Skoči na vsebino

USTAVIT ali POBEGNIT... To je tu vprašanje!


CrashOver

Priporočene objave

Sicer pa pobege še razumem,saj so kazni za naše plače res full prevelike in ni čudno da folk potem beži.Samo ne razumem pa te fore z AC da greš gor pa pol spizdiš mimo to se mi pa ne zdi pošteno.Čeprav tud pobeg ni ampak nisem tolk proti temu.In kar se mi zdi pa še posebaj sramotno za nas motoriste:npr

sem na pumpi blizu Idrije in pijem sok,se pripelje model z ninjo natanka bencin in jo pobriše.Prileti prodajalec ven in začne na ves glas godrnjat,tako da me je bilo pošteno sram saj je vrgel slabo luč na nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo te nove kazni pa niso normalne za 30km preveč pa najmanj 120.000sit in najmanj 7 pik.To je totalno kruto.Jaz bi jo v tem primeru rajši zbrisala.Če bi le bilo možno.

marsikdo bo pa počasneje peljal, kar je pa namen vsega skupaj ... kajne

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nove kazni te so res hude.. nevem.. moje razmišlanje je podobno ko razmišljanje billiy-a ... če si pridn pa se vstaviš nasrkaš... moreš sam vedet kdaj se ti "splača" kdaj pa ne... če bi meu vreji motor pa da bi me z laserom merli, bi verjetno tudi šau mimo... kr mislim da kiflci tudi niso tak naivni, da mislijo preden se vsede v avto pa zatabo pripegla, da te dobi... tak ko je reko billy: je pelo mimo pa pol nič več ni slišo pa nič...

druga zadeva pa je da te slika, pa da ti tablco dobi, al pa da se vozi za tabo al pa kaj takega... pol pa je to neumno pa itaq nesmiselno...

LP - pa previdno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, prvo sporočilce na tem forumu..

no, jst bi dal pogled z druge strani, ker sem pač policaj ki delam na terenu pa bo to tud mogoče mal drugače zvenelo, pa vendar...

jst se v bistvu pridružujem tistim, ki pravijo da ustavit... ne zaradi tega, ker bi pol s takim veseljem tiste položnice talal. Sicer ne vem ali je to s strani motoristov opazit, ampak redko kateri je zaustavljan "brezveze", na blef, ampak s točno določenega vzroka, največkrat zaradi kršitev CPP-ja, izjeme so KzM-ji k jih mulci furajo, največkrat brez izpita.

prav tako sem 100 % prepričan, da veliko kršiteljev motoristev s takega srečanja s policistom odnese velikokrat s pisnim opozorilom, še večkrat pa samo ustnim opozorilom (ki ga uradno ni), dobro, če furaš brez izpita je opozorila niti ne moreš pričakovat, za kakšen drug manjši prekršek. po lastnih izkušnjah ima motorist več možnosti da jo odnese z opozorilom kot pa avtomobilist. nekej je tud na temu, da je tudi med nami veliko motoristov, in je tud nekakšna "solidarnost" vmes...

pa tud lovljenja ni toliko kot včasih, ker se enostavno ne izplača lovit. pač si rečeš : "ko ga j..." in gremo naprej delat, sicer pol letijo opazke od avtomobilistov, da se motoristom popušča, sam ni glih tako.. pač motoristi se moramo zavedat, da imamo pod seboj zelo nestabilno podlago ko vozmo na dveh kolesih in če ga bomo skoz biksal, bomo prej ko slej končal v kakšnem jarku.

dileme po mojem tu ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nove kazni te so res hude.. nevem.. moje razmišlanje je podobno ko razmišljanje billiy-a ... če si pridn pa se vstaviš nasrkaš... moreš sam vedet kdaj se ti "splača" kdaj pa ne...

Kurac - ustavlal te je pa, ker is se po pravilih 50 km/h v naselju peljal in nisi šel čez rdečo a ne?

nasrkaš, če ne upoštevaš pravil. Taka so pač pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn zbegnu 3x (nisem hotel imet sranja), pa me ni doletelo nobeno sranje direktno zarad tega. na splosno se mi zdijo skifi podnevi, ce si prijazen, ponizen in to, kr face.

v soboto sn prpelu domov motor, koncno mam MOTOR (ne moped), takrat se brez tablice, seveda. v nedeljo sem se nekaj malega vozil, tolk da se ga malo privadim. takrat je se bla evforija rumenih tablic, k je mogl bit ze vse, tud mopedi, registriran, in pulcajev je blo po nasih rovtah ko listja v hosti. v ponedeljek smo mel izjemoma popoldne pouk (starejsa generacija je mela maturo, to je bilo lani). dopoldne sam doma, grem tankat, logicno, da se bom vozu! jao, sn ze naletu na skife. :blink: lepo pocakam pred stop znakom, solske 3 sekunde, speljem star-ata-style (kar je 2. dan s 125 cc 2T cestakom ze umetnost, a ni blo problema), gledam v spegu ce bota sla za mano, jao, ne me basat, modre lucke, fotr me bo fentu, ce me dobijo!! :( nagonsko vrzem 2 prestavi dol, do druge, gaaaassss, srce cutim nekje v grlu, ne morm dihat, vroce ko v peklu, v glavi letijo misli, primanjkuje adrenalina, Zok, kva delas, a si res prfukjen al ka, poti nazaj vec ni, zdej je treba sam se tiscaaaaat kok gre, na hitr se poskusim skoncentrirat, zbrat misli, pa sej tte ovinke pa ja obvladam, sn se ze s tomosi prevazu skoz nje ko pr norcih, izkoristim svojo napiflanost, pol pa hitr dol s ceste, na pespot, se na varni razdalji ustavim, gledam nazaj, uff, zloglasne astre ni blo nikjer vec. mel me je, da bi se zjoku, k sn vedu d bojo celo ponikvo prevohal, sam da me bojo dobil. in so tud jo. zdej sn prvic obcutu, kak filing je, ce pobegnes policajem. sploh ni fajn, vsi tisti ko to pravijo lazejo!! :angry: :( do motorja mi je ze skor minilo, in bi tud me, ce neb mel 34 konjev (foter je hotu, da bi mel yamaho sr 125 al pa suzukija dr 125)! in zvecer pridem iz sole, me je prpelu kulega z njegovim motorjem, na postaji se vsedem na mojga, se pelema gor do centra, ga pospremim do odcepa za Sentvid, pol pa mim igrisca, pri stopznaku spet levo, pa vidim da dol pri bencinski je iz stranske ceste prpelala Astra. ker je prsla iz stranske, je pulcaj seveda pogledu na glavno cesto, preden je zapelu na njo, in tako sm seveda bil opazen, na izvozu iz bencinske pa pol ustavi. jes cist zivcn, saltam do prve prestave, se obrnem za 180, pa gaaaas, pa desno, butl sm se pelu mim igrisca, da so ja vsi vidl da sn js tist k ga iscejo!! :angry: no, tud zdej sn spizdu, zivcn ko budala (45 jurjev je, ce si neregistriran), pol kasnej so mi pa vsi frendi govoril, kok me iscejo pa kok so jih sprasval kdo je "en Zoki :( ko ma na nov eno cestno aprilio", pa kdo je tist ko "ma nekiga 250 kubicnega cestaka :D :D :D" (125 cc je - pol je ze fajn sou ;) ), pa kdo je "un ko se z neregistriranim rdecim, modrim pa belim motorjem okol vozi", vglavem, tok da niso tiralic po Ponikvi obesal, js pa cist depressed. pol naslednji dan, ko sem mel spet dopoldne pouk, sem si sou pa registracijo zrihtat (prej nisem mogel, k sn mel v ponedeljek popoldne pouk). moji mami (k je referentka za promet na OS, pa ma stalno neke stike s policajo, ko osnovnosolci izpite za picikle pa mopede delajo) pa ni sploh nc reku, pa je rekla enkrat kva bomo nardil glede tega, pa ji je reku "no, pustmo to". uff! kok mi je odleglo ko sn za to zvedu!! tretjic je blo pa bol mirno, neki sm mel probleme z akumulatorjem, mi ga ni polnil ce si mel luc ugasnjeno, pa se pelem po gresinskem bregu gor (18% klanec, gladek asfalt, ovinki, nubene bajte nikjer), mal za veselje ga ozemam do 10.000+ rpm, da mal slajda pa to, seveda brez luci, na vrhu pa je bla astra. pred ovinkom sm mel 110 (ko je se stal znak, je bla omejitev 40). pa sn ze vidu lucke se preden sem bil mim (opazu sn ga sele takrat, k sn bil na cesto skoncentriran), sam sn se kr pelu pol naprej, ko itak sn ze bil v dirkaskem elementu, pa se zalet sn mel na konc zadnjega ovinka enih 70 (tam ko je astra sele startala v hrib - full sm mel prednosti!), pol pr bajti (slab kilometer naprej) pa na hitr not zavil pa na teraso. astra se sploh ni prpelala do tja, so me ze za prvim ovinkom zgubil. :rolleyes: sam pa lahk recem, da nisem s svojo voznjo nobenega ogrozal. vsaj to.

drugac pa sem do zdaj mel 2x sranje. prvic je blo ko sem edinkrat v lajfu vozil "pod dozo" (avto), pa sem 0,13 napihal (zacetnik), za 24 ur zasezen izpit + stric sodnik (ki pa me se ni povabu na obisk), in pa 1x ko me je kulega z APNom pelu na postajo, pa nisn mel celade (me je na sredini poti pobral), sm pol placal 5 cukov. ce bi vedu, bi raj pes sou. od takrat naprej se ne vozim vec po ponikvi brez celade nikol in nikdar, pjace pa se na vlk izogibam, tud ce ne vozim. je predrago.

na splosno pa sem striktno proti bezanju, pa ceprav se mi je do zdaj splacalo brez kake nevarnosti (razen nevarnosti infarkta, ki pa pr men ni glih ne vem kak velika). ti trije primeri so bili res zasilen izhod, fotko bi me fentu, ce bi poloznico za 45 jurjev domov prnesu, tatretjic pa itak astra ni mela osnovnih sans, niti dokazov. glede avtocest pa - bil sem na njih 3x, 4x. pa to je brezveze, dolgcajt da ni vecjega! :( in se placvat za to - hvala lepa! navadne ceste so zakon! ;)

aja, Vale je napisala, da ji se nikol ni prsl na misel, da bi pobegnila. tudi meni ne, in sem bil ze od nekdaj striktno proti pobegom, ko pa je prisla situacija, pa sem vse delal nagonsko, razuma ti kar naenkrat zmanjka, pa ceprav ti je po tem se takooo zal! :( in ce razmisljam za nazaj, neb vec bezal, pa naj bo karkoli, ceprav je 45 k hudooo velika stevilka! bi raje prodal motor, pol mi pa itak nimajo vec nicesar vzet, k ni nic na mene pisano! ;) res pa je, da sem takrat bil se mladoleten, a moj best frend je za kawasakija brez registracije in izpita dobil sodnika, ta mu je pa dal ukor, to pa je blo tud vse.

nikol vec ne bezim! :(

pi es: samojst, se nikol nisem dobil nobenega opozorila razen 1x ustno da bom mogu menjat zadno gumo, pa se to je blo ponoc, in je to vrjetn reku kr tak, k je se mela vec ko 1,5 mm profila. ustavlajo me pa skor vedno ko jih srecam. :( nekje sem celo PREBRAL, da ce mas cestaka, da bos vsaj dvakrat pogosteje ustavljan kot pa ce mas chopperja! :ph34r: in sn ze sestkrat vec stal kot frend, k ma endurota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav, prvo sporočilce na tem forumu..

.

.

.

jst se v bistvu pridružujem tistim, ki pravijo da ustavit... ne zaradi tega, ker bi pol s takim veseljem tiste položnice talal. Sicer ne vem ali je to s strani motoristov opazit, ampak redko kateri je zaustavljan "brezveze", na blef, ampak s točno določenega vzroka, največkrat zaradi kršitev CPP-ja....

.

.

.

potem sem jaz tisti "srecko",katerega "na blef" in "brezveze" ustavljajo - vsaj takrat ko me. ;) namrec zadnje 4krat so me ustavili samo zaradi "kontrole prometa"...... kaj je to sploh?! in zakaj iz kolone samo enega motorista ven potegnejo,vse ostale madzare,hrvate in cehe pustijo pri miru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok-u:

sicer podatkov nimam, ampak mal dvomim, da si večkrat kontroliran zarad tipa motorja, al pa.

morš pa pšriznat, da cestni motor težje voziš počasi kot pa s čoperjem. največ kršitev motoristov je prav hitrost, so pa tudi druga, da ne bo pomote... mogoče so zato večrat zaustavljeni..

tud če zbežiš oz. ne ustaviš, prej ko slej se lahko tak manever ponesreči, saj je izgubo nadzora nad motorjem potrebna samo majha napaka... potem pa moli boga da preživiš...

sicer pa mora to vsak sam pri sebi razčistit zakaj ima motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice:

kontrola prometa je kontrola vozniške in nalepke za tehnični pregled - to je pogosteje v pomladanskih mesecih, ko je teh kršitev največ.

je pač tako da je v sloveniji več slovenskih motoristov kot tujcev, poleg tega pa imajo tujci na meji kontrolo dokumentov (motorist voznik brez veljavnega zavarovanja in vozniškega dovoljenja ne more vstopit v državo z motorjem, isto je za avtomobile in tovornjake). če pa je tujec dobljen na kršitvi se obravnava enako kot slovenski motorist (sam postopek glede plačila kazni je mal drugačen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo da se je policist pridružil temi :) .. zanima me: kolko takih "nepridipravov", ki peljejo mimo, jih spustite, se ne peljete za njimi... pa so pol glede takih kakšni posebni postopki ali je pač rečeno: "ko ga j..." ??... pa zanima še me, če se še štarta sasledovanje (motor ali avto - vseeno)... kakšna je pol možnost da ga dobite.. za avto verjetno večja.. pa vseeno...

no to me zanima :) - hvala!

glede prijaznosti pa tega.. bil sem vstavlen ene 6 krat - vse skupaj... in med tem je bila samo ena dobra izkušnja, da ko sem se odpelau sem si res celi čas govoro, mater, toti pa je vreji... in je z lepo besedo res dosego več pri meni, ko pa da bi mi dal položnico..

žau pa prevladujejo taki primeri:"kaj je mali, kaj si te misliš kaj si"... "ja tvoj ata je privatnik, a ja... tak je to.. hmm hmm.. ti je on motor kupo" - to me najbol prazpizi... pa pol "pizdo materno mali, najrajši vi te tak vseko...." ... no verjemite al pa ne, samo ti citati so bli resnični!...

pol pa te malo mine da se vstaviš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn zbegnu 3x (nisem hotel imet sranja)

in ti bi rad bil velik in odrasel ... če to vse razlagaš javno in na forumu ... ne vem kaj naj si mislim, razen da si popolnoma zelen in naiven ... eh eh :huh: <_< :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žau pa prevladujejo taki primeri:"kaj je mali, kaj si te misliš kaj si"... "ja tvoj ata je privatnik, a ja... tak je to.. hmm hmm.. ti je on motor kupo" - to me najbol prazpizi... pa pol "pizdo materno mali, najrajši vi te tak vseko...." ... no verjemite al pa ne, samo ti citati so bli resnični!...

pol pa te malo mine da se vstaviš :)

tud js sn ze mel tak primer 2x al 3x. pa sn reku da sn 3 mesce delu pocitnisko v skladiscu da sn si ga lahk nabavu, da fotr ni privatnik ampak sofer, k ga vedno vsaj 5 dni od sedmih na teden ni doma, pa je pol vtihnu. ;)

Hotschko: topic!! ka mi bojo zdej, tud ce javno priznam? sam sram jih je lahk, da jim spizdi vsak z eno kurcevo 125ko, totalno nenavajen motorja in brez vsakih izkusenj! mislit pa si ni treba nic, js sn sam hotu napisat da zarad izkusenj ne mislim nikol v lajfu vec bezat! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speljem star-ata-style (kar je 2. dan s 125 cc 2T cestakom ze umetnost, a ni blo problema)

zakaj že? tolk občutka pa že more človk met, da zna normalno spelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi ti z 125 cc 2T aprilio (brez blokad) z odprtim ventilom spelat pr 2000 rpm, po tem ko se tri mesce nisi pelal z nobenim motorjem, pa bod ob tem se zivcn, kr ves, da si zarad policajev ze prakticno u pi*di! <_<

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sploh ni fajn, vsi tisti ko to pravijo lazejo...

Ti povem jst eno zgodbico: nekega lepega sončnega dne sem se vozu po vasi z mojo apn 6 pa me polcaji ustavjo in jasno najebam ker motor ni biu registriran pa še svinjsko navit, neki je blo treba plačat doma pa pizdarija. Polcajčki pa so normalno pametovali pred starimi in me grajali in oh in sploh tko da so se mi zelo zamerli. Toda ko sem dobil u roke mojo sedaj bivšo kawo kx se je zgodbica obrnla in tisti zoprn občutek ko te kapsi lovijo je postala zabava še posebej če te kak leteči lovi in ti nč ne more ko u hosto zapeleš in za z ~500 kubiki razlike (80 cc kros vs. bmw 650 ???) osmešiš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro, torej mas predelanega. Prej gor si napisal samo 2T 125ccm. Ker to pa ne bi smel bit problem (sem mel tut jest 2T cestnega) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filip111: dve moznosti sta: ali lazes (v kar sem skoraj preprican, ker VSI vejo, kak motor ma kdo, in se policaji pozanimajo pr mulariji, k ves da vse pove, pol mas pa sranje), al pa to delas nekje stran od doma, v kar pa dvomim, ker pol hoste ne poznas, pa se pol to neb bli eni in isti policaji.

uzivat v begu ziher ne mors, ker lahko samo TI najebes, pridobit pa nimas kaj, ker policajem je tak bolj/manj ravno, ce te bojo ustavli, al ne, to je sam njihov poklic, ce tebe ne ustavijo, pac ustavijo koga drugega, pa je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sn edino uzival ko sn sou 2x v skarje prot njim (sicer pa tega nikol neb naredu, ce neb bli policaji), k sn vedu d ne bojo sli za mano. bezanje, pa da se vejo kdo sm - hvala lepa, ne danes. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok,

imas mulce, katerih starsi jih zagovarjajo pred policaji (oz. pravijo, da njihov sincek pa tega sigurno ni storil, tako kot policaji pravijo). Taki se vedno izmazejo. Verjamem, da taki uzivajo v izzivanju policajev. Samo taki so vecinoma mladoletni. Ko so polnoletni, si malokdo to se lahko privosci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi moji bli taki! :rolleyes:

pol pa pravi "kr napiste mu kazen ce bo kaj narobe, se bo ze naucu", mislim HALOOOOO, itak je stipendija ze cela u kurcu, za vzdrzevanje motorja, bencin pa olje ne dobim doma niti tolarja, pol pa se skifu rece, ko pride na obisk, nej mi kazn pise?!? :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok, a če nimaš veliko dohodkov, si pa upravičen delat pizdarije po cesti?

Jebi ga, kazni so enake za vse. Moraš prej mislit na posledice, preden kaj zakuhaš, ne pravijo zastonj: "Po toči zvoniti je prepozno." Point kazni je v preventivi, ne v kurativi!

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ko sm zvedu da se bojo kazni še povišale za hitrost bom najbrž še mal dle razmišlov al čm spizdit al ne. Že kr jutr si bom tablco ukrivu. <_<

Zok kazen za neregistrirano vozilo je 15k sit, vsaj tako so mi pri registraciji povedal.

v eni stari temi sm brau kao da te policaj ne more zadet z laserjem,

kolega policaj mi je reku da te zadane pa če si s štirko(apn6),

cila v čalado al pa v luč, edina šansa ti je da bremzaš pa pospešuješ tako da spremeniš smer laserjevega žarka, ki se potem pri odboju ne vrne nazaj v laser, pa še to ti ne pomaga zmeri. :ph34r:

tako da mislim da ko bo, če bo res prišlo do povišanja kazni, motoristi s cestaki ne bodo več ustavlal, zato ker tega finančno ne bodo bili sposobni prenest, razen seveda svetlih izjem ki imajo motor z vsaj 120+km samo za easy riding to je, da se bodo pelal 90 po magistralah (takega pa še nisem srečal)

Še s tem kolego policajem ko sva se pelala sva povsod prekoračla hitrost vsaj za 50km/h (razen v naseljih tam se res mora vozit vsaj pod 70km/h)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(10) Voznik, ki preseže s prometnim pravilom ali prometnim znakom omejeno hitrost na cesti zunaj naselja, se kaznuje za prekršek:

a ) če prekorači hitrost do vključno 20 km/h, z globo 10.000 tolarjev;

b ) če prekorači hitrost nad 20 do vključno 30 km/h, z globo 20.000 tolarjev;

c ) če prekorači hitrost nad 30 do vključno 40 km/h, z globo 40.000 tolarjev;

d ) če prekorači hitrost za več kot 40 km/h, z globo najmanj 60.000 tolarjev in najmanj 5 kazenskimi točkami.

(10) Z globo 10.000 tolarjev se kaznujejo za prekršek drugi udeleženci v cestnem prometu, ki prekoračijo največjo dovoljeno hitrost, predpisano v tem členu.

Je ( označeno s krepkim besedilom ) pokrpana luknja od sedaj, ko mi za vsako prehitro vožnjo izven naselja, kjer je hitrost omejena z znakom ( ne glede na to, za koliko je prekoračena hitrost ) zaračunajo "samo" 5k.

Kdaj se pričakuje sprejetje novega zakona ?

To da imamo prevelike kazni glede na plače je pa po mojem napačno, mogoče nesorazmerne kazni glede na težo prekrška. Je pa teža prekrška odvisna od posameznika, nekaterim je hitrost največji prekršek, drugim nepomoč ponesrečencem na cesti, komu neustrezno vozilo, ...

Kazen za vožnjo pod vplivom drog je cca 1/2 povprečne SLO plače. Meni se zdi malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CrashOver, takole ti bom povedov.

ne gre se dobesedno za to "ko ga j..." (mogoče sem se nerodno izrazil) sam ko ti že prvič ne ustavi, zagotovo lahko pričakuješ, da se boš z njim lovil, kar pa ni varno prvič za motorista, drugič za policista in tretjič tudi za ostale udeležence.

Idealno je, da se vidi tablica, ker pol lahko sam potrkaš na vrata prebivališča ( kle pride v poštev 215. člen ZVCP), drugače pa se da (domnevnega) lastnika ugotovit tudi z zbiranjem obvestil (v zadnjem času opažam da so ostali udeleženci v prometu veliko bolj pripravljeni pomagat policiji pri izsleditvi storilcev hujših prekrškov, velikokrat se na take opozarja s prijavami po telefonu). sicer se v takem primeru potem ne moreš napisat plačilca za tisto kršitev, postaneš pa bolj pozoren na tak motor v naslednjih dneh. prej kot slej je tak motor (in voznik) kontroliran in če je kršitev dokazliva, je ustrezen ukrep tudi izvršen.

veliko lažje je seveda "loviti" avtomobile, če si sam z avtomobilom ali pa motorjem, dovoljena pa je tudi uporaba posebnih sredstev za prisilno ustavljanje motornega vozila (za motor je taka uporaba prepovedana), če pa si tudi sam na motorju in je potrebno "loviti" , so možnosti sicer večje, 100% uspeha pa seveda ni.

pač uprašat se je potrebno, ali je storjen prekršek vreden tveganja nevarne vožnje, kle pa igrajo vlogo izkušnje, te pa dobiš sam na terenu. drugače je seveda, če je motor ukraden (par dni nazaj dva motorja iz italije na AC pri ljubljani) ali gre za prometno nesrečo s pobegom ali kaj podobnega. odločitev je odvisna od posamezne situacije, podatkov ki jih dobiš itd.

kura:

- motor se da z laserjem brez problema zmerit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!