Skoči na vsebino

Proba minimota in skuterjev


SF

Priporočene objave

V nedeljo se bo v Ljubljanskem BTC-ju dogajala predstavitev minimota, skuterjev in tudi kak supermoto bo na ogled. Primerno oblečeni boste lahko sedli na minimoto in odpeljali kakšen krog po progi. Vseskupaj se bo dogajalo na parkirišču naproti hale 17. od 10.00 pa do 17.00 ure se bodo izmenično dogajale demontracije naših tekmovalcev v razredu minimoto vabljeni pa so tudi ostali lastniki minimotov, da pripeljejo svoje motorje in z njimi odpeljejo kak krog. Za poizkusno vožnjo prosimo interesente naj prinesejo s seboj kompletno opremo. Zapeljali se bodo tudi skuterji in supermoto, dalo pa si bo ogledat par novih modelov Piagio, Vespa in Gilera in jih nekaj tudi poizkusiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerno oblečeni boste lahko sedli na minimoto in odpeljali kakšen krog po progi.

...a more bit leder :huh: , ful bi probu furat zadevco sam men deluje zelo malo in nestabilno ...a bo ful narobe če se prekucnem :( :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, dobro pa je... Važno je da so ščitniki v rokavih nakolenčnike mamo pa mi za posodit... Najbolši so čevlji pokriti čez gleženj s čim tanjšim podplatom, da lahko v bležnju malce prepogneš nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čaka tistega, ki se bo (če se bo) razsul z minimotom? In recimo, da bo opraskan/kako drugače poškodovan motorček?

Pa nič bat, jest ne bom prišel škode delat. Čeprav bi z veseljem prišel. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa bojo take vožnje stale? :unsure:

Sicer pa vseeno pridem pogledat kako in kaj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč... Orjaki častijo... Razen če bi rad dal kak prostovoljen prispevek klubu... Takoj te bomo razglasil za dobrotnika dneva in to razglašal po ozvočenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dons sem biu kle.

ful je blo kul sm probu gilero z ajnšpricom in piaggota nrg tud z ajnšpricom.

potem me je pa še prjazn gospod z brado (ful se mu zahvaljujem za vožnjo) ponudu vožnjo z minimotom k ma 12 konjev.

matr je letel k sneta sekira pr ene 50 km/h sm dou gas pa mi ga je na zadnjo vrgl.

tisti k ste iz lj pa niste pršl vam je lahk žal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tut prišel pogledat. In sem se lahko vozil z minimototom katregea zavorni učinek je bil enak ustavljanju do vrha polnega tankerja. Sicer so pa teli motorčki prav zabavna zadeva ko gledaš kaj počnejo z njimi profesionalci pa mulčki ki so mlajši od mojega prvega skuterčka.

Meni osebno je zadevca vlila precej strahu v kosti saj se mi je zdela precej nestabilna v ovinkih pa so mi kolena prav grdo štrlela in si nisem upal preveč zalagat ker so se mi tiste improvizirane bankine zdele preveč blizu.

Najboljše je zgledalo ko so bili na progi trije s supermotoji in en z minimotojem ki je zgledal kot ena mesarska muha na speedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast AMD Orjak-om ki so tole organizirali. Je bilo res prav zanimivo gledat vse po vrsti. Na žalost sem prišel šele ob treh sem pa zdržal do konca. Tisti ki pa vas ni bilo pa vam ni pomoči seveda če ste vedeli za ta dogodek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prav fletno je bilo. Srečal par znancev in se vozil z minimotom ter serijskim Stalkerjem.

Občutek na minimotu je strašljiv. Treba se je naprej držat, ker te drugače skoz na zadnjo postavlja. Pospeški so res hudi, zavore pa žal ne. Vse skupaj zelo nestabilno (skozi oči nekoga, ki prvič proba). Pri gasu pa sem imel rahlo digitalen občutek - samo dve stanji gas = 1 or. gas = 0 :lol: Sicer pa so vibracije na balanci zelo močne in prav žgečka.

Potem pa sem še nekaj krogov odpeljal s skuterjem (testni so bili: Stalker, Runner 50 in NRG). Ves čas sem, kjub majhni moči (sreijskega) Stalkerja, čutil da zadnja guma v ovinkih oddrsava. Potem pa mej je v enem ovinku zavrtelo. Zadek me je prehitel za kakšnih 120 stopinj. K sreči nisem pogrnil, ker bi se res bedno počutil, čisto nov skuter po tleh metat. Asfalt je bil res dokaj gladek, ampak vseeno sem milil, da bodo tisti baloni bolje držali.

Žal mi je bilo tudi, da niam več skuterja, ker bi se sicer šel malo po progi vozit.

@skuteristi: Nevem kaj ste izumili v temi Scooter Meeting, ampak danes je bila super priložnost da bi se dobili(vsaj LJ+okolica+kakšen pogumen štejerc), pa je žal niste izkoristili. Prepričan sem, da bi se tudi s svojim skuterjem lahko zapeljali po progi.

Mimogrede, na "freestyle showu" pa je bil največji car Gumy. Motor obvlada v nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res škoda de se tega niso dogovoril... pa če bi do mene stopil, pa povedal de so se skuteristi organiziral, bi sigurn če bi blo več folka dal možnost da se peljejo s svojimi po pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grizzl jest mam malagutija firefox f-15 z giannellijem.

parkiran je biu zravn sr 50 spider replica.

za nsr glih nism gredu sm pa pršu tja ene 15 min do treh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!