Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Danes kupil N100. Udobna, lepo sedi. Z novo čelado v novo sezono. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado pa me zanima, kje vse v MB jih prodajajo. Zaenkrat poznam Stupit, Motor Jet na teznem, Autocomerce (Aprilia), in Trgoavto (Merkator-center). Verjetno jih prodajajo še kje, morda na Ptuju ali v Slovenski Bistrici, dalje pa se skoraj ne splača, ker sta bliže Lipnica in Graz.

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado pa me zanima, kje vse v MB jih prodajajo. Zaenkrat poznam Stupit, Motor Jet na teznem, Autocomerce (Aprilia), in Trgoavto (Merkator-center). Verjetno jih prodajajo še kje, morda na Ptuju ali v Slovenski Bistrici, dalje pa se skoraj ne splača, ker sta bliže Lipnica in Graz.

LP Darko

V MB maš še Šerbineka in Trgoavto na Studencih(večja izbira kot pri Mečkatorju), na Ptuju pa lahko pogledaš pri Moto centru Habjanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado pa me zanima, kje vse v MB jih prodajajo. Zaenkrat poznam Stupit, Motor Jet na teznem, Autocomerce (Aprilia), in Trgoavto (Merkator-center). Verjetno jih prodajajo še kje, morda na Ptuju ali v Slovenski Bistrici, dalje pa se skoraj ne splača, ker sta bliže Lipnica in Graz.

LP Darko

V Velenje se vsekakor splača it pogledat (razen, če si 100%, da ne boš kupil Nolana ali X-Lite), saj lahko tam čelado tudi sprobaš s svojim mopedom (se je pa verjetno prav prej najavit oz. dogovorit).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X-lite je definitivno čelada, ki je vredna svojega denarja.

Pojdi pogledat pa probaj.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem čelado pa me zanima, kje vse v MB jih prodajajo. Zaenkrat poznam Stupit, Motor Jet na teznem, Autocomerce (Aprilia), in Trgoavto (Merkator-center). Verjetno jih prodajajo še kje, morda na Ptuju ali v Slovenski Bistrici, dalje pa se skoraj ne splača, ker sta bliže Lipnica in Graz.

LP Darko

motocenter Ptuj....zraven stadiona Drava, kar lepa izbira.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js še vedno kupujem čelado in se informiram...prva izbira je bla med nolan n84 in pa n62. zdej sm pa opazu še en model in sicer n100e flashback z nekje približno isto ceno kot n84 in pa še lazer tornado s ceno 210 evrov...torej vse skupaj nekje približno v istem cenovnem razredu (razen n62)

torej ma še kdo izkušnje z na novo omenjenima modeloma?

p.s.

junija bo potekala ena akcija med katero bo n100e flashback stala 169€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za n100e sm zdej opazu, da je flashback samo bravna kombinacija, in pa da je to preklopna čelada...mal sem prebrau opis, pa se mi zdi kar primerna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh...še za shark s800 bi prašu :D

Cavalier, poglej, noben ti ne bo mogu dat direktnih izkušenj, s temi vsemi naštetimi čeladami, ker jih verjetno niso vseh sprobali. Jaz ti svetujem Nolan. Najbolje pa bo da greš v trgovino, preizkusiš čelado med vožnjo in tako naprej... Tako na oko ne moreš nič. Jaz sem bolj za neke že uveljavljene firme, ki imajo dobro ponudbo, servis kot je recimo pri Kompiju(Nolan, X-Lite) kot pa kupit krneki. Odločit se pa moreš sam na podlagi občutkov. Sem imel Shark pa nisem zadovoljen, enmu pač taka ista čelada paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...sej to maš tud prov, sm stvar je v tem, da nimaš lih povsod možnosti za probat, pa pač mau tko vprašam...vidm, da ste vsi za nolan...no sej mene tud bolj k nolanu vleče, ker sm tud brau o njem dost, tko, da je kar naredu vtis name, ampak saj veš...ko enkrat človek zaresno kupuje, bi rad čimboljše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm stvar je v tem, da nimaš lih povsod možnosti za probat

Če čelado kupuješ ti jo morajo dati za probati :eek: Kako ni možnosti, saj ne kupuješ lubenice za bowlo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možnost zapeljati se z njo je super ampak za sedaj še nimajo vsi te opcije. Če ne drugega imej čelado, ki te zanima vsaj pol ure ali raje še več na betici. Magari se z njo sprehodi po trgovini in poglej še ostale zadeve.

V glavnem če po pol ure čutiš kje na glavi (ne pri ličnicah) pritisk to povej prodajalcu in poizkusite zamenjati oblazinjenje, če to ni mogoče na tistem delu kjer te tišči, se obrni in poišči novo čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa AGV devil replica??A je dost dobra za 125ccm motor? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125 je relativno :rolleyes: recimo moj, ke je mau boljši od kšnga mopeda :blink: al pa kšne rs-ke, mitoti, k letijo kot konkretni motorji B)

če poznaš čelade bolj tko, da jih nisi dost probov, jih drugač ne morš ločt kot po cenovnih razredih...pol pa tle sprašuješ ko js naprimer :headbang:

če ti povzamem to, kar so men povedal:

1. pri čeladi ne šparaj z denarjem

2. odvisno kakšen motor imaš oz. stil vožnje

3. več jih je treba probat (kadar kupuješ)

4. tista, k si jo lahko max prvoščš in, ki najbolj paše na glavo, tista je taprava .)

p.s

js sm se odloču za nolan...če do junija ne bom kupu n84, bom potem, ko bo akcija nabavu n100e

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :OK:

aja, kompi, sem tvojo spletno stran že celotno pregledov in prebrav vse napotke, tko, da lahko še to pohvalim, da če gdo rabi kakšne napotke, naj si ogleda kompijevo spletno stran...uporabno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cavalier zakaj se men zdi da ti je zelo težko dati od sebe kakšn evro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cavalier zakaj se men zdi da ti je zelo težko dati od sebe kakšn evro?

Ker slabo bereš pomoje :D

Cavalier, dej mal bolj počas piši no... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej cavalier zakaj se men zdi da ti je zelo težko dati od sebe kakšn evro?

mislš zato kr še vedno nism kupu nove čelade?

počak, počak...al se je sonce šele kazat začelo...grem ta tedn al pa drug, če bo vreme v akcijo (morm jit namreč ob lepem vremenu, kr niam druzga prevoza) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark Evoline - zanimiva rešitev.

A ve kdo kaj več.... se že prodaja... se jo da kje videt v živo??

LP

post-14361-1173290329_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark Evoline - zanimiva rešitev.

A ve kdo kaj več.... se že prodaja... se jo da kje videt v živo??

LP

tud men je všeč. sem pred 14 dnevi spraševal o tej čeladi v TC-ju, pa so rekli, da jo dobijo in da bo cena okrog 160.000 sit. :( žal

menim, da malce preveč za tako čelado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud men je všeč. sem pred 14 dnevi spraševal o tej čeladi v TC-ju, pa so rekli, da jo dobijo in da bo cena okrog 160.000 sit. :( žal

menim, da malce preveč za tako čelado

UUUU fak :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!