Skoči na vsebino

Identity


Priporočene objave

in sicer film, ki se ga primerja s šestim čutom, stigmato in znamenji (čeprow jst bi znamenja kar lepo vn vrgla, k so mi bla ful boga...)... ste ga gledali? kak se vam je zdel?? men je bil ful hud film... u bistvu sm si misnla da gre spet za neko ameriško ubivanje, ampak na koncu me je prijetno presenetla zadeva... konc je pa itak fenomenaln... :) še rdečga zmaja bi uvrstila med filme za primerjat.. :)

robycop: a sm tebe mogoče v kinu tisti dan vidla? in sicer premiera Charlijevih angelčkov je bla se mi zdi... poznam vas lih enih par, pa nism bla sigurna... :)

lep dan še naprej, papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ya, bil sem yst z NfR, pa Dave in nj. Kim

Zakay se pa ne poznamo? :o Oz. lohka bi pristopila B), naslednjič kar pogumno

Men pa ye biw film tko-tko, še kar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se poznamo - z duhcem sm bla na grobniku, pa lani na krokarju... sej tam si me pozdravu.. tle me pa nis vidu, jst pa nism bla sigurna.. :) OK, drugic prstopim! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oprawičuyem, She-devil, yasno, na Grobniku smo se widl! Me stupito :rolleyes: !

U kinu pa te res nism opazu, kurya slepota me daye B) Se widmo key, pozdraw Duhca!

Ampak useen mi ye bil Šesti čut boljš, pa tut Vsiljivci, k ye biw neki podobnga... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se strinjam da je bil šesti čud boljši... sej sm misnla že da bom razočarana nad tem filmom, sam mi je ful dobro k na koncu je u bistvu vse to sam njegova psiha... hudo! :) edino smo pol s folkom mal študirali zakaj je sam ženska ostala živa... zadnja mislm :) čeprow jo je pol mulc ubil... ah bwoo... una pesmca mi je bla ful "dobra" pa sm pozabla kako gre... I see the man walking down the stairs.... bwoo... :)

ajd uživi, caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!