Skoči na vsebino

Smešne in zanimive reklame!!!


pero

Priporočene objave

Zanima me če ima kdo kak naslovček z zanimivimi in smešnimi reklamcami ali celo zmagovalnimi na kakem festivalu (zlati boben ipd))!!!!!! :blink:

Me reklamce tako in drugače zelo zanimajo!!Kakšne so res take da se da ob njih prav lepo narežat, ali celo od njih kaj odneseš, nekatere pa so celo zelo izvirne in odlično predstavijo izdelek, ki ga predstavljajo!!! :P

Kaj si vi mislite o reklamah na TV in katere so vam v zadnjem času ostale v spominu in kaj vas je na njih pritegnilo???Greste na WC med reklamami na TV ali si pripravite sendvič ali celo katero pogledate!!!Kaj menite ali sex res vse prodaja!!!???

Praški (prala sem z...... :P :D ) in vložki (v tistih dneh.... :blink: :unsure: ) pa so posebna tema pa pustimo to..................

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na TV gledam le "Discovery".. ostale progr. skoraj dobesedno ignoriram (sam DSF Motorbike = izjema)

relame "preskočim", če je le mogoče

sem pa pred nekaj leti gledal na PRO7 posebno oddajo z najbolj domiselno-komičnimi reklamami

samo prisegam, da si nisem zapomnil niti enega produkta

saj je bil point oddaje čisto nekaj drugega

:D :D :D :D :D

durgače pa Google, commercials.. in dobiš cel kup linkov katere ščeš

B)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Hvala za namig!!!!!!!

Naprimer meni je bila nazadnje najvšečnejša reklamica za Pežojevo 206-ko!!!!!!!!!!! :P :D ;)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW una reklama za megana je men čist mim!!!

No nekaj linkotov sem že našu pa bom še mal pogledu!!!

Kko pa se vam zdinova reklama za zavarovalnico triglav????????(kip,avtodom,otroci,...) ;)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW una reklama za megana je men čist mim!!!

No nekaj linkotov sem že našu pa bom še mal pogledu!!!

Kko pa se vam zdinova reklama za zavarovalnico triglav????????(kip,avtodom,otroci,...) ;)

Ciao,by Pero

Jah ta reklama je tut mal zgresena k ce urata zapres se automack tut una stopnica zapre

Razn ce je made in Yugoslavija :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!