Skoči na vsebino

telnet program?


elbarto

Priporočene objave

Iščem en koristen telnet software, ki bi delal v wintendo Xp. Imeti mora možnost local echo, da vklopiš log in sam shranjuje kar leti po ekranu, mora se dati prit do free in 100% delujoče verzije.

Če kdo kaj takega uporablja, bi prosil za ime in priimek tega programa, ker mi nije baš da jih sprobam 25, da vidim keri je dober, pol pa mi reče po 14 dneh " jebi se brate.." no, v tem smislu... :unsure:

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo majhen nasvet, uporabi:

Debian 3.0

Suse 8.2

Red Hat 9.0

Mandrake

Kjer imaš vse pakete, ki jih iščeš že vključene in so zastonj ali pa nehaj jamrati in plačaj kolikor pač zahteva Microsoft za Windows 2003 Server in ostali proizvajalci programja za, kot sam praviš, Wintendo XP. :D :D :D :D :D

Sicer pa, j*** ga tako je pač danes, ali se sam malce potrudiš z nastavitvami ali pa plačaš nekomu drugemu, da se potrudi namesto tebe. :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo majhen nasvet, uporabi:

Debian 3.0

Suse 8.2

Red Hat 9.0

Mandrake

Kjer imaš vse pakete, ki jih iščeš že vključene in so zastonj ali pa nehaj jamrati in plačaj kolikor pač zahteva Microsoft za Windows 2003 Server in ostali proizvajalci programja za, kot sam praviš, Wintendo XP.  :D  :D  :D  :D  :D

Sicer pa, j*** ga tako je pač danes, ali se sam malce potrudiš z nastavitvami ali pa plačaš nekomu drugemu, da se potrudi namesto tebe.  :D  :D  :D  :D  :D

@elbarto - ti rabiš verjetno samo TELNET clienta? ProbajpuTTY ... Free TELNET/SSH client for win32. Če rabiš TELNET server, hm, potem je zadeva malo manj enostavna :) Pa vendarle verjetno obstaja rešitev B)

@codeine - haha... cinizem najvišje vrste :) ali plačaš drugim, ali pa se sam potrudiš - koliko programov, ki jih uporabljaš v linuxu, si pa ti "sam malo potrudil"? :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@codeine - haha... cinizem najvišje vrste :) ali plačaš drugim, ali pa se sam potrudiš - koliko programov, ki jih uporabljaš v linuxu, si pa ti "sam malo potrudil"? :lol: B)

Smo spet pametni, mar ne?

Človek jamra, da mu je Apache in podobne zadeve pretežko nastavit preko .CONF filov, da IIS ne bo imel, ker je zopet pretežak --> torej išče wizard rešitve, ki so ponavadi plačljive ali pa niso to, kar rabiš. Torej smo spet pri naslednjem: ali plačaš drugim za wizarde ali pa se sam potrudiš z nastavitvami. Vsekakor pa se na koncu vse konca s stavkom, ki sem ga tudi napisal, pa četudi boš delal salte nazaj. In še enkrat, da ti bo jasno: Za vsako stvar se moraš sam potruditi ali pa plačati nekomu drugemu, da se potrudi namesto tebe.

P.S.

Zaupaj nam koliko strežnikov si že postavil in koliko spletnih aplikacij, ki se uporabljajo vsak dan si že naredil v svojem življenju, da tako veselo deliš svoje izkušnje s serverji in platformami za serverje in kaj je boljše in kaj ne. Razsvetli nas nevedneže tudi koliko dejanskih izkušenj imaš z administracijo tako Windows kot Linux serverjev. Še posebej me zanimajo tvoje dejanske izkušnje na katerih temeljijo tvoje izjave, katerim naj bi vsi brezglavo verjeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi iskanja telnet klienta in instalacije le tega priporočilo za menjavo platforme.

Eh linux-aši, zakaj silite in skušate spreobrniti ostale. Bodite na boljši platformi in s tem bolj učinkoviti ( in seveda bolje plačani ), ko bo pa zadost $$$ pa naredite prehod na Windows platformo in uživajte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jao jao.... :( :(

kak naj bolj po slovensko napišem, kaj rabim. Linuxa pač ne obvladam, ker mi tipkanje dolgih vrstic nikoli ni bilo všeč.

Kot tebi mogoče ni pogovarjanje v telegrafiji, če pa lahko preneseš 1MB na sekundo nekomu, zakaj bi pol nekaj se jebal itd.

raje klikam. oprosti, ampak ko sem dal gor apača, sem si predstavljal kaj bolj enostavnega. In sem našel Lite Server....dela sam, brez da bi ga moral prej karkoli hudega štelat. pa lepo, zanesljivo, hitro. Pa tudi telnet server je zraven, pa mail in ftp. Pa tudi ni wizarda noter. Pa zakaj morate res pingofani vedno vse kar ni na torvaldsovem zelniku zrastlo zaničevat in opljuvat? Saj menda niste ko jehovci, ko hočejo svoj pogled na razvoj dogodkov vsiliti še ostalim? To je ko da bi po cestah vozili sami avti, motorjev pa nebi bilo. IIS pa ni težak, istega ranga kot liteserver samo je pa počasen ko 100 mater. če hočeš lahko probama, ti vklopim enega pa pol drugega, pa boš vidu.

Putty bo kar v redu, kolikor vidim.

Hvala sym.

Pa prosim zaklenite, ker vojna zvezd je že v drugi temi na sporedu.

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto dobil približno tisto, kar je hotel in ker človek vljudno prosi za ključavnico, mu jo free of charges tudi obesimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi iskanja telnet klienta in instalacije le tega priporočilo za menjavo platforme.

Eh linux-aši, zakaj silite in skušate spreobrniti ostale. Bodite na boljši platformi in s tem bolj učinkoviti ( in seveda bolje plačani ), ko bo pa zadost $$$ pa naredite prehod na Windows platformo in uživajte :)

Govorim o serverjih in ne o klientih in kolikor vidim očitno laufa nek server.

Ne vem kdo je bolj obseden s svojo platformo, vendar se mi le dozdeva, da so nekateri še kako obsedeni z Microsoft platformo. Sicer ne vem, kje v mojem zgornem pisanju se zaničuje Microsoft, če pa nekdo napiše, da obstaja brezplačna alternativa je to za vas že zaničevanje. Kdo je zdaj bolj občutljiv in obseden?

Napisal sem mu celo, da se bo moral z Linuxom nekoliko bolj potruditi kot z Windowsi (razen z Red Hat 9.0, ki ima že skoraj za vse GUI) -- aha zopet zaničevanje microsofta. A ne ga srat no. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!