Skoči na vsebino

tomos flexer-9 čudo sveta


da_9th-prince

Priporočene objave

vglavnem vprašal bi vas kaj si mislite o njem.kolko leti največ.je lahko tui na ključ pa kake lastnosti njegove če ve kdo.cena 170k se mi zdi ugodna kr skutera mi stari nočejo kupit več mam pa 200 čukov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no...jaz pozna par opekov ko jih majo pa se pritozujejo da ni vredi da bi si rajsi kupli rablenega skutra za taki dnar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno skuter, če pa res ze tomosa pol pa ATX-a al pa če dobiš kje BT-ja. Sicer se da pa ATX-a lepo nabrit, samo bremze so bl švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa bol zdi Apn-6 (ce se streses ni skode pr ATX-u je pa plastika) pocen za uzdrzvane ce ga naws nawiw (kr pa dvomm). Povrh pa se nc ne kur :D

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem se 80 pelu z RSko, pa je flexer po zadnji mimo mene priletel. Al je bla pa srebrna R1 :P

Flexer z masino od R1-ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flexer je zakon ker ima reg. pomozni motor - za njega ni obvezna čelada, hitrost pa je omejena na 45 km/h

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem no...jaz pozna par opekov ko jih majo pa se pritozujejo da ni vredi da bi si rajsi kupli rablenega skutra za taki dnar...

rajš bi kupu kakšen skuter za 170k sit....saj veš....tomos pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flexer je zakon ker ima reg. pomozni motor - za njega ni obvezna čelada, hitrost pa je omejena na 45 km/h

;)

Flexerja se da dobit u 2h verzijah:

1. flexer ki gre 25km/h- za njega ni potrebna celada in ispit

2.flexer ki gre 45km/h-kle pa nucas ispit pa celado

Se pa da unga k gre 25 odblokirat pat gre pol 45km/h in se lohk vozs brez celade in ispita :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flexer je zakon ker ima reg. pomozni motor - za njega ni obvezna čelada, hitrost pa je omejena na 45 km/h

;)

Mislš rečt 25kmh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ma moj v prvi prestavi 3x vecjo hitrost od Flexerjevga top speeda?!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 ce ga cakas. pr 10.000 65, saltas tud okol 65 (seveda takrat se 60 ne kaze :D :D ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!