Skoči na vsebino

Baucanje in Zokanje (spet)


Priporočene objave

ti kr. mam shranjeno, pa jo lahk na Volja Foto server uploadam ce se ti bo sprdnal zbrisat jo... ;) B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
To pa je moja upam da bodoča zverinica!!!www.bikepics.com

KAWASAKI ZX 6R!! :D  :D

kaw-zx6r-03-bikepics-44381.jpg

Bom tak naredla da se bolš vidi ... sej je ta ne ? je malo manjša slika :) :D

Komentar : Iiiiiiiii ... peli me !! :wub: :D :)

LEP JE ! B)

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sm se prejsn tedn pelu iz Celja sn vidu cist tanovo ninjo, zeleno. na slikah je full grda. v zivo je pa svetovna! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB*FURY???

ej, sam neki...

...kok te je prsla tale tablca??

...k js bi si dal nardit tablco CE*ZOK... B)

drugac pa sehr cute mofa! ;) a si novo kupu (miljonpapoupress)?? :blink: a ma 70 al 56 konjev??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je ta ne?

norm_kawasaki-zx6r-03-bikepics-046294.jpg

tale je. ;)

pi es: sliko sn mal pomajnsu... ...na 50%... ...pa full glup zgleda na slikah... :D :D :D v zivo je pa carski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je še vedno isto. Cena je bila 7 x cena normalne al koliko že... Vem, da je bilo to 18.000 SIT. Se mi je zdelo vredno toliko, da lahko imaš gor napisano nekaj po želji (4 črke). Ta znesek plačaš samo enkrat, tablica pa ti ostane. Še enemu frendu sem jo za rojstni dan naročil. ;)

Leta 2000 sem jo kupil novo. 1.3 mio takrat. 56 kojnov iz trgovine, po menjavi izpuha pa 70 (Giannelli). Je šla, kot sam hudič (Giannelli je bil kar 8 kg lažji od originalnega, ki je imel tudi katalizator). Pri 22.000 km sem jo po letu in pol prodal. Drugi lastnik jo ima še vedno. 34.000 km ima sedaj, še vedno gre brez vsakršnih problemov. Zakon. :)

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrena HVALA bauci in zoku, da sta naložla sliki!!! :rolleyes: :rolleyes:

Ja to je moj sanjski motor!!!Čeprav nevem kdaj ga bom mel v rokah???Kr že za tega kmx so tak gnavli da adijo!!! :angry: :angry:

Bauca ful dobr picture!!!Neki takega ja!!!Sam predn ga bom jaz dobil bo tut ful vlko spremeb na motorju!!! :P :P

Bauca daj povej kirga bi pa ti mela(da ti bo jo lak zok kupo!!!) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja še neki za vse tiste k že mate izpit za 125-ko!!!

Js ga glih zdele delam!!Mam 2 uri za sabo na poligonu pa jutr še mam 2 uri ampak že na cesti!!!

Zdaj je tuki en problem zdaj delam rdeči križ, oziroma prvo pomoč!!!ej če jas to naredim!!Vam pijačo častim!!!posebej pa bauci!! :wub: :wub: :wub:

Dans mam ta zadnji tečaj!!!Potem pa nas.ponedeljek pa izpit!!! :o :o :o

Kaj delaš tam na izpitu??Zaj sn vido da neke roke previjaš pa kak ga morš obrnit.....

Jaz se bom tak hitro vozu da tak al tak nebom nobenga vidu!!! :P :P :P

Daj povejte mi ka morš delat tam!!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pisu, pol je na testu ena situacija, ki jo morš ustno rešit in to je to. Nič previjanja in tega shita. Nič se nisem učil, nobenega tečaja nisem imel, pa sem naredu :)

Samo logično razmišljaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bauca daj povej kirga bi pa ti mela(da ti bo jo lak zok kupo!!!) :D :D :D

Ja glih ... jaz nimam nekih velikih želj ...

:D :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa smo malooooo zašli s teme ne ? ... Ne vem kaj bote naredla naslednih 10dni (od pon dalje) ko mene ne bo ... samo še slikce so not pa čvekarije od tistih ki nimajo veze v tem topicu ... :D :rolleyes:

Lp :ph34r: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!