Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

Pustila sem tipa nemotorista, ker je bil ful ljubosumen, pa je mel ful proti motoristom, da so brez ciljev v življenju itd. tako da me je ful razjezil in sem se odločla da on že ne bo ta, ko bom jst z njim. A on pa ma cilje, ko je že v osnovni šoli cepnu? Js vsaj faks nekak zdelujem...

No sem se odločla da al grem za nuno al pa če se bom kdaj poročila, se bom z motoristom. (mal za šalo mal zares)Pa ne na navaden način, to je za zjokat, ampak bo to black wedding. Sem vidla eno fotko na strani od Satan's brothers, pa mi je blo ful všeč.

A ma kdo podobne želje oziroma a je kdo mel tako motoristično poroko? Kako ste pa starše prepričal oz. kako jo naj jaz? Vem, da fotr ne bi mel nič proti.

OK ta topic je mal za šalo mal zares sam vseen odgovorte.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem ze bil na parih motoristicnih porokah (moja bo se POCAKALA - ce sploh). ful dobro edino starejsi gosti (60+) so bli malo razocarani na life rock muziko pa tisti polnocni burnouti so jih malo motli. aja pa starsi z najstnicami so jih ful pazli (HE HE). dobra stvar ampak nevem zakaj razmisljas o tem, a se nebi prvo malo "svobodno" po bikerski sceni sprehodla. al ti je poroka pogoj za sex?!?!?!?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam en par iz ravn,ki sta se pred 9-10 leti na srecanju od brajsov naenkrat odlocila,da se porocita.vsi udelezenci srecanja z njima v soboto cerkev,v ledru,potem pa nazaj na plac.sem ju ravno v petek videl in sta se vedno par.

poznam pa tudi nekaj takih parov iz AUT,samo pri njih pa ni tako dolgo funkcioniralo.ne vem,kaj ti naj recem.

a isces zenina?

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem biu še mali klimbra so me starci pelal u graz na ohcet moje sestrične.

Oba zagrizena bajkerja....mene same oči,tko da se nič drugega ne spomnim , kot ogromno motorjeu,ki so stali pred eno cerkvijo.

AJA.......DOUH PA NI TRAJALA TISTA ZVEZA!!!!!!!!!!!!

MORDA BOŠ IMELA PA TI VEČ SREČE....POIZKUSITI NI GREH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko sem biu še mali klimbra so me starci pelal u graz na ohcet moje sestrične.

to ze dalj tega,ali....?

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

poznam en par iz ravn,ki sta se pred 9-10 leti na srecanju od brajsov naenkrat odlocila,da se porocita.------

anything anytime anywhere

A ti Gulpija misliš?Ker jaz sem Ravenčan, pa se ne morem spomnit za koga je že šlo?A ma on še vedno dolge lase?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A ti Gulpija misliš?Ker jaz sem Ravenčan, pa se ne morem spomnit za koga je že šlo?A ma on še vedno dolge lase?

yep in yep.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:A ma kdo podobne želje oziroma a je kdo mel tako motoristično poroko?

A ti bajk-ženina iščeš?

P.S.

Letos so imeli MK Kamnik trojno motoristično poroko ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OI, jest sicer nisem mel motoristicne poroke... bla pa je BLACK... Vsi ki smo bili notri (6 ljudi).

Zakon je trajal cca 1 leto in 8 mesecev (odvisno kdaj bom imel papirje urejeno)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U pol jih je pa kr nekej, celo nekateri med vami, ko so se tk poročili.

Sej se še ne mislim, če bi se pa se mi pa to zdi zanimiv način. Drugače se pa sploh ne bi. Po mojem bo pa to potem zadnji dan maminga življenja.

Včerej sem ji rekla, da se bom poročila... sam da še ne vem s kom. Hvalabogu da sem rekla to zadnje ker me je skor ubila s pogledom. Je verjetno misla, da z mojim bivšim (ko ga je mela tk rada- sam še ne ve, ji bom povedala za rojstn dan, da bo končno srečna)

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Wild thing, popolnoma te podpiram saj sem jaz že pred časom priška do istih zaključkov. Ali motorist, ali pa nič.... jebiga, če pa navadni smrtniki tega ne štekajo.

Kar se pa black wedding tiče, sem si pa jaz vedno želela imeti črno poročno obleko!! Full se mi zdi bolj seksi.... proti motoristični poroki pa tudi ne bi imela nič, celo bilo bi mi bolj všeč na tak način, kot pa klasičen!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najboljs, da na kaksnem zboru postavis eno nabirko ponudb za poroko, poves kaj bos nudila v zakonu in kaj zahtevas (kolk ccm/konju/chooper/sport/enduro..etc, po moznosti znamko..) in v soboto pobiras prijave, v nedeljo pa se prakticni test v sotoru..pol na konc sezone pa izberes in novo sezono odpres s poroko.

krneki.. Ze razmisljanje, da se enkrat mors porocit je faljeno, da pa si izberes ciljno skupino ljudi iz katere bos izbrala moza? To je krneki...

alex

--

"When in doubt hit the gas..."

Pa ti pa res ne razumeš zafrkancije. Sem rekla da je pol za šalo, pol zares. A misliš, da bi res šla na zbor, pogledla mal okol, rekla, ti boš moj in se naslednji dan poročila. Tk mi pa spet ne zbija.

Sam vem da bo nakoncu vse tak kot jst hočem, ker je vedno. In js hočem preživet večino življenja na motorju in ker me bo hotu met bo mogu tut. Če ne bom pa sama, sej je ful fajn. Itak je pa vožnja z motorjem boljš kot sex, v tem času, ko so tipi tk slabi pa brez domišljije. Pa si že raj vibrator kupim.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO pa da še jaz razjasnim. Tako sem padla v debato, da sem pozabila napisati, da v končni fazi se pa sploh ne bi poročila, če bi se že, bi se pa na kak tak način!!

Hvala Alex, ker si me opomnil na to!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPALAAAAAAAAAAAAAA

DIVJA STVAR.......tale vibrator ti je pa že dolg cajta na srcu ležal k ne?

NASVET....KUPI HARLEY-A AL PA GUZZY-A.......trese skor glih tko(bl ugibam...bom sprobou hahahahahahahaaaa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NO pa da še jaz razjasnim. Tako sem padla v debato, da sem pozabila napisati, da v končni fazi se pa sploh ne bi poročila, če bi se že, bi se pa na kak tak način!!

Hvala Alex, ker si me opomnil na to!!

kisses

Pupa

Bravo Pupa, točn to sem misla. Tist z vibratorji pa niti nisem misla tk resno,mal v jezi.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wildica, ce so kaksni problemi s prejsnjimi tipi, lahko prides na obisk v Psiholosko cistilnico...

Dr. Gregs spet obratuje in svetuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Itak je pa vožnja z motorjem boljš kot sex, v tem času, ko so tipi tk slabi pa brez domišljije. Pa si že raj vibrator kupim.

Live free, ride free, die free!

aha ce pa ma tip domisljijo pol je pa ze perverznes (trust me i know). jebi ga take ko si najdete take mejte. HE HE NI BOLJSEGA KOT MALO NABIJANJA ADRENALINA Z MOTORJEM POL PA DIREKTNO NA ZENSKO. VVVVRRRRRUUUUUMMMMMMMMMM, BAM BAM BAM, VVVRRRUUUMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjejejejej

NAJPREJ je treba fanta najdt, potem pa vse ostalo... joj kje je sele ohcet...

ej Wild thing in Pupa... kaksni bodo pa otroc, ce ze o poroki razmislata

motorist? ja ali pa ne. ce ja... potem ok se bova skupaj vozila. ce ne... pa, ja, tista, ki ga ima rada ga ima doma

Gregs: ker me zdele tri dni ni bilo... pa tudi nisem velik brala ostalih stvari me zanima kako si se pa ti imel na oni ohceti v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Itak je pa vožnja z motorjem boljš kot sex, v tem času, ko so tipi tk slabi pa brez domišljije.

Moram še jaz nekaj olja priliti na črno poroko:

V naših časih je bilo pa ravno obratno.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... potem ok se bova skupaj vozila. ce ne... pa, ja, tista, ki ga ima rada ga ima doma

Jaz pa mislim, da TISTI, KI JO IMA RAD, JO IMA DOMA.

Men to ne uspeva ravno dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če ne bom pa sama, sej je ful fajn. Itak je pa vožnja z motorjem boljš kot sex, v tem času, ko so tipi tk slabi pa brez domišljije. Pa si že raj vibrator kupim.

Live free, ride free, die free!

O jebemti...Privoščim ti vibrator iz srca - do srca...takih žensk, ki enačijo kos plastike mi je žal, in mi je tudi žal sveta, ki ga tlačijo...

Žal mi je kot predstavniku moškega spola za tiste kretene, s katerimi si imela prve, druge, n-te slabe izkušnje. Žal mi je, da si imela opravka z egoističnimi predstavniki naše populacije. Še posebej pa mi je žal SEBE, da moram poslušati taka sranja z zafrustrirane ženske strani dojemanja ene izmed najlepših stvari na svetu.

Z marginalizacijo spolnosti in z enačenjem le-te v sami osnovi s sicer prav tako primarno potrebo, kot je vožnja z motorjem in vsem drugim kar paše zraven, narediš stvar polovično.

Zakaj? Vsaka vožnja z motorjem, vsaka druga stvar, ki te izpolnjuje, lahko deluje kot predigra, kot uvertura v približevanju k popolnosti, k enačenju s svojim bistvom obstoja - kratkega srečanja z Hudičem-Bogom v enem.

Na kratko: Wild Thing....ne seri s takimi izjavami. Lahko si lezbijka, lahko si v celibatu, lahko se celo zivljenje preganjaš okrog in iščeš esenco moškega...ampak ne pa takih postov pisat...plastika...lepo te prosim...

...siegen, glauben, kriegen...

Uredil - Anubis on 27/09/2001 13:51:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis ma prav!!! Vibrator je cist isto, kot sojini polpeti - nadomestek za meso. Cez meso ga pa ni!!!

PS: Anubis kje si bil v sredo??

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen Pupe skor nihče ni dojel, kar sem hotela povedat.

Pervy res obstajajo izjeme in ne dvomim o tem da si ti med njimi. Srečna tista ko te ima oz te bo imela.

Alexb, si lahko prepričan da mi ne manjka domišljije, sicer ti tega ne želim dokazat, ampak ti kr verjem.

Gregs- eh ne se bat, nimam problemov z bivšimi tipi, Wild thing to vse takoj uredi. Če bojo pa kaki problemi mi bo pa Pupa pomagala, sej tut trenira Taekwon-do.

Viragica- sem rekla, da je to mal za šalo mal zares. Fanta ni težko najdit, težko je najdit pravega.

Anubis- v resnici nisem nikoli niti probala vibratorja, ker mi niti ni bilo treba. Žal mi je, da si nepismen. Pa nisem nobena zafrustrirana ženska, oprosti da sem prizadela tvoj moški ego, seks je LAHKO ena najlepših stvari na svetu, če je moški tega sposoben. Kaj morem, sem pač naletela na enega takega,ki tega ni sposoben. Upam, da si drugačen, sicer mi pa tega nikoli ne bo treba vedeti. Ko pa potem še ljubezen mine, ni treba vztrajati v zvezi zarad slabega seksa. Mislimhaloooo!

Eintheler- sojine polpete imam raje kot meso, čeprav je meso tudi dobro.

LP, Wild thing

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!