Skoči na vsebino

OPRAVLJEN IZPIT A KATEGORIJE!!


Priporočene objave

Dame in gospodje,dekleta in fantje,zapomnite si ta dan: Danes,16.7.2003 mi je uspelo nemogoče:NAREDU SM IZPIT A KATEGORIJE! Zdaj,dokler sm v trenutku avforije,Vam obljubim,da prvo,ko se srečamo,vsakmu motosvetovcu,ki bo tisti dan v OLP al pa 3M,častim pjačo(SevedaSamoPrvoRundoPress :) ) Do takrat(pa pol tud)se me pa pazte na cest! :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dame in gospodje,dekleta in fantje,zapomnite si ta dan: Danes,16.7.2003 mi je uspelo nemogoče:NAREDU SM IZPIT A KATEGORIJE! Zdaj,dokler sm v trenutku avforije,Vam obljubim,da prvo,ko se srečamo,vsakmu motosvetovcu,ki bo tisti dan v OLP al pa 3M,častim pjačo(SevedaSamoPrvoRundoPress :) ) Do takrat(pa pol tud)se me pa pazte na cest! :)

Lp

Čestitam!!

Ti si danes naredil izpit A, jaz pa točno danes po dveh letih dobu neomejeno A!

16.7. o happy day ... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo vse čestitke sam da maš izpit še nč ne pomen.

VAŽN JE KAJ MAŠ V GLAVI !!

kol ur si rabu da si naredu izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam tud jst, jst pa bom moru na neomejeno še mal počakat! :( :(

Jebi ga :D upam da me naujo u tem pa naslednem letu ta leteči kej ustavl B) upimo na najbolš :D

Pa pamet u glavo! :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo vse čestitke sam da maš izpit še nč ne pomen.

VAŽN JE KAJ MAŠ V GLAVI !!

kol ur si rabu da si naredu izpit?

Hvala za čestitke.

Kr mam pa u glav,je pa res važn - tej stvari se reče možgani,ki opravljajo pomembne življenske funkcije... :) Drgač pa hvala za nasvete,se jih bom držov.

P.S.: Kr se pa ur tiče,bom pa reku samo,da jih je blo zame preveč :rolleyes: :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dame in gospodje,dekleta in fantje,zapomnite si ta dan: Danes,16.7.2003 mi je uspelo nemogoče:NAREDU SM IZPIT A KATEGORIJE! Zdaj,dokler sm v trenutku avforije,Vam obljubim,da prvo,ko se srečamo,vsakmu motosvetovcu,ki bo tisti dan v OLP al pa 3M,častim pjačo(SevedaSamoPrvoRundoPress :) ) Do takrat(pa pol tud)se me pa pazte na cest! :)

Lp

... ups, zamudla... a lohk tut kako drugo sredo :P :D ;) ...

sm gorenjka, pa ne morm iz svoje kože :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ups, zamudla... a lohk tut kako drugo sredo :P :D ;) ...

sm gorenjka, pa ne morm iz svoje kože :P :D ;)

Nč nis zamudila,sej sm reku,da častim takrt,k se prvič vidmo(naj si bo to OLP,3M alp Johanca zarad mene :) ) Sam zej pa še mal našparat pa si mofo kupt,pa sm na konju :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pr Johanc?? kje si pa Johanco najdu? :) :blink: :D Tm je dobr, k majo biljard (ktdabiznalafulbiljardigrat :blink: )...Sam skor nč parkirplaca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pr Johanc?? kje si pa Johanco najdu?  :)  :blink:  :D  Tm je dobr, k majo biljard (ktdabiznalafulbiljardigrat  :blink:  )...Sam skor nč parkirplaca  :)

Johanca je bla menda določena za srečavanje Gorenjske sekcije motosveta,a ni tako? Če se pa tm srečava,bova pa šla eno igro biljarda,da mal pokažeš,kulk znaš :) ;)

Kr se pa parkirplaca tiče - sej maš motor,mater,ga loh parkiraš kjer ti dol pade :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pr Johanc?? kje si pa Johanco najdu?   :)   :blink:   :D  Tm je dobr, k majo biljard (ktdabiznalafulbiljardigrat  :blink:  )...Sam skor nč parkirplaca  :)

Johanca je bla menda določena za srečavanje Gorenjske sekcije motosveta,a ni tako? Če se pa tm srečava,bova pa šla eno igro biljarda,da mal pokažeš,kulk znaš :) ;)

Kr se pa parkirplaca tiče - sej maš motor,mater,ga loh parkiraš kjer ti dol pade :)

Lp

.... to pa nism vedla, da je bla Johanca določena... :blink: :) za srečevanje... Je že res, da ga lohk parkiram kjer mi dol pade... sam men to bl ratuje (dobesedno) tm , kjer ni parkirišče :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že res, da ga lohk parkiram kjer mi dol pade... sam men to bl ratuje (dobesedno) tm , kjer ni parkirišče :(  :(

Ti smola... :) ;) :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!