Skoči na vsebino

gume Maxxis


mjemec

Priporočene objave

Zadnč sem nek u forumu bral od enih gum. Pa me zanima če bi mi lahk en (brez posmehovanja prosim) povedu če so Maxxis gume (so na mojem motorju) uredu a so bl za en k****. Zato k sem se šele zdej (po enem mesecu :blink: :blink: od kar mam motor) spomnu pa sem šel pogledat kakšne gume mam gor nisem pa tud lih kakšen expert za gume!! :D Hvala za vse odgovore!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxis sem mel jaz gor oz. se jo mam odspredaj pa morn rect da nisem bil kaj prevec zadovoln ker me je odzadaj non stop nekja ven vleklo pa pigalo :angry: Zdaj ko pa mam zadaj neko Heidenau racing neko izvedbo ma morn rect da je super lega odzadaj od spredaj pa je tudi dobra ceprav je maxxis...Zgleda da je bla res samo zadna maxxis guma kriva da me je pigalo... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut maxxis spredi in zadi, pa me nič ne zanaša, pa tudi če bi me ne bi kupoval nove gume!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Aeroxa zadnaj Dunlopka GT301 pride 9000jurjov sprednja pa 7 al 8 tak je dal vsaj moj sosolec

Jest sem zdej nabavu dve pa pride ena neki čez 9k SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ma tu maxxis pa mi niso kej preveč ušeč, nevem zakva ne.

Aja pa še to da mi zadn konc pri malih obratih kr zanaša-- sej ne tak hudo sam se mal čuti!!!!! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa jaz, ko mam gume DURO <_<  ;) ena taiwanska znamka.. :blink:

Pa te sm jest mel gor. Sam sem še eno črtico čez d naredu da sem mel pol ĐURO :lol: Saj niso tko slabe če hočeš speedway vozit oz. slidat čez ovinke :P Boljše da jih čimprej vržeš stran pa kupiš nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa jaz, ko mam gume DURO <_<  ;) ena taiwanska znamka.. :blink:

Pa te sm jest mel gor. Sam sem še eno črtico čez d naredu da sem mel pol ĐURO :lol: Saj niso tko slabe če hočeš speedway vozit oz. slidat čez ovinke :P Boljše da jih čimprej vržeš stran pa kupiš nove.

sej me res na vsakem drugem ovinku zaslajda ;) mal bom še počakov, da se do konca znucajo, pol pa nameravam kupt Sava MC 16.. sej so te vredu ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tut maxxis spredi in zadi, pa me nič ne zanaša, pa tudi če bi me ne bi kupoval nove gume!!!

Je pa boljše dnar reskirat kot življenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js ma tu maxxis pa mi niso kej preveč ušeč, nevem zakva ne.

Če ti niso všeč, pol je očitno nek razlog a ne :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšne metzelerke?

To so za mene najbolse gume :D Samo nazalost mojih col gume nimajo.... :( Ker te bi si tak Metzlerke kupo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxis sem mel jaz gor oz. se jo mam odspredaj pa morn rect da nisem bil kaj prevec zadovoln ker me je odzadaj non stop nekja ven vleklo pa pigalo :angry: Zdaj ko pa mam zadaj neko Heidenau racing neko izvedbo ma morn rect da je super lega odzadaj od spredaj pa je tudi dobra ceprav je maxxis...Zgleda da je bla res samo zadna maxxis guma kriva da me je pigalo... :angry:

robi prosim te da še jim povej kako obliko zadne gume si ti mel :D

ni bla glih najlepše zaoblena, je tak? :D

malo preveč si ti burnout delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kake brezvezne padce z pocohano plastiko itd.....

joj kak jas padce sovražim, že sam mam celiga skutera počohaniga, zej pa že iščem neke lepe barvne kombinacije in ga bom dal pozimi kar preštirat (če bojo financa :D )

včere pa se je moja žena razbila z skuterom, plastike so cele v k....

ona pa tudi cela zdrapana

ze je pa več nem mogo vijet v minici toto poletje, bad :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robi prosim te da še jim povej kako obliko zadne gume si ti mel :D

ni bla glih najlepše zaoblena, je tak? :D

malo preveč si ti burnout delo

No ja jaz sn si po fotrivih kolegih jemo ideje za burn oute pol pa ni blo dnara za novo gumo pa se je pač nadaljevalo.... :D :D :) :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včere pa se je moja žena razbila z skuterom, plastike so cele v k....

ona pa tudi cela zdrapana

ze je pa več nem mogo vijet v minici toto poletje, bad :(

Seveda ce ti ces da se ti v kratkih hlacah vozi :D Namesto da bi ji dal dnar pa kupo jaknomz protektori pa to...pa pac nebi mel 70-ke pol :D :P :D :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!