Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

našel nekaj za mojo lepinjo

drugače pa ma kdo premie čelado, vem da so exstra lajt varjante.

kaksne pozitivne informacije so seveda dobrodosle

post-16508-0-42090200-1301648773_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

mal bi vas povprašal za mnenje, ker se ravno odločam, za nakup nove čelade (omejena sredstva). (za malce bolj "dinamično vožnjo")

Odločitev je med:

Shark S600 Galactic

Airoh Pit One

Caberg V2R

Shark RSI (mogoče)

Lp :)

Jaz bi mogoče še tole pogledal, če jo imajo še na zalogi Uvex Helix RS 750 . Vsaj če gledaš do 200€. Se mi zdi trenutno to best buy čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Zanima me kje dobiti najceneje črne vizirje za čelade..Namreč videl sem da so cene kar visoke pri nas..

Hvala in lep pozdrav :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Zanima me kje dobiti najceneje črne vizirje za čelade..Namreč videl sem da so cene kar visoke pri nas..

Hvala in lep pozdrav :ninja:

v kitajski provinci Chongquing je ena tovarna, v kateri lahko dosti poceni dobiš tako temne kot metalizirane vizirje.

sicer jih pesti malenkostna težava z distorzijo, toda se splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Zanima me kje dobiti najceneje črne vizirje za čelade..Namreč videl sem da so cene kar visoke pri nas..

Hvala in lep pozdrav :ninja:

za katero čelado pa sploh potrebuješ vizir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Hvala ELO..:BUA: :glare:

@rosse, verjetno bom kupil shark celado..ali pa kaksno nolanko..

Za zdajsnjo agv, temnega vizirja ne potrebujem..

Lp, S.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Zanima me kje dobiti najceneje črne vizirje za čelade..Namreč videl sem da so cene kar visoke pri nas..

Hvala in lep pozdrav :ninja:

Jaz sem kar v louisu naročil, pa so mi poslali...aja opozorilo, ponoči ne boš nič ali malo videl...se pravi, prozoren vizir vedno s seboj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, najlepša hvala..:notworthy:

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rosse, verjetno bom kupil shark celado..ali pa kaksno nolanko..

Jaz sem kar v louisu naročil, pa so mi poslali...aja opozorilo, ponoči ne boš nič ali malo videl...se pravi, prozoren vizir vedno s seboj.

Cene čelad in vizirjev znamke Nolan so v Sloveniji nižje kot v Avstriji, izbira je bogatejša in delezni boste vecje pozornosti. Zagotovljena vam je tudi strokovna pomoc, servis, garancija, ... Dobrodošli doma!

Lp, Boris Kompare B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vizirji iz chongquinga so vseeno cenejši!

že res da se skozi njih čudno in popačeno vidi, si pa lahko za razliko v ceni skoraj dva sixpacka kondomov kupiš... in najprej fookaš s temi kondomi, potem pa še malo nafookaš, ko ugotoviš, da razlika v ceni ni bila vredna tega fookanja...

pa še tisti občutek, da bo sosedu prej krava crknila da marsikomu prav orgazmično slovenceljski občutek!!! zakaj bi dali služiti domačim trgovcem, če lahko dajemo tujim???

ko pa se zgodi selitev slovenske proizvodnje v tuja, z z delovno silo cenejša delovna območja pa taisti zganjajo vik in krik... je slišati tudi o krivicah, da bi bilo bolj potrebno gledati na domače okolje...

je že tako, da se žanje tisto, kar se predhodno poseje...

tudi slepa kura zrno najde, če prej ne guzne zaradi lakote!

thumb_smileyvault-cute-big-smiley-static-024.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene čelad in vizirjev znamke Nolan so v Sloveniji nižje kot v Avstriji, izbira je bogatejša in delezni boste vecje pozornosti. Zagotovljena vam je tudi strokovna pomoc, servis, garancija, ... Dobrodošli doma!

Lp, Boris Kompare B)

Hvala :notworthy:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še tisti občutek, da bo sosedu prej krava crknila da marsikomu prav orgazmično slovenceljski občutek!!! zakaj bi dali služiti domačim trgovcem, če lahko dajemo tujim???

ko pa se zgodi selitev slovenske proizvodnje v tuja, z z delovno silo cenejša delovna območja pa taisti zganjajo vik in krik... je slišati tudi o krivicah, da bi bilo bolj potrebno gledati na domače okolje...

Kar pišeš je vse lepo in prav, vendar velja le za proizvode, ki so proizvedeni v Sloveniji.

Roba, ki se prodaja po trgovinah in je iz uvoza, koliko pomaga domači industriji?

Trgovec ravno tako kot jaz uvozi to robo, le da si zaračuna še določen delež, ki pa bi drugače ostal meni.

Tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, trgovec kupi večjo zalogo, ki jo tudi financira, za kar od proizvajalca dobi dodaten popust, katerega ti kot končni kupec ne moreš dobiti pod nobenim pogojem. popust, ki omogoča funkcioniranje sistema trgovine kot take, poti izdelka od proizvajalca do končnega porabnika.

pri nakupu se plača tudi ddv, ki polni domači proračun, iz katerega se financirajo naše šolstvo, zdravstvo ipd. torej od doma plačanega ddv-ja dobiš nekaj ti sam, družina ipd... če plačaš ddv tuji državi posledično skrbiš za tuje riti... pustimo zdaj tu EU/nonEU čipšit, dejstva ostajajo...

ne rabiš se strinjat z našo politiko, vodenjem države ter tem, da kradejo... vseeno ostane nekaj. doma!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če plačaš ddv tuji državi posledično skrbiš za tuje riti...

pa zahtevaš povračilo ddv(pdv) pa posledično skrbiš skoraj samo za svojo rit. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, trgovec kupi večjo zalogo, ki jo tudi financira, za kar od proizvajalca dobi dodaten popust, katerega ti kot končni kupec ne moreš dobiti pod nobenim pogojem. popust, ki omogoča funkcioniranje sistema trgovine kot take, poti izdelka od proizvajalca do končnega porabnika.

pri nakupu se plača tudi ddv, ki polni domači proračun, iz katerega se financirajo naše šolstvo, zdravstvo ipd. torej od doma plačanega ddv-ja dobiš nekaj ti sam, družina ipd... če plačaš ddv tuji državi posledično skrbiš za tuje riti... pustimo zdaj tu EU/nonEU čipšit, dejstva ostajajo...

ne rabiš se strinjat z našo politiko, vodenjem države ter tem, da kradejo... vseeno ostane nekaj. doma!

V obeh primerih ostane nekaj doma, vendar mojem primeru pri meni.

In jih lahko porabim za nakup čokolade Gorenjka ;) ali česarkoli drugega.

Elo,(očitno) imaš prav... v svojem podpisu. :P (joke)

post-10572-0-84710800-1302690895_thumb.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabiš se hecat. resnica je napisana, tako v podpisu, kot v objavah.

veseli me vaše navduševanje nad kratkoročnim zadovoljstvom! le tako naprej!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to, ker smo zdaj že veliko... :topic:

ne rabiš se hecat. resnica je napisana, tako v podpisu, kot v objavah.

veseli me vaše navduševanje nad kratkoročnim zadovoljstvom! le tako naprej!!!

Itak pa se ne kupuje vsega on-line iz tujine, ponavadi le tisto kar se doma ne najde/dobi oz. naši trgovci hočejo imet (pre)več.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obeh primerih ostane nekaj doma, vendar mojem primeru pri meni.

In jih lahko porabim za nakup čokolade Gorenjka ;) ali česarkoli drugega.

Elo,(očitno) imaš prav... v svojem podpisu. :P (joke)

post-10572-0-84710800-1302690895_thumb.jpg

lp

:notworthy: :OK::yea1: :yes:

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene čelad in vizirjev znamke Nolan so v Sloveniji nižje kot v Avstriji, izbira je bogatejša in delezni boste vecje pozornosti. Zagotovljena vam je tudi strokovna pomoc, servis, garancija, ... Dobrodošli doma!

Lp, Boris Kompare B)

Imam Airoh, da ne bo pomote, in pri nas je zastopanje bolj slabo...kot vidim ima nolan vsekakor boljši trgovca v Sloveniji, tako da uspešno delo še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to, ker smo zdaj že veliko... :topic:

Itak pa se ne kupuje vsega on-line iz tujine, ponavadi le tisto kar se doma ne najde/dobi oz. naši trgovci hočejo imet (pre)več.

lp

Točno tako, to je merilo tudi pri mojih nakupih...nasploh če stane kakih 10% več pri nas, niti ne razmišljam kje bom nabavil, se je pa že zgodilo da so razlike določenih zadev tudi do 50€ ceneje iz tujine, dobavni roki hitrejši in še bi lahko našteval...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vizirji iz chongquinga so vseeno cenejši!

že res da se skozi njih čudno in popačeno vidi, si pa lahko za razliko v ceni skoraj dva sixpacka kondomov kupiš... in najprej fookaš s temi kondomi, potem pa še malo nafookaš, ko ugotoviš, da razlika v ceni ni bila vredna tega fookanja...

pa še tisti občutek, da bo sosedu prej krava crknila da marsikomu prav orgazmično slovenceljski občutek!!! zakaj bi dali služiti domačim trgovcem, če lahko dajemo tujim???

ko pa se zgodi selitev slovenske proizvodnje v tuja, z z delovno silo cenejša delovna območja pa taisti zganjajo vik in krik... je slišati tudi o krivicah, da bi bilo bolj potrebno gledati na domače okolje...

je že tako, da se žanje tisto, kar se predhodno poseje...

tudi slepa kura zrno najde, če prej ne guzne zaradi lakote!

thumb_smileyvault-cute-big-smiley-static-024.gif

Dragi Elo,

Prepričan sem, da pri vas imate samo Renault avtomobile, kupujete samo v Mercatorju slovenske izdelke, oblačite se v Murina oblačila, imate samo Peko čevlje, gospodinjski aparati so iz Gorenja, a čokolada je seveda samo Gorenjka.

Seveda, v V-Maxa dajaš samo Petrolova olja, imaš Alpina - Žiri škornje ter domači kombinezon iz Vrhnike. Mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!