Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Ali se da čelado prebarvat in če kdo ve kdo to naredi. Jaz bi svojo na živo rumeno špricnu, se menda z lune vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede špricanja... razstavi, pobrusi (ne vizir), primer, dvokomponentno farbo špricni pa bo. Mogoče pa greš v mešalnico barv, npr Aro v Levec, imam dobre izkušnje. Povprašaj pa ti bodo svetovali. Bodi pa pozoren na sprej (vkolikor boš si sam izbiral barvo, da ti zmešajo) oz. preveri, če je pokrovček izpraven. Sem dobil nazadnje nek sklumpan pokrovček, je špricalo vsepovprek. Se ta akrilna dvokomponentna zadeva super obnese, s tem da mi je airbrush bolj všeč. Za to kar ti želiš, pa bo sprej z dobro predpripravo in malo truda čist ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da čelado prebarvat in če kdo ve kdo to naredi. Jaz bi svojo na živo rumeno špricnu, se menda z lune vidi.

Preden se lotiš izpovedovanja umetniškega navdiha v domači garaži, raje dvakrat dobro premisli. Čelada varuje glavo – tvoj edini osebni računalnik, ki pa ga skoraj ni mogoče servisirati ali popravljati.

Namreč: čelade, ki so izdelane iz brizgane plastike (takšnih je več kot 80%), lahko poškodujejo tudi čisto vsakdanja kemična sredstva (kot npr. za čiščenje stekel, razne barve, lepila …) in to tako, da poškodba sploh ni vidna. Zaradi tega na čelade iz brizgane plastike ne nanašaj barv, bencina ali drugih kemičnih sredstev in pri ravnanju z njo skrbno upoštevaj proizvajalčeva navodila. Dejstvo je, da bi lahko čelado kakršnekoli spremembe naredile neučinkovito.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen g.Kompi.

Dovoli ,da se ti v imenu zadovoljne Celjanke,ki je postala nova lastnica Nolan čelade zahvalim za tvojo strokovnost in profesionalnost. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen g.Kompi.

Dovoli ,da se ti v imenu zadovoljne Celjanke,ki je postala nova lastnica Nolan čelade zahvalim za tvojo strokovnost in profesionalnost. :worship:

Hvala Pips! Trudimo se po naših najboljših močeh in zelo smo veseli, če vemo, da so naše stranke zadovoljne.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo izkušnje s HJC AC-11?

Trenutno se prodaja za 120€

Vidim, da je nimajo več v redni ponudbi, tako da je to najbrž starejši model.

Kaj pa FS-10 (je v ponudbi) ima kdo izkušnje s tem?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes fural nzi spyder III, celada nevem no ... za to ceno da zvizga. hehe cudno no :) ( pa to pri hitrosti 90 na uro ). Sicer pa mozno, da tut nism ksnih odprtin zapru in podobno. Ima pa zanimiv sistem odpiranja. v Prvo sem skoraj sipico dol spukau hehe :D [url=http://www.google.si/search?hl=sl&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=nD9&ei=cgO5SvfgM5CCmgOvj9VU&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=nzi+spyder+III&spell=1]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s HJC AC-11?

Trenutno se prodaja za 120€

Vidim, da je nimajo več v redni ponudbi, tako da je to najbrž starejši model.

Kaj pa FS-10 (je v ponudbi) ima kdo izkušnje s tem?

Hvala

FS-10 mi je kul ker ima notranji temen vizir.

Jaz imam oba temna; notranjega in zunanjega.

Čelada ne piska in ne bobni.

Pri večjih hitrostih se obnese super.

HJC_FS-10_stpz.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FS-10 mi je kul ker ima notranji temen vizir.

Jaz imam oba temna; notranjega in zunanjega.

Čelada ne piska in ne bobni.

Pri večjih hitrostih se obnese super.

HJC_FS-10_stpz.jpg

No super,

bom to vzeu, za neki mn kt 160€ (siva) se sigurm splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje s HJC AC-11?

Trenutno se prodaja za 120€

Vidim, da je nimajo več v redni ponudbi, tako da je to najbrž starejši model.

Kaj pa FS-10 (je v ponudbi) ima kdo izkušnje s tem?

Hvala

Jaz imam AC-11 za na stezo. Je lahka, ima dvojni d obroč za zapenjanje in je precej zračna. Poleg tega mi super sede na glavo in razmišljam, da bi si kupil še eno "za rezervo" dokler se jih še da dobiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam AC-11 za na stezo. Je lahka, ima dvojni d obroč za zapenjanje in je precej zračna. Poleg tega mi super sede na glavo in razmišljam, da bi si kupil še eno "za rezervo" dokler se jih še da dobiti.

Na fc-moto jih majo trenutno zlo pocen. Samo ne vem ker let so ble narjene, lahko da so stare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fc-moto jih majo trenutno zlo pocen. Samo ne vem ker let so ble narjene, lahko da so stare.

Vem da jih imajo poceni. Model so drugače delali do konca 2007 in prodajali tudi še v letu 2008 (vsaj pri nas in pri FC-moto), potem pa jo je nasledil model HQ1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moram pohvalit fante iz Compaca. Ne samo, da so mi včeraj prijazno posodili čelado na test. Med tem, ko sem se sam preganjal s testno čelado sem in tja, so na moji čeladi pogledali zakaj občasno piha od zgoraj vanjo, ter zamenjali tesnilo in mehanizem za dvig vizirja. O računu raje ne bom na glas, da ne bodo imeli prevelike gužve tam.

Pa še enkrat opravičilo, da sem zamudil nazaj kakšnih 10 minut - nekoga, ki se sredi ovinka tik pred teboj vleže na bok, pač ne pustiš samega, dokler ne veš, da je z njim vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moram pohvalit fante iz Compaca. Ne samo, da so mi včeraj prijazno posodili čelado na test. Med tem, ko sem se sam preganjal s testno čelado sem in tja, so na moji čeladi pogledali zakaj občasno piha od zgoraj vanjo, ter zamenjali tesnilo in mehanizem za dvig vizirja. O računu raje ne bom na glas, da ne bodo imeli prevelike gužve tam.

Pa še enkrat opravičilo, da sem zamudil nazaj kakšnih 10 minut - nekoga, ki se sredi ovinka tik pred teboj vleže na bok, pač ne pustiš samega, dokler ne veš, da je z njim vse ok.

hm, fajn.

Kje v ljubljani pa lahk x-lite 802 čelado sprobam?

V btc-ju ; gama center pravjo da ne.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!