Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

smasher, to ko piše na šipci 'antifog'.. to je poseben premaz proti meglenju vizirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem, zanima me samo učinkovitost, ali je ta premaz dovolj učinkovit ali je še vedno ob nakupu nove čelade bolje kupit tako ki ima še tisto plastiko (ki se pritrdi na notranjo stran vizirja na čepke), ker npr v rangu čelad tam okoli 150€ sta obe možnosti in me zato zanima ali izbirat tiste ki imajo plastiko proti meglenju ali je tisti premaz dovolj učinkovit (ker sem slišal da je tisti premaz bol švoh od nekaterih)

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alko1, jaz sem imel. Pa mi je po desetih kilometrih bila rahlo moteča, po 20 pa zelo moteča zadaj s tistimi svojimi ''glej one rože, pazi avto, kam greva, a si videl ono, a si videl to,...'' Na prvi daljši pavzi sem ruknil baterije ven in rekel, da je zadeva crknila. Naprej je bila vožnja čista poezija. Aja, -''ne da se popraviti''... Če mora lulati, potolče po nogi, če sem prehiter, dregne pod rebra. Druge komunikacije ne rabim.

 

Car si :smoke: . Točno tak odgovor sem si želel.

Star način komunikacije je zgleda še vedno najboljši :grrr .

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alko1, jaz sem imel. Pa mi je po desetih kilometrih bila rahlo moteča, po 20 pa zelo moteča zadaj s tistimi svojimi ''glej one rože, pazi avto, kam greva, a si videl ono, a si videl to,...'' Na prvi daljši pavzi sem ruknil baterije ven in rekel, da je zadeva crknila. Naprej je bila vožnja čista poezija. Aja, -''ne da se popraviti''... Če mora lulati, potolče po nogi, če sem prehiter, dregne pod rebra. Druge komunikacije ne rabim.

He he ravno zato jaz sploh ne razmišljam o kaki komunikaciji. Paše poslušat motor in veter brez komentarjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sem si privoščil zdej Arai Chaser spike blue... sem jo našel za zelo ugodno ceno ni neki velke izbire modelov v akciji modra-M.

Boljše kot prejšna Shark  je, upam samo da mi nebo žal.. čelada pa je kot ulita po moji glavi po 45 min nošenja doma, nič bolečin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem skp padel ko sem videl ceno vizirjev za mojo čelado (Fg-15). Še nikdar nisem menjal in sem bil prepričan, da gre za potrošni material, glede na to kako ekstremno hitro pride do (manših) poškodb teh vizirjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem skp padel ko sem videl ceno vizirjev za mojo čelado (Fg-15). Še nikdar nisem menjal in sem bil prepričan, da gre za potrošni material, glede na to kako ekstremno hitro pride do (manših) poškodb teh vizirjev.

Pa sej niso tolliko?? na fc-moto so 35-45, Za mojo arai so do 115 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bscentru so €54, pričakoval sem max €30. Mogoče ker so antifog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to ti pa nevem povedat.. tam na fc-moto sta dva modela to je pa vse kar vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to ti pa nevem povedat.. tam na fc-moto sta dva modela to je pa vse kar vem...

Fc moto je največjo sranje .,,,napizdancija itd,..! tak da ja ti kr pusti tam dar..če ti ni žal oz če ga maš preveč ;)..ker videl ga več neboš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes preiskusil 802 R na Grobniku,kaj naj rečem,čista poezija,res sem prijetno presenečen,saj sem presedlal iz ARAI RX 7 GP in morem rečt,da je 802 R za mene boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fc moto je največjo sranje .,,,napizdancija itd,..! tak da ja ti kr pusti tam dar..če ti ni žal oz če ga maš preveč ;)..ker videl ga več neboš.

Sploh ni res. Si ze kupoval tam, pa so te nategnili? Mene niso. So mi raje poceni prodali. Tako da res ne vem, zakaj take kritike, ampak me pa zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fc moto je največjo sranje .,,,napizdancija itd,..! tak da ja ti kr pusti tam dar..če ti ni žal oz če ga maš preveč ;)..ker videl ga več neboš.

Kako pa to? Dej malo razloži, ker razmišljam da bi nekaj naročil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa jaz sem naročil neke rokavice že lani oktorba pa še jih zdaj nisem dobil.

Tudi meni čudno, še nisem slišal nobene graje čez njih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. na facebookovi njihovi strani.... nemorem vrjet zgleda kokr da noben ni še nič dobil od njih samo plačevali robo poslano pa ni bilo nič.

No res nevem če bom kdaj kej pri njih naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. na facebookovi njihovi strani.... nemorem vrjet zgleda kokr da noben ni še nič dobil od njih samo plačevali robo poslano pa ni bilo nič.

No res nevem če bom kdaj kej pri njih naročil.

če vidiš da vsi tako pišejo pol veš da je res...ok jaz bom pozabil teh nekaj € za rokavice..ampak zdaj vem da se tu več nebo kupovalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/pages/FC-Motode/128729500493529?ref=ts&fref=ts če ste na facebooku pol prečekiratje to za fc-moto..boste videli da govorim resnico,..hočem samo pomagat da se ne zajebete ;).

Hmm, hvala za info. Kot kaže ne odgovarjajo na maile, ker sem jim poslal vprašanje za eno čelado že prejšnji teden, pa nisem dobil odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vizirji na E-bay dost poceni...vsaj za Shark čelade...

Sem danes za 18€ naročil isti vizir kot ga slo firme prodajajo za 54€.

 

Če dejansko dospe, sem zmagal. Naše moto trgovine je pa lahko samo sram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, prodam UVEX Helix rs 750. Karbonska čelade, ki teha 1kg. Izredno kvalitetna čelada, ki sem jo dobil 2 leti nazaj za darilo za rd in sem jo nosil le nekajkrat, ker mi ne ustreza velikost. Prodam jo poceni, ker imam drugo čelado, slednja pa mi le stoji v torbi in je ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da kje dobiti tele dva dela za čelado shark rs2 ( slika ) asdsad.jpg ?

ker sem naročil samo vizir brez teh plastik , ena je pa polomljena ... 

 

Če kdo ve kam se obrnit bom zelo hvalažen =) HVala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!