Skoči na vsebino

ZVONOVI-Liti


J

Priporočene objave

Ma sej ni panike tle na primorskem. Enkrat je folk tle zavezu zvon za zajlo in so pol iz grma spodej potegavali da je zvonilo. Je pršla policija in je pol ta glavn z baterijo pametoval: Ti tam gor pejd dol!!! Vem čigav si veš, da mi takoj prideš dol ker če ne bo hudo_ folk pa se je u grmih smeju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J, pa kaj je zdaj to. Pridem iz dopusta in berem tvoje bogokletne misli. :ph34r: Povej kdaj greva na pivo, pa ti povem še par mojih idej B) !

Pa tisto o gozdovih, ki je bila na koprski stolnici lahko tudi uporabiš kot motiv.

Če rabiš roko, sem zraven!!!

Pa še nekaj: na stopničkah že 2 leti ni tiste trgovine, da je ne boš iskal. Zraven je pa vinoteka, da se boš tolažil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Sax :lol: , sem videl! qurc, ni nobenega ko ga rabiš :P ;)

V glavnem: NE!, ni šlo skozi...celo noč so ljudje hodili naokoli, kp.škof, police ipd....po razmisleku, bi me sigurno kamenovali-stonehengepress,....ni bilo moznosti, imam pa en kup masking tape-a viška :D ...

sicer pa plan ni bil osebne narave, pač en od hobijev :) :)

Hvala vsem za moralno podporo in tehnične nasvete ;)

p.s.: se priporočam!

next time....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Yo! En velik LOL! za začetek. :lol

Danes ali včeraj ali v pretek (saj ni važno) so bili zvonovi v glavni koprski cerkci tiho.

Neki aktivisti so bingeljne oblepili z debelim tapisonom in lepilnim trakom. Tako so potestirali proti glasnemu zvonenju. Zanima me če je bil "naš" J zraven, oziroma je vse skupaj kakorkoli povezano.

|---------------|

|L---oo--L----|

|L--o--o-L----|

|L---oo--L----|

|LLLL----LLLL|

|---------------|

Včeraj RAEL na latališču, danes pa tole... too much :lol:

PS: Prispevek je bil pri dnevniku na nacionalki. Če bo ponovitev si poglejte in se smejte. Bilo je bolj proti koncu.

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za moralno podporo in tehnične nasvete ;)

p.s.: se priporočam!

next time....

ampek

ys te masm na sumu, da si tistole v Kopru, tkole v zsakulisju ti organiziral

B)

al je to pr vs res tak probl, da so VSI šli v akcijo

:rolleyes:

sy, kar se mene tiče - sm proti usakmu pretiravanju..

z ideologijami vseh sort.. spljoh k se to sprevrže v maltretiranje sojudi

:( :( :( :( :(

pol je pa treba akcijo

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

spelat - da maltretatorji poštekajo, da so lohka maltretiranci

;)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote ... ko so limali koprske zvonove je bil J v naši družbi in veselo žulil svoj pirček, tako da nima vmes nobenih prstov ... vam pa iz zaupnih virov povem, da je bil viden na mestu zločina NIET ... ki je sicer žulil kavico z nami, potem pa skrivnostno zginil v center Kopra :ph34r: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam ! :rolleyes:

zaradi razrednega sovražnika-tudi sam ne morem spati.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote ... ko so limali koprske zvonove je bil J v naši družbi in veselo žulil svoj pirček, tako da nima vmes nobenih prstov ... vam pa iz zaupnih virov povem, da je bil viden na mestu zločina NIET ... ki je sicer žulil kavico z nami, potem pa skrivnostno zginil v center Kopra  :ph34r:  :D

J:

It wasn't me.....

Vale, hvala za alibi 

no tko

temu se reče voditi akcijo izza kulisja

& zarota

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: = J&Vale Co

počassebojavlacelaekipapress

&

intrentnidetektivirpess

B) B) B) B) B) B) B)

:D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIET je pa res nekam bogokletno izginil!!!

Zakaj bogokletno ? Saj sem potem lepo pokleknil v smeri Meke^H^H^HBologne in zdrdral molitev desmodroniki.

MMG: Koper ima edinstven status glede "stolpa z zvonovi", ker ni v cerkveni lasti, ampak obcinski.

Tako ima vsak (za 400 SIT) dostop nanj....in na lep razgled "od zgoraj".

"Klerikalizem je velik slovenski eko-problem"..... no....je vsaj bil dva dni v Kopru "bozji mir".

PS: zupnik se je fizicno lotil g. Breclja tako da so morali posredovati policaji.

Zupniku bo vrocena kazen zaradi motenja javnega reda in miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zupnik se je fizicno lotil g. Breclja tako da so morali posredovati policaji.

Zupniku bo vrocena kazen zaradi motenja javnega reda in miru.

Ha ha ha ha ha :D :P :lol: :)

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ zupnik se je fizicno lotil g. Breclja tako da so morali posredovati policaji.

evo,Opus Dei !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po obvestilu širši javnosti sem uspel v obliki ploščka dobiti eno najboljših plošč, kar jih je Slo scena kdajkoli izpljunila: COCKTAIL. ¸

Matrjedobr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

COCKTAIL.

"gre parada v vnebovzetje....tukaj pa ostaja smetje...."

Sicer pa je naslov:

Drustvo prijateljev zmernega napredka

Associazione amici del progresso moderato

Gregorciceva 4 6000 Koper

tel/fax 05 6271989

Spletna stran

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: zupnik se je fizicno lotil g. Breclja tako da so morali posredovati policaji.

Zupniku bo vrocena kazen zaradi motenja javnega reda in miru.

:huh: ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da bo Breclju mal reklame prou pršlo za njgov revival. :P ;) :rolleyes: B) . Ampak kje je pa v tej zgodbi naš ĐEJ, razen na kavi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da sem jaz predolgo odlašal z idejo, ali so jo imeli drugi prej, ali so si jo sposodli,....v glavnem, ni mi več zanimiva, ker so jo ze udejanjili!

New Project:

Btw! Mi je blo pa zadjnič en mejčken dolgčas in sem šel v en market malo kr' tako. Vzel sem en voziček in hodil gor dol po trgovini. Ogledoval sem si predvsem majhne predmete, cene itn...Potem sem jih začel lepo organizirano dajat v voziček...kremice, paštetke, konzervice etc... Tam pri 180 artiklov sem se naveličal, pustil voziček nekje med mlečnimi izdelki, in šel domov. Med tem početjem sem se spomnil novi Šport: TRGOSKRIJ, ali pa tudi mogoče SHOPPINGBALL!

"Trgoskrij" je, da tekmovalec A prenese 10 artiklov iz enega mesta na drugo mesto v trgovini (recimo interspar). Naprimer: Likalnik med Alpsko Mleko, deodorant med suho salamo, Friskies med tehnično robo itn... V tem istem času pa tekmovalec B počne to isto na drugem prizorišču (recimo merkator).

Ko en konča, pokličeta sodnika (tretjo osebo) in mu dasta vsak svoj spisek premeščenih/skritih artiklov! Tekmovanje se potem pravzaprav začne ko sodnik napoti tekmovalca A na prizorišče, kjer je tekmovalec B poskril 10 artiklov, da jih potem A najde in si jih spiše! Prav tako sodnik pošlje tekmovalca B na prizorišče, kjer je tekmovalec a poskril 10 artiklov, da jih A najde in popiše! Kdor prvi pokliče sodnika z GSM-om, in se zadere "shoppingball" je zmagal! Na koncu se tekmovalca dobita s sodnikom, ki primerja nove listke s prvotnimi in razglasi zmagovalca! Tisti, ki zgubi, plača pijačo sodniku in zmagovalcu!

Pravila in razvoj športa so še stvar debate: Lahko se tekmuje na omejen čas, torej koliko bo kdo našel skritih artiklov v recimo 30minutah. Lahko se igra na istem prizorišču, kjer en tekmovalec skrije izdelke, drugi tekmovalec išče itn...

Vsaj po mojem bi morala veljati neka osnovna pravila Trgoskrij-a?!:

- tekmovalcem ni dovoljeno vstopat v areno (market) z denarjem,...nakupi so prepovedani

- ni dovoljeno povzročati škode

- ni dovoljeno mešati nekompatibilne artikle, recimo kuhano z surovim (kontaminacija) itn...

Kot sem omenil, sem odprt za nove dodatne ideje glede imena in pravil novega športa, za katerega smatram, da ima še dosti prostora za razvoj, tako v smislu kot individualističen šport, kot tudi moštven šport! V bodoče vidim moštvo s tremi igralci proti tremi, vsi v lastnih dresih! Šport ne bi bil omejen in deljen na spole, pač pa mešana participacija! V bodoče vidim tudi moznost regionalnih in drzavnih tekmovanj, prehodna pokalna tekmovanja ob Boziču in podobnih nakupovalnih špicah!

No, najprej, da ga razvijemo od začetka! Predlogi so dobrodošli, za zdaj pa en lep Trgoskrij pozdrav-"Shoppingball!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgoskrij ponuja fantastično možnost nagajanja.

Če sem jaz tekmovalec A, potem vzamem ženo in prvega otroka in drugega otroka v trgovino A, kjer skrivam izdelke tekmovalcu B. In seveda, ti trije mi niso v moralno podporo, pač pa ima vsak nalogo premakniti po 50 artiklov.

Hkrati pa pošljem tretjega otroka v trgovino B, kjer mi igralec B pripravlja zmedo, da si na en mali listek zapiše, kem je B kaj dal.

Igre še dobro razvili nismo, pa jo že rušimo ;) :) :lol: :lol: :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he boljše je, da tekmovalec A skuša čimveč stvari na skrivaj uturit netekmovalcu Ž v voziček, ki jih le-ta opazi šele na blagajni, ko mu jih že zaračunajo ... tako se jaz ponavadi maščujem komu, ki mi v kaki vrsti voziček v rit tišči B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to tisti potem niti ne ve, zakaj sta se mu v vozičku znašla dva paklca kondomov in en paklc čikgumov.

Jaz nemudoma ritnem nazaj, da ni nobene dileme, zakaj. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!