Skoči na vsebino

podarim nekaj tiskalnikov


Priporočene objave

Zdravo!

Doma smo čistili hišo in ne moreš verjet kaj vse se najde:

iglični tiskalniki:

2 X Epson FX 1050;

2 X Epson Lq 850;

1 X Nec Pinwriter P2Q

(vsi naj bi delali, samo trak je pa verejtno pri vseh že bolj posušen; manjka tudi kakšen priključni kabel za računalnik)

lasreski tiskalnik:

1 X Epson EPL 5200 (dela, ampak bolj tako-tako, slabo vleče liste, je treba pomagat, pa tudi kvaliteta tiska je bolj slaba; potreben kakšnega servisa + nov toner)

monitor:

1 X Hercules (brezhiben)

1 X VGA (črnobel, brezhiben)

1 X dokaj nov LG 17", ki pa mu je nekaj crknilo

Najde pa se še: kakšna tipkovnica, CD-ROM 24X, kakšen 486 računalnik, kakšno starejše ohišje, in še kaj...

Če bi kdo karkoli rad dobil, naj me kontaktira na PM. Vse je zastonj, prevzem pa pri meni doma v Kranju.

Če bo preveč navala imajo prednost motosvetovci :huh: hudo :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa kak soundblaster na ISA vodilo (za mp3 plejer za v avto)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa LGju crknilo...bi me mogoče zanimal...

Nevem točno kaj je LGju crknilo, ampak je ta "stvar" je crknila že enkrat v garanciji, pa so pri Comtronu zastonj popravili. Potem je mislim da ta ista stvar crknila še enkrat, pa smo morali samo plačat, mislim da kakšnih 20 čukov. Zdaj pa je že tretjič crknilo, pa smo raje nov monitor kupili. Tako da... če se kaj spoznaš, bi bilo za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa LGju crknilo...bi me mogoče zanimal...

Nevem točno kaj je LGju crknilo, ampak je ta "stvar" je crknila že enkrat v garanciji, pa so pri Comtronu zastonj popravili. Potem je mislim da ta ista stvar crknila še enkrat, pa smo morali samo plačat, mislim da kakšnih 20 čukov. Zdaj pa je že tretjič crknilo, pa smo raje nov monitor kupili. Tako da... če se kaj spoznaš, bi bilo za pogledat.

Kakšni so simptomi... če je napajalnik, potem ni panike, sicer pa mal večja jeba.

Za zvočne kartice se obrni na gugota... imam tu še dve njegovi, pa mislim da jih ne rabi. Kakšnega jurja bo pa najbrž vseeno hotel met.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se najde tudi kakšen hardverski modem (zunanji ali notranji)

Ja, imam tudi en Maxtech External FAX Modem 28.8K.

Tega bi ti lahko prinesel tudi na 3M ali OLP.

Edino kar nisem prepričan je to, ali dela. Jah za poskusit je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober bi bil, če dela. Edini problem: v LJ nisem ravno vsak dan (Posavje). A lahko napišeš, kako se obnaša monitor? Npr. Lučka spredaj sveti, ostalo tema ali nič ne sveti ali... bi ga prišel iskat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za monitor LG 17" čakajo že trije v vrsti. Simptomi so pa taki, da ko ga vklopiš v elektriko, začne lučka utripat. Približno 2 sekundi je prižagana in nato 0,5 sekunde ugasnjena.

Lahko da je kakšna malenkost.

Če mi kdo glede na te spimtome zna kaj svetovat, bi bil zelo vesel. Če mi ga uspe popravit, mi bo prišel prav, ker trenutno na (rezervnem) računalniku uporabljam 14".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Podarim nerabljeno torbo za 15" prenosnik (ni usnje!)

po sistemu "prideš-odneseš" (še za pir ni treba dat) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!