Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

jah tako je naneslo!

Sem bil pri moto Mauri in ni imel takih agv-jk kot sem iskal, potem pa sem se navdušil nad črno Nolanko n85. Potem me je gospodar prepričal da na moj motor bolj paše Bela z črno rdečo črto (italijani pač :) ) in sem vzel tisto, ki je res lepa. Cena je pa 220 evrov. Ima že za bluetooth in vgrejen sončni vizir. Na glavi mi pa tudi lepo stoji.

Taka je

http://www.yamaha-kmc.si/si/nolan-celada-n85-stylish-n-com-22-i10543.shtml

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšna je razlika med Nolanovo 102 in 103, kaj dobim več za tisto razliko v denarju?

N102 se počasi poslavlja, zato so zadnji kosi na voljo po zelo ugodnih cenah. Nasledila jo je N103, ki ponuja VPS senčilo vgrajeno za vizirjem, še bolj učinkovito prezračevanje, izboljšano ergonomijo notranjosti ...

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem čelado in sem ostal v dilemi katero kupit, izbiram med shoei xr 1000, soumy vandal in pa x-lite 701. vse tri testiral, mi kr odgovarjajo sicer na motorju sem sprobal samo x-lite ampak ob pologu se lahko zapeljem tudi z shoei in soumy.sicer sprobal tudi arai viper gt in pa shoei xr 1100, tudi pridejo v poštev ampak so konkretno dražje.

mogoce kaksne izkušje oz. nasvete katera bi bila najbolša izbira

vozim sicer z-ja 750

moj vrstni red bi bil: suomy vandal zaradi meni dobrih grafik, potem x-lite in potem shoei. so pa vse tri ok, arai in 1100tka ti nista potrebni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj vrstni red bi bil: suomy vandal zaradi meni dobrih grafik, potem x-lite in potem shoei. so pa vse tri ok, arai in 1100tka ti nista potrebni.

že kupil xr1100 je bila v akciji, vseeno hvala

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že kupil xr1100 je bila v akciji, vseeno hvala

Mi lahko na pm malo več poveš, kje in za koliko si jo kupil? Jaz se tudi odločam med čeladami in je xr1100 prišla v ožji izbor. Še kaj drugega priporočate nekje do 400€?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 409 evrov mislim da dobiš že X-lite X-802. Sicer brez grafik. Imaš pa tudi x-701 za 409 evrov v različnih grafikah. Lahko pa pogledaš tudi v Oultet pri Compacu če ti katera od tistih številk ustreza.

Popravljeno . Popravil baucek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem probal tudi x 701 in po mojem mnenju se xr 1100 ne more primerjati vsaj na moji glavi,dal sm pa 10e vec kot za x 701

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa je že lahko, ampak če je taka kot ti-tech zame ni vredna niti 200eur.

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko na pm malo več poveš, kje in za koliko si jo kupil? Jaz se tudi odločam med čeladami in je xr1100 prišla v ožji izbor. Še kaj drugega priporočate nekje do 400€?

LP

imam shoei xr1000 št. M če te zanima piši na pm :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N102 se počasi poslavlja, zato so zadnji kosi na voljo po zelo ugodnih cenah. Nasledila jo je N103, ki ponuja VPS senčilo vgrajeno za vizirjem, še bolj učinkovito prezračevanje, izboljšano ergonomijo notranjosti ...

Lp, Boris Kompare cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam eno vprašanje

Iščem tako hibridno čelado, da je cross/enduro stil ampak z vizirjem.

Marushin ima eno tako (x-moto) pa je pri nas ne mislijo naročevat več.

Uvex ima eno tako (Enduro) pa je pri nas ne mislijo naročevat več.

Airoh ima eno pa mi ne odgovarja.

Ali kdo ve za trgovino v Italiji ali Avstriji, kjer zagotovo imajo Uvex Enduro in/ali Uvex Enduro Carbon čelade za stestirat in kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg teh treh lahko pogledaš še HJC in pa malce dražje modele (Arai, Shoei, BMW)

HJC je že kar težka, Airoh tudi meni ni pasal na glavo, Marushin ima precej nazaj vpet podbradni pas in pritiska na grlo, Shoei je predrag, Arai in BMW pa nisem probal.

Meni je najbolj pasala na glavo Uvex (enduro) in mi ni žal, da sem jo kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa lahko pomerim Arai?

BMW pa mislim da je itak Uvex čelada.

Še najrajši bi se dokopal do Uvex čelade, mam feeling da bi bla super, samo pri nas smotani uvoznik ne misli nič naročat. Kje je najbližja trgovina v tujini s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW pa mislim da je itak Uvex čelada.

Še najrajši bi se dokopal do Uvex čelade, mam feeling da bi bla super, samo pri nas smotani uvoznik ne misli nič naročat. Kje je najbližja trgovina v tujini s tem?

Za BMW res dela Uvex to čelado

Kje je zate najbližja tujina? V louisu imajo par različnih modelov, tudi Uvex.

poglej še tole http://www.tourenfahrer.de/index.php?id=153

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje glede čealde  Dainese PERFORMANCE GRYFON št. L.

Pred nakupom nisem vedel, da se ne dobi podbradnega dela za to čelado, sedaj pa imam zaradi tega prepih v čeladi.

 

Obstaja kakšen univerzalen podbradni del ali bom primoran prodati čelado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko provaš podbradni del od kakega drugega modela / znamke čelad. verjetno se najde kateri, ki lepo paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!