljam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Jebi ga, mi je zvenelo nerazumljivo, pa sem vprašal. :hmm:

Se namreč držim načela, da kdor vpraša, je neveden tisti trenutek; kdor pa ne vpraša, pa nikoli ne bo izvedel. Zato sprašujte , otroci, sprašujte. Je rekel modri mož. :kva2:

Menda bo Nolan drugo leto imel 35 let, je ena jet čelada v jubilejnih barvah. Idealna za chopperja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred kratkim sem nabavil čelado x-601 in me zanima, če se tudi drugim, kateri uporabljate to čelado, zdi usmerjevalnik izdihane sape neuporaben. Namreč usmerjevalnik je postavljen preveč naprej (beri odmaknjen od obraza), tako da zastira pogled navzdol (na števce) in deluje moteče pred očmi!! Me zanima, če obstaja več različnih tipov usmerjevalnika za x-601, ker ko se ga sname, surova pena pod njim zgleda prav ceneno!! Zanima me tudi, če se prezračevanje v predelu brade tudi drugim zapira kar samo od sebe??

Za odgovore se zahvaljujem in vas še enkrat lepo pozdravljam!

Usmerjevalnik preusmeri izdihano sapo iz čelade in na ta način do določene mere preprečuje megljenje vizirja. V kolikor je ta, ki sodi k čeladi, zate prevelik in moteč, ti ga lahko zamenjam z manjšim.

Prezračevalnik v predelu brade se mora odpreti/zapreti le takrat, ko uporabnik to želi. Če si želiš, da se stikalo prezračevalnika premika trše, ti to radi uredimo na našem servisu.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!