Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

od koga je kdo kaj kopiral mene čisto nič ne zanima... samo pa je pomebno kakšna je čelada.. za arai pa žal za enkrat še ne serjem denarja drugače

bi si pa že kupil Arai Collin Edeards repliko samo žal 900€ pa res nedam za čelado 

 

Pa čisto verjamem da je Arai čelada kot se šika... ampak dobiš čelado istega kakovostnega razreda lahko tudi precej ceneje.

Sej ni treba da imamo vse top-najdražje....če bi najdu Arai v kaki dobri akciji z dobro ceno, bi jo kupil...

do takrat bom pa pač moral malo gledati na denar.... tudi ta je malo predraga trenutno  za moj žep...

Me samo zanima če jo je kdo že probal.... 

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4x si omenil Arai :) moras bit pa res pravi fenovc.

Prejsnjo Arai celado sem kupil pred 6 leti za 250€, znizano za 50%.

Prejsnji teden sem pa kupil HJC RPHA 10 za 240€, znizano za 42%. (ta teden majo se akcijo)

Se da dobit dobro celado za pravi denar. (ne serjem kesa, ampak 250€ se mi zdi sprejemljivo za dobro celado in za 6 sezon)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za te akcije.. problem so številke.. mam vedno to srečo da ko kaj želim ni cifre....

Uf daleč od tega da bi bil fen... so prej druge potem šele arai..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za te akcije.. problem so številke.. mam vedno to srečo da ko kaj želim ni cifre....

Uf daleč od tega da bi bil fen... so prej druge potem šele arai..... 

pozdravljen...jaz sem mel 3 ICON čelade na probi in sem bil z njimi zadovoljen,,ker so ene najjačih čelad!,..pa noben ni od nikogar kopiral *lol*

http://www.motocenter-klekl.com/podrobnosti.php?go=menu&s_id=40&pro=59

http://www.motocenter-klekl.com/podrobnosti.php?go=menu&s_id=42&pro=59

imel sem : icon Variant Slavo,in 2x Airframe Carbon Lifeform..žal jih nisem kupil zaradi tega ker sem mesec prej kupil si novo čelado,,mam pa icon rokavice in jakno in lahko rečem da je dobra kvaliteta!..in ni KOPIJA OD NIKOGAR!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, preden bos postudiral kaj imata Icon pa Araika skupnega, bo trajal.

Ce je Icon firma starej od Arai, potem je Arai uporabil identicno stvar, sicer pa obratno.

Oba mata pa to stvar u k**cu postimano pa rec kar ces. Jest sem levo stran odlomil, kljub temu, da sem prej obcudoval mojstra na delu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem za te akcije.. problem so številke.. mam vedno to srečo da ko kaj želim ni cifre....

Uf daleč od tega da bi bil fen... so prej druge potem šele arai..... 

 

ja sevede... treba je bit hitr :grim  probal arai, probal HJC, pa mi japonka nekak ni dobr sedla na betico, tko da sm uzel R PHA 10, za skoraj polovico cenejsa od Arai :OK:  pa vrjamem, da še zmer hud pisker :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, preden bos postudiral kaj imata Icon pa Araika skupnega, bo trajal.

Ce je Icon firma starej od Arai, potem je Arai uporabil identicno stvar, sicer pa obratno.

Oba mata pa to stvar u k**cu postimano pa rec kar ces. Jest sem levo stran odlomil, kljub temu, da sem prej obcudoval mojstra na delu.

no ja..ti verjamem hehe,,pač tak je ne, ...sicer pa vsak ma svoj okus =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so tele ICON čelade za kej? Oziroma so po varnosti na enakem nivoju kot naprimer Arai, itd.. Konkretno imam v mislih čelado, ki je na sliki na prejšnji strani - Icon Airframe carbon rr.

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa so tele ICON čelade za kej? Oziroma so po varnosti na enakem nivoju kot naprimer Arai, itd.. Konkretno imam v mislih čelado, ki je na sliki na prejšnji strani - Icon Airframe carbon rr.

 

Pa so tele ICON čelade za kej? Oziroma so po varnosti na enakem nivoju kot naprimer Arai, itd.. Konkretno imam v mislih čelado, ki je na sliki na prejšnji strani - Icon Airframe carbon rr.

so so =),..vse je na istem nivoju!,..pejt v Mursko soboto..sem dal link..Moto Center Klekl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen...jaz sem mel 3 ICON čelade na probi in sem bil z njimi zadovoljen,,ker so ene najjačih čelad!,..pa noben ni od nikogar kopiral *lol*

http://www.motocenter-klekl.com/podrobnosti.php?go=menu&s_id=40&pro=59

http://www.motocenter-klekl.com/podrobnosti.php?go=menu&s_id=42&pro=59

imel sem : icon Variant Slavo,in 2x Airframe Carbon Lifeform..žal jih nisem kupil zaradi tega ker sem mesec prej kupil si novo čelado,,mam pa icon rokavice in jakno in lahko rečem da je dobra kvaliteta!..in ni KOPIJA OD NIKOGAR!!!

No ubistvu sem tak odgovor ćakal... bom videl če kaj pametnega v nedeljo v Italiji dobim... drugače grem probat tole čelado ampak v avstrijo ker mi je precej bližje.... edino nobene akcije na telih čeladah :D ampak ful hvala za odgovor....

 

 

ja sevede... treba je bit hitr :grim  probal arai, probal HJC, pa mi japonka nekak ni dobr sedla na betico, tko da sm uzel R PHA 10, za skoraj polovico cenejsa od Arai :OK:  pa vrjamem, da še zmer hud pisker :klicaj:

Neee treba je imeti denar na kupčku kar pa meni žal neuspe :D skoraj nikoli tokrat bomo videli kako in kaj 

 

Drugače pa kopija, ne kopija, važno je da je varnost taka kot mora biti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ubistvu sem tak odgovor ćakal... bom videl če kaj pametnega v nedeljo v Italiji dobim... drugače grem probat tole čelado ampak v avstrijo ker mi je precej bližje.... edino nobene akcije na telih čeladah :D ampak ful hvala za odgovor....

 

 

Neee treba je imeti denar na kupčku kar pa meni žal neuspe :D skoraj nikoli tokrat bomo videli kako in kaj 

 

Drugače pa kopija, ne kopija, važno je da je varnost taka kot mora biti!

np..rad pomagam =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so so =),..vse je na istem nivoju!,..pejt v Mursko soboto..sem dal link..Moto Center Klekl.

Hvala, spomladi bom moral menjati čelado pa iščem opcije.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJC R-PHA se je v Veroni na sejmu dobila že od 190eur. naprej, tako da je pameto it na kak večji sejm v sosednje države če se rabi kaj več opreme, jst sm dal sicer za takšno čelado okrog 370 pred cca. 2 leti, in je res supr, sm si mislu  še kr  eno vzet :)

 

Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, preden bos postudiral kaj imata Icon pa Araika skupnega, bo trajal.

Ce je Icon firma starej od Arai, potem je Arai uporabil identicno stvar, sicer pa obratno.

Oba mata pa to stvar u k**cu postimano pa rec kar ces. Jest sem levo stran odlomil, kljub temu, da sem prej obcudoval mojstra na delu.

najbrž misliš mehanizem za vizir. pri iconu sem opazu, da ,če hočeš zamenjat original vizir za zatemnjenega, morš tud mehanizem menjat.Jst mam srečo(al pa tud ne :) ) da mi nobena čelada ne sede na glavo, razn Shark. Tko da nimam se kej zmišljevat. Sem pa s svojo Shark race R  zlo zadovoljen.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkoristil sem popust v TC-ju in nabavil S2 :kva2: . Cena še vedno navita in upam, da nisem brcnil v temo, saj so testi  odlični. Glede na nov model nisem zasledil veliko mnenj "uporabnikov"_

Razmišljam tudi o originalni komunikaciji za S2 (CCA 300 EUR) saj se več kot 80% prevozim v par. Ker se trudim biti pri vožnji max. skoncentriran me zanima ali je zadeva moteča. Res je da moja ni ravno zgovorna (razen če je tečna) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alko1, jaz sem imel. Pa mi je po desetih kilometrih bila rahlo moteča, po 20 pa zelo moteča zadaj s tistimi svojimi ''glej one rože, pazi avto, kam greva, a si videl ono, a si videl to,...'' Na prvi daljši pavzi sem ruknil baterije ven in rekel, da je zadeva crknila. Naprej je bila vožnja čista poezija. Aja, -''ne da se popraviti''... Če mora lulati, potolče po nogi, če sem prehiter, dregne pod rebra. Druge komunikacije ne rabim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pri meni se pa zelo obnese in si ne predstavljam, da bi bil brez. zelo uporabno mi je tudi v navezi z drugim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da sem spregledal odgovor, spet sprašujem, kako ej z anti fog sitemi, v čeladi, pri enih čeladah piše na šipici anti fog in nimajo nič tistega notranjega sloja, ali je tisto nujno da ima čelada da se ne rosi ali se rosi tudi če ima tisti antifog sistem notri?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo kupoval Nolan, X-lite ali Grex čelado oz. pripadajočo opremo... vse to lahko dobi pri meni! Seveda vse s papirji in tako kot je treba!

 

To nova roba?

A je kaj ceneje ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!