Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

aja pa zanima me še cena za protivetrno zaslonko (saj je to tisto ko maš nad nosom ne??) isto za n61

To ti pa lahko js odgovorim ki sm jo kupil pred kratkim in sicer za N81 sm dal 3k

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE sn jas zaj dobo neko čelado probiker z luisa, znižano na 25 eur, pa se vizir rosi ko svinja.

Prvo 25 evrov drugo pa probiker,malo para malo muzke!Drugic odstej mal vec dnarja za celado pa mal glej na firmo,ker jst sem se odloco da pri celadi ne bom sparal se splaca odstet mal vec dnarja!

Brez zamere za moje mnenje!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me mnenje o novem Nolanovem modelu n102. Sicer ga pri nas v prodaji če nisem zasledil, v Italiji in drugod jih že veselo prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@k0ci

aja pa zanima me še cena za protivetrno zaslonko (saj je to tisto ko maš nad nosom ne??) isto za n61

Če si privoščiš vložek proti megljenju vizirja, potem usmerjevalnika izdihane sape ne potrebuješ. Pravzaprav čelada N61 niti ni pripravljena za uporabo usmerjevalnika izdihane sape, za druge modele (recimo N101, N83, N94 …) pa stane 1.620,- sit, v kompletu s protivetrno zaslonko pa 2.940,- sit.

@||cheff||

ČE sn jas zaj dobo neko čelado probiker z luisa, znižano na 25 eur, pa se vizir rosi ko svinja.

Kaj drugega za 25€ najbrž niti nisi pričakoval, a ne?

@samosim84

Zanima me mnenje o novem Nolanovem modelu n102. Sicer ga pri nas v prodaji če nisem zasledil, v Italiji in drugod jih že veselo prodajajo.

Brez panike. Prve N102 so že v Sloveniji. In lahko mi verjameš, N-stodvojk bomo imeli toliko, da jih bomo prodajali. Prvi vtisi? Zagotovo najboljša »flip up« čelada doslej!

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@k0ci

Če si privoščiš vložek proti megljenju vizirja, potem usmerjevalnika izdihane sape ne potrebuješ. Pravzaprav čelada N61 niti ni pripravljena za uporabo usmerjevalnika izdihane sape, za druge modele (recimo N101, N83, N94 …) pa stane 1.620,- sit, v kompletu s protivetrno zaslonko pa 2.940,- sit.

ja kje je razlika med usmerjevalnikom sape in protivetrno zaslonko? lahko prosim prilepiš sliko le teh

N61 ima možnost zaslonke, ne pa usmerjevalnika sape, kot si rekel, mene zanima zaslonka in bi prosil za sliko

hvala in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike. Prve N102 so že v Sloveniji. In lahko mi verjameš, N-stodvojk bomo imeli toliko, da jih bomo prodajali. Prvi vtisi? Zagotovo najboljša »flip up« čelada doslej!

Lp, Boris Kompare B)

No no kompi, le pazi da te kdo ne bo narobe razumel :P

Popravljeno . Popravil matjazek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@k0ci

ja kje je razlika med usmerjevalnikom sape in protivetrno zaslonko? lahko prosim prilepiš sliko le teh

N61 ima možnost zaslonke, ne pa usmerjevalnika sape, kot si rekel, mene zanima zaslonka in bi prosil za sliko

Protivetrna zaslonka in usmerjevalnik izdihane sape pripomoreta k izboljšanju mikroklime v čeladi.

Protivetrna zaslonka preprečuje vdor zraka pod brado.

Usmerjevalnik izdihane sape s preusmeritvijo sape navzdol preprečuje megljenje vizirja.

Lp, Boris Kompare B)

post-1784-1131964336_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@k0ci

Protivetrna zaslonka in usmerjevalnik izdihane sape pripomoreta k izboljšanju mikroklime v čeladi.

Protivetrna zaslonka preprečuje vdor zraka pod brado.

Usmerjevalnik izdihane sape s preusmeritvijo sape navzdol preprečuje megljenje vizirja.

Lp, Boris Kompare B)

sam kompi...men je vomberger zaračunal 3.120 SIT za usemerjevalnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo 25 evrov drugo pa probiker,malo para malo muzke!Drugic odstej mal vec dnarja za celado pa mal glej na firmo,ker jst sem se odloco da pri celadi ne bom sparal se splaca odstet mal vec dnarja!

Brez zamere za moje mnenje!

Saj ti ne zamerim, jas sn se tudi odločo za čelado dat kakih 30-40 jurjov, pa mi je boter to kupo, drugače bi si jas kaj bolšiga kupo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kompi...men je vomberger zaračunal 3.120 SIT za usemerjevalnik...

Najbrž je prišlo do neljube napake. Tudi to se včasih zgodi. Cene, ki sem jih napisal zgoraj, so točne in veljajo za celo Slovenijo. Bodi prosim tako prijazen in pokliči mene ali pa kar k Vombergerjevim in zadevo bomo uredili v obojestransko zadovoljstvo.

Lep pozdrav!

Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: popalu te je ko psa :lol1:

ej kompi kok stane srebrno metaliziran vizir za N61 k men se zdi d sm dau mal velik zanga :hmm: k vezirji so ponavad okol 6k ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, k0ci, napake se dogajajo tudi najboljšim, pa se potemtakem ne bi mogle tudi nam :slap: ! V naglici se človek pač lahko tudi zmoti, a ne!?

Prozoren vizir za model čelade N61, odporen na praske in pripravljen za uporabo vložka proti megljenju, stane 6.840,-sit, enak, vendar metalizirano srebrn, pa 10.320,-sit. OK?

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je prišlo do neljube napake. Tudi to se včasih zgodi. Cene, ki sem jih napisal zgoraj, so točne in veljajo za celo Slovenijo. Bodi prosim tako prijazen in pokliči mene ali pa kar k Vombergerjevim in zadevo bomo uredili v obojestransko zadovoljstvo.

Lep pozdrav!

Boris Kompare B)

nene sj je čist OK...vem de se kamot kj kdaj kdo zmot(motiti se je človeško) bom poklical pa sploh ni panike...!!hvala za srkrb.

lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je mogoče, da bi mi kdo zrihtal zatemnjen vizir, za Uvex Boss Hoss 4000, a za manj kot 20.000 tisoč??? histle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako se obnese schubert s1 power ,za bolj športno vožnjo? (yzf r6)

O obnašanju in občutkih pri uporabi čelade Schubert S1, ti bodo še največ in najbolj verodostojno vedeli povedati lastniki le-teh. Tukaj lahko prebereš nekaj njihovih razmišljanj.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker sem zamudil razprodajo pri najljubšem zastopniku najljubšega proizvajalca, me zanima kaj o firmi VEMAR. Ma so tudi Italijani, kaj več kot o barvi pa mi ni znano. Aja, model je flip-up VXD al neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lasagna

Težko komentiram kvaliteto konkurenčnih čelad. Preveri nekoga, ki že uporablja to čelado.

Lp, Boris Kompare B)

p.s. si že glasoval za motocikel leta?

@netopir1930

Nova N102 je dosegljiva že od 59.720,- pa do 71.640,- sit. Odvisno od pripadajoče opreme posameznega modela.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!