Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Shark RSF2! 62.000sit, kompozitna, sem zelo zadovoljen z njo! Več o inf o njej najdeš v temi o SHARK čeladah. :)

Jo mam tut jst.. fajn čelada ampak zna bit precej glasna nad 150kmh :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me mal razlike med temi serijami čelad, Nolan je nekoliko cenejša, sam so mi Shark lepše, pa tudi glede na to da so mal dražje mislm da niso prav slabe... Povejte tisti ki maste eno ali drugo čelado če mi mal povete a so kej glasne, kako so kej udobne, varnost, zapenjanje, vizir...

Shark S500

Nolan N61

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, da sam tle se pogovarjamo o NOVIH modelih ZDAJ ne takrat ko si jo ti kupu Dolfe .) :D :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tisto ki ti lepše paše na glavo (te ne tišči, žuli, ... ), če pa ti obe enako stojita potem definitivno kupi Nolan!! Če ti gre pri sharkici kaj narobe (recimo njihovi vizirji so "zelo kvalitetni" sodeč po tem koliko ljudi čaka na nove) si prepuščen na nemilost TC motoshopa, če pa se slučajno kaj zalomi pri nolanki, pa boš deležen daleč najprijaznejšega servisa in kakovosti ponakupnih storitev pri nas :grim ( in njihova 5 letna garancija je res garancija :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam glede Nolana. Prejšnji teden sem klical kompija glede flip up čelade. Lahko rečem da na tako prijaznost zelo težko naletiš. Sploh pa lahko edino pri njih čelado sprobaš na testni vožnji kar mi je ravno prejšnji teden prihranilo 66 tisočakov in slabo voljo po zgrešenem nakupu.

P.S. Kompi oprosti samo v soboto ni šlo s časom. Enkrat tekom junija se oglasim v Velenju da bova najdla eno pametno varianto za mojo lubenico.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah zdej se mi ne gre zarad odnosa, vem pa da Kompi res car in da pomaga, vsaj kakor mam izkušnje z njim na netu-lepo odgovarja....

Sam bolj me zanima če se splača dat tistih 7-10k več, a bom dobu bolšo čelado al slabšo?!?

In tudi Nolanove so mi take preveč obične-niso kej preveč lepe, medtem ko tiste od Sharka imajo carske grafike...

Tle me sam kvaliteta zanima, nebi rad dal 10k več za večji krš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nolanove so mi take preveč obične-niso kej preveč lepe, medtem ko tiste od Sharka imajo carske grafike...

.. me sam kvaliteta zanima...

Tole sta dve zelo nasprotujoči si izjavi .)

Ne me razumet, da mam kej proti sharku - jo mam tut sam in sem zlo zadovoljen, vendar ni vse v grafiki .)

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti gre pri sharkici kaj narobe (recimo njihovi vizirji so "zelo kvalitetni" sodeč po tem koliko ljudi čaka na nove)

...ja kupi šarkico....je zlo lepa grafika....nolanke so itak za stare fotre ne pa za frajerja kot si ti :slap:

(mislim a sem tko nejasno namignil o kvaliteti :blink: )

sicer si pa lahko že ničkolikokrat prebral da je treba čelado najprej probat, zato ti še enkrat svetujem da probaj obe, sharkico in nolanko, in se odloči za tisto v kateri se TI najbolje počutiš in ne kaj drugi pravijo

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pri sharkici kaj narobe (recimo njihovi vizirji so "zelo kvalitetni" sodeč po tem koliko ljudi čaka na nove)

No ja.. saj ni nujno da folk čaka vizirje, ker so stari dotrajani... mogoče želijo/želimo zatemnjene ali pa so jih poškodovali ob padcu, tko kot jaz :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in koliko časa si čakal (ali bolje že čakaš)? Saj veš kaj hočem povedat, ne rečem da je shark zanič ali da je slabši od nolana, ampak če je pob vprašal za nasvet mu jaz svetujem nolan pred sharkom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in koliko časa si čakal (ali bolje že čakaš)?  Saj veš kaj hočem povedat, ne rečem da je shark zanič ali da je slabši od nolana, ampak če je pob vprašal za nasvet mu jaz svetujem nolan pred sharkom  .)

Ja.. podpora uporabnikom sharka v SLO je res :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, da sam tle se pogovarjamo o NOVIH modelih ZDAJ ne takrat ko si jo ti kupu Dolfe  .)  :D  :D  :yea2:

Pardon ker sem tolk za svetom. Če te že zanima katero , ti svetujem NOLAN :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pravim da me zanima kvaliteta, oz. če bom vrgel tistih nekaj jurjev več stran al ne (pri kvaliteti) obenem pa bi rad čeldao s lepšo grafiko, raje bi dal 5k več za isto čelado sam z lepo grafiko, kr te nolanove so res :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud sprobal SHARK čelade, pa nebi v njej niti 5(pet) minut zdržal ker me je tako tiščala. Kar se pa grafik tiče. Boli te za grafiko važno, da ti glava ostane cela. :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišljeno je bilo sarkastično , ampak zdej smo že ornk :topic: , a se bo kaka metla mim oglasila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec kupuje čelado pa sva gleda in izbrala (ne še dokončno) tole čudo klik

Ima kdo mogoče kaj izkušenj z HJC čeladami, mogoče s točno tem modelom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil v TCju, sem sprobal čelado Shark S500, se mi zdi da dokaj lepo leži na glavi, zdej morm sam še primerjat s nolanovo N61

Kje v LJ jih prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a v motor-jetu majo MZjčke? A se jih da sprobat? 125 supermoto mislm, a čelade pol tudi prodajajo na celovški?

A mi lahko en pove kje točno na celovški-ne poznam Lj lih nevem kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!