Skoči na vsebino

PROTOTIP


Guest 1

Priporočene objave

Is srca se ti zahvaljujem PEPE! Ti si najbolj dobra dusha kar jih pznam she enkrat hvala! :rolleyes:

Prototip,ochitni imash zelo ozek krog znancev (in neznancev)... :ph34r:

Kar mam, mam; - moja kura je moj najvechji prjatu: KuraVenetka-s1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Is srca se ti zahvaljujem PEPE! Ti si najbolj dobra dusha kar jih pznam she enkrat hvala! :rolleyes:

Prototip,ochitni imash zelo ozek krog znancev (in neznancev)... :ph34r:

Kar mam, mam; - moja kura je moj najvechji prjatu: KuraVenetka-s1.gif

hm...

a si zhe kej probu najdt kakshno ....

zensko..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant rabi šumnike! Dejte mu pomagat :)

Sicer mi pa tale Kanadčan mal po Lj. deluje :)

za sumnike ne vem.....meni ne falijo. B)

je pa fant (ce je?) izgleda res od preko morja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- moja kura je moj najvechji prjatu:

Tole me pa blazno spominja na film Noč na zemlji. Na tisti del, kjer je Benigni taksist in razlaga ubogemu potniku (duhovniku, BTW!), kako je "prijateljeval" z lubenico, pa z ovco itd. Seveda je duhovnika na koncu kap, kaj pa drugega.

Bajen film, čista pišurija, je kdo gledal? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prototip,

ena prosnja: nehaj ga srat z bohoriscico (je prav napisano?!),ker to ni podobno nicemur.ali si najdi sumnike in sicnike ali pisi "normalno" brez.mene je tudi vecina do danes kar dobro razumela brez sumnikov (vsaj upam :P ).

ce si tak nazadnjak,da na vsak nacin potrebujes bohoricevega adama ti priporocam se trubarja in zoisa in rataj srecen; samo potem pusti danasnjo slovenijo pri miru,ker si enostavno predalec (prostorsko sigurno,casovno vejetno),da bi sral ljudem po glavi o vsakodnevnem zivljenju v sloveniji.mi tebi tudi ne najedamo s kanadskimi (?!) problemi.

lp

p.s.: ce se glede prostorskega razmaka motim se ti oproscam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa fant (ce je?) izgleda res od preko morja. :)

Ti kot forumski administrator imaš, če se ne motim možnost RIPE-anja IP-jev. Mislim, da ni težko ugotoviti, vsaj približno od kje prihaja dotični patriot!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mam, mam; - moja kura je moj najvechji prjatu:

torej

kar se mene tiče je "Mat kurja" ena največjih sramot na internetu za SLO:

1 najbl bebav ime za iskalnik

2 iskalnik je tako zanič in neuporaben da nimam besed

3 logo je prava blamaža (SLO = kura)

4 vse skupaj je delal butelj, ki ni nikoli pomislil, da na internetu obstaja možnost, da to vidi cel svet (in celo nekajkrat poizkusi uporabiti) in bo rekel "aha, no to je torej to - Slovenija", prdnil in šel na Google

5 o oblikovni strani te packarije ni vredno izgubljati besed, s tem, da je SLO polna odličnih oblikovalcev za te zadeve

:angry:

a ni čudn, da ti je všeč

a ni čudn, da ti je edini prijatelj

:rolleyes:

chickenloverspress

;)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- moja kura je moj najvechji prjatu:

Tole me pa blazno spominja na film Noč na zemlji. Na tisti del, kjer je Benigni taksist in razlaga ubogemu potniku (duhovniku, BTW!), kako je "prijateljeval" z lubenico, pa z ovco itd. Seveda je duhovnika na koncu kap, kaj pa drugega.

Bajen film, čista pišurija, je kdo gledal? :D

Odličen film. Priporočam! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa najbrzh kakshn krof al pa kifeljchek iz Izolske pekarne snedu, k se obnashash k kaka nora kura.

Izola je definitivno predaleč za kiflčke, krofe itd. A teb so škodl krofi iz Izolske pekarne??? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci imamo shumnike in noben Microsoft nam jih ne vzame!

Pa drgač, si v redu? :blink: :wacko: :rolleyes: :unsure:

SUPER! TOUCHE! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej

kar se mene tiče je "Mat kurja" ena največjih sramot na internetu za SLO:

1 najbl bebav ime za iskalnik

2 iskalnik je tako zanič in neuporaben da nimam besed

3 logo je prava blamaža (SLO = kura)

4 vse skupaj je delal butelj, ki ni nikoli pomislil, da na internetu obstaja možnost, da to vidi cel svet (in celo nekajkrat poizkusi uporabiti) in bo rekel "aha, no to je torej to - Slovenija", prdnil in šel na Google

Ah, mal pretiravaš, old friend, - Mat'Kurja je ogromno nardila za internet v sloveniji... v času širjenja dostopa je bil to prvi in edini vir Slovencem za iskanje slovenskih vsebin... in tista kura je bila IMHO prav posrečena...

Bi ti bilo bolje, če bi imeli iskalnik z izvirnim imenom sloweb.net? ?

Sicer pa je najdi.si res zelo posrečeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je najdi.si res zelo posrečeno :)

zelo posrečen

kar se pa kure tiče, sem pa imel tudi z njimi zelo vroče debate, ki so v začetku bile mišljene kot dobronameren nasvet ali če hočeš izboljšava obstoječega stanja..

ampek

take arogance, nadutosti, samozaljubljenosti.. z enobesedo:

prf.....nosti

še nisem srečal

celo za SLO je to veliiika redkost

mogoče bi lahko primerjali s tvojimi izkušnjami v Delu, katere si mi opisal na 3M

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je najdi.si res zelo posrečeno :)

zelo posrečen

kar se pa kure tiče, sem pa imel tudi z njimi zelo vroče debate, ki so v začetku bile mišljene kot dobronameren nasvet ali če hočeš izboljšava obstoječega stanja..

ampek

take arogance, nadutosti, samozaljubljenosti.. z enobesedo:

prf.....nosti

še nisem srečal

celo za SLO je to veliiika redkost

Ja, veš, morš vedet, da je pri MatKurji bil zraven vsemogočni Mischa Alkalaj, mojster in vedež za vsa področja in odročja... In njemu pač ne gre svetovati, kaj šele "soliti pamet", kot bi si on znal morebitno dobrohotno zadevo razlagati ...

Ampak saj se sedaj vidi, kam jih je tak odno pripeljal - pravzaprav je MatKurja povsem marginalizirana. Že dolgo nisem videl PC-ja, ki ne bi za iskanje uporabljal strežnika najdi.si. Vsa čast fantom na Najdiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... PC-ja, ki ne bi za iskanje uporabljal strežnika najdi.si. Vsa čast fantom na Najdiju...

the Queen is dead

long live the King

:D :D :D :D

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!