Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Greš k prodajalcu/serviserju in pomagal ti bo to nastaviti... če se le da ...

:grrr ob iskušnjah s TC-ms, ne hvala. Sem bil zadovoljen z res odlično ceno, ostalim uslugam se bom/sem se pa odpovedal in se navadil, da čelada malo žvižga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj z roko pod vrado in okoli vrata, pa tudi vzadaj po vratu, meni je pri eni "kao" full športni čeladi (ne bom rekel firme ni pa shark ali nolan, naj bi bila boljša firma - ni arai) pihalo ob vratu od zadaj naprej in od spodaj noter :eek:

Zanimivo.. :blink: bom probala!

Kar pa se firm čelad tiče - sej si skor vse izloču! :lol: shoei?? suomy?? :evilgrin: :P

Ampak - je bla pa čelada ob nakupu poceni, a ? ;) :devil:

Molto poceni .) A mi maš ti drugič za dat 150 € več za nakup pri prodajalcu, ki bo potem bolj šel na roko, če se mi kaj zgodi? :devil: :grrr Nekoč bom verjetno tudi pokazala kako cenim dodatne storitve, zaenkrat jih samo zelo cenim ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstajajo kaki plani da bi Nolan naredil čelado tipa 801r ali podobno, v katero bi se dalo vgradit N-com ?

Sem namreč prešaltal na drug tip motorja in mi N102 ne ustreza najbolj, obenem pa se z punco rada pogovarjava, torej se nebi odrekel N-comu...:D

lp

tomo

Trenutno so za uporabo N-Com komunikacijskega sistema pripravljeni štirje modeli Nolanovih čelad: N102, N84, N42 in N32. N-Com za X-801RR žal še ni v načrtu.

Lp, Boris Kompare B)

Sej vem da je mala verjetnost ampak ali kaj kaže pri X-lite na kakšno varianto oziroma izpeljanko X-901-ke? Če bi mogoče malce lobiral bi se pa pri Nolanu lahko kaj v tej smeri odločili ;)

Nikoli ne reci nikoli. Probat ni greh.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z čeladami Marushin?

včasih bila ful firma, sedaj pa vprašanje. kolega je kljub mojemu nasprotovanju kupil "športni model" marushina za cca 150 € (v akciji) na Imotu. vozil je gsx-r 750 r, sedaj pa novega K7 gsx-r 1000. na obeh motorjih je čelada neuporabna, piha mu pri vizirju, vrtinči povsod, glasna je,....itd. skratka sranje in to že od prvega kilometra, vsega skupaj ima sedaj mogoče 1000 km (ker še ni kupil nove dobre čelade) in jo seveda z veseljem proda (številka S).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, mene zanima če ma kdo kakšne izkušnje z Airohovo čelado TR1, zgleda zelo odbita, vendar me zanima glasnost, udobje, ... ??!! IPB Slika

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molto poceni .) A mi maš ti drugič za dat 150 € več za nakup pri prodajalcu, ki bo potem bolj šel na roko, če se mi kaj zgodi? :devil: :grrr Nekoč bom verjetno tudi pokazala kako cenim dodatne storitve, zaenkrat jih samo zelo cenim ;) B)

a lahko daš vsaj foršus v obliki pompina? ;) ;)

Mene pa zanima ce ima kdo izkusnje s celadami Davida.

Super so, vendar niso ravno poceni. Lastnik firme je moj prijatelj, zato ga hvalim :blush:

Imajo pa odlično ponudbo retro čelad ...

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

Zdej sem pa res skeptičen, kaj naj kupim. N84 piha, pa žvižga, prav tako kot Sharkica.

Bom šel ta teden sprobat N84 v gamo. Mi je prodajalec reku, da dobijo ta teden testne. :)

Em jst mam n84 pa do zdaj nism opazu da bi pihala, ne zvizgala.. Se pa zacne oglasat mal ce mas VPS odprt... Sam das glavo mal bl dol pa je ql..

Je pa res da nism sprobal na velikih brzinah :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko daš vsaj foršus v obliki pompina? ;) ;)

ne bi pompina :blush:

:P :devil:

Zdej grem probat še roko dat zadi na čelado, da vidim če od tam piha.. se mi je pa porodilo novo vprašanje - če recimo ugotovim, da od tam piha.. kaj potem? :? :unsure:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daljše lase pustit :whistle:

imam zeloooo dolge lase .)

V glavnem od zadaj tudi ne pomaga, čeprav je res, da ne vem koliko efektivno sem zaprla luknjo v kombinezonu (ne ravno gibčna) med vožnjo.. no ja.. pomoje mi piha odzgoraj, ker vizir ne tesni najbolje.. pomoje.. najraj bi ga zalepla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najraj bi ga zalepla :)

Tak poizkus sem jaz naredil pri prejšnji HJC-jki. Z ličarskim trakom sem oblepil vizir (lepilo se ne prime vizirja) in se šel peljat. Razultat ni bil nič kaj spodbuden, ker mi je še vedno pihalo direktno v desno oko ... :( Nazadnje sem zamenjal čelado, ki je bila jeseni oh in sploh, kar se tiče prepihov, sedaj ko so se pa obloge in gumice malo uležale, pa so v čeladi zopet prepihi križemkražem. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

zanima me če ima kdo od tukaj na čeladi X-lite 801R devil model 2005, črno siva kombinacija, močno zatemnjen ali srebrn vizir. sprašujem zato ker bi si kupil nekaj takega, pa me zanima kako sploh izgleda, zato bi bil hvaležen če bi kdo poslal kakšno sliko .) hvala

lp, matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezst mam eno vprašanje? :? Ma kdo kakšne izkušnje z Uvex čeladami? Predvsem me zanima model wing. Kako se kaj obnese? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eboy za hjc čelade maš svojo temo in je o tej čeladi kr precej napisanga blo, tko da mal iskalnik uporab in zvedu boš velik:)

Men osebno pa ta čelada ni všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem novo čelado in me zanima če priporočate takšno čelado?

IPB Image

Če maš doma R1, potem ne .) Glede na to, da presega vse standarde, potem po mojem mnenju ne bi bila slaba izbira :yes: Samo probaj jo, če ti sede :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi povedal, za kakšen motor jo rabiš..? Ta je po moje edino za kako hard enduro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem bo po moje čist uredu, sej je namenjena cross motorju.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fox je edn bolsih proizvajalcev zascitne opreme za downhill pa motocros tko da to sigurno nebo lsaba izbira .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva čelada, po kvaliteti nekje v rangu nolanove n84, samo da ne boš razočarana,v akciji so čelade ki so na zalogi, nevem trenutno kera številka je še, vem pa to da je samo še ena v krom barvi in ena v mat barvi...

tko da velik izbire nimaš več...

lp, Vito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!