Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

tut v trgoavtu v tavelkem mercator centru na celovški majo nolanke (al pa so jih vsaj imel), motorjet pa je na isti strani celovške le nekaj 100m v smeri proti centru LJ, saj se vidi iz celovške velika izložba s KTM-i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranec kupuje čelado pa sva gleda in izbrala (ne še dokončno) tole čudo klik

Ima kdo mogoče kaj izkušenj z HJC čeladami, mogoče s točno tem modelom?

Jaz sem se tudi odločal med to čelado in Shark RSF2. Odločil sem se za Shark, ker je bila več % znižana pa še lepšo grafiko mi je imela. Sem se pa v habatu pogovarjal s trgovcem o omenjeni čeladi in je rekel, da jo ima tudi sam, ter da je zelo zadovoljen. Če ti čelada lepo sede na glavo, jo vzemi, mislim da je vredna tega denarja.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mapa.jpg

A lohk tle mi en sam pove kje je to, da se ne bom zgubu

To je kr ena slika

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je zemljevid ta na netu, sam nevem jest kje je številka 258, a ti veš? A maš morda gor u sobi karto? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pa v habatu pogovarjal s trgovcem o omenjeni čeladi in je rekel, da jo ima tudi sam, ter da je zelo zadovoljen. Če ti čelada lepo sede na glavo, jo vzemi, mislim da je vredna tega denarja.

LP, DeX

Jaz sem tudi vzel sharkico, ker sem jo dobil z 20% popusta, ampak mi tale HJC izgleda dosti boljše. Jutri greva pogledat zadevo, prej pa še v JAP pobrskat za kako UVEX čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns bil v TCju, sem sprobal čelado Shark S500, se mi zdi da dokaj lepo leži na glavi, zdej morm sam še primerjat s nolanovo N61

Kje v LJ jih prodajajo?

******

BTC, Gama center, hala A

Pa še prijazni so!

Blizu pa prodajajo tudi sladoled!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mapa.jpg

A lohk tle mi en sam pove kje je to, da se ne bom zgubu

To je kr ena slika

ej se bova zmenila, pa te bom pelu do tja. jst vem kje je to, drugač se pa temu reče zgornja šiška!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, bova šla naslednji teden, se dobiva neki u centru alpa neki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za čelado X-lite 601 in če imajo v GAMMA centru kakšno testno M ali L številko. Cena se mi zdi dokaj majhna glede na to kakšen vtis mi daje na prvi pogled. Ima kdo kaj izkušenj s tem modelom, kvaliteta ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Foggy

Ne samo, da izgleda hudo, X-601 je res huda čelada. Da pa ne bo izpadlo kot samohvala, si jo lahko seveda v Gama centru tudi izposodiš za testno vožnjo in se v navedeno še sam prepičaš.

Lep pozdrav!

Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za čelado X-lite 601 in če imajo v GAMMA centru kakšno testno M ali L številko. Cena se mi zdi dokaj majhna glede na to kakšen vtis mi daje na prvi pogled. Ima kdo kaj izkušenj s tem modelom, kvaliteta ??

LP

Jaz imam x-601. Zadeva deluje. V Gami sem dobil testno, jo odpeljal en krog in kupil. Na prvi občutek deluje malo bolj trdo kot npr. Shoei Raid ampak čez čas deluje OK. V primerjavi z Raidom tudi precej bolje drži smer (vsaj kar se mene in moje buče tiče).

B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je lepša Shark (ta prva-z zmajem) :P Kar se pa drugih bolj pomembnih stvari tiče, pa ne morem nič rečt, ker z njimi nimam izkušen.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nolan, probaj se finančno stegnit do N83, če ne šlo, bo pa tudi N61 ok. Verjemi, poprodajne usluge so pri Nolanu zakon, udobje in kvaliteta ćelade pa sploh.

Aja, med tistimi Nolanovimi barvami bi izbral Grafic 58, me čisto na mojo Arai spominja. Super kombinacija za skor vsako barvo motorja in obleke.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah če bi sharkovo vzel bi vzel tisto črno mat s "spojlerčki" mi je najlepša, pa še poceni

Nolanke so mi pa grde, pa še ena grafika sam različne barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že bilo rečeno, vzemi tisto ki ti bolj paše na glavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje s Shark S 500? Da mi mal pove kok je kej glasna, vizir pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej sploh ne moreš kupet slabe čelade, če daš tm nad 30k. Tko da probej če ti paše, pa če ti je všeč jo uzem. Proizvajalci si ne morjo prvoščet da bi delal slabe čelade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!