Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

quote:

Ejjejejejej

NAJPREJ je treba fanta najdt, potem pa vse ostalo... joj kje je sele ohcet...

ej Wild thing in Pupa... kaksni bodo pa otroc, ce ze o poroki razmislata

Kaj je res treba najprej fanta najdt???? Joj, nisem vedela.... sem mislila, da se lahk kar brez njega poročiš!!!!

Si mogoče že kdaj slišala za hipotetično vprašanje oz. da o neki stvari govoriš samo hipotetično???? Mislim, da bi v slovarju tujk lahko najdla, kaj to pomeni!!!

Wild thing: !!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Anubis- v resnici nisem nikoli niti probala vibratorja, ker mi niti ni bilo treba. Žal mi je, da si nepismen. Pa nisem nobena zafrustrirana ženska, oprosti da sem prizadela tvoj moški ego, seks je LAHKO ena najlepših stvari na svetu, če je moški tega sposoben.

Hehehehehe....ja ...težava je nedvomno v tem, da sem nepismen......kaj pa vem...sindroma PLD - prikrajšan za lepoto dojemanja, nisem nikoli imel in upam,da se me tudi tokrat ni lotil...

Mojega ega definitivno nisi prizadela, je malo preveč kompleksna zadeva to bitje (ego), da bi se dal motit s takih strani.

Seks MORA biti ena najlepših stvari na svetu in verjemi mi, ne gre samo za moškega...

Če je moški tega sposoben...ahahahhahaa....pa dej no....

Zabavna tale naveza Wild thing-Pupa...

Aja pa še to...sojini polpeti? Ne me j****...

Einherjer: krepko zamudil zaradi nujih obveznosti, tako da bo treba doreči nov termin.

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne težit - najdite si tipe!!!! in bodite selektivne. Če ni dober-menjaj. Ponavljaj vajo, dokler ti ne rata

izgovori,zakaj ne:

1. ...........

2. ...........

3.

.

.

.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragica: občutek imam da si tudi ti ena izmed razvajenih ljubljančank z nizkim IQ ko sta ti ati pa mami kupila motor. Ne morem pomagat, če še zdej, ko ti je še Pupa enkrat razložla, nisi dojela bistva. Verjetno si ena tistih žensk, ki bodo doma kuhale in pospravljale in od življenja ne bodo imele nič. Sreča, da sta ti mami in ati kupila motor, mogoče te bo to rešilo.

Anubis- zate velja enako. Me pa res zanima, če si v resnici sposoben zadovoljit žensko, ko si tako samozavesten. Malo preveč si samovšečen, to je razvidno že iz tvojga profila, ko si napisal da je tvoj poklic Bog. Pa dej no ne mi s takimi.

AK- to si dober povedu, sam zafrustrirana pa vseen nisem, in ne težim, ne morem pomagat, če se eni začnejo kregat zaradi malenkosti, če nimajo česa drugega za počet oz. ker ne razumejo bistva. Zafrustrirana ne morem bit, ker še nisem dovolj časa sama, pa še to sem po svoji volji. Kvečjemu sem mogoče bila, ko sem pa imela neprestano za vratom enga dripca, ko se ga nisem mogla znebit.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce punce!

A vas ni tle na forumu že mal malo, zdej se boste pa še med sabo napadale in raspredale o IQ, dejte se rajš mal skup postavt. Vsi imamo svoja mnenja, eni takšna, drugi drugačna, zato pa smo vsi različni, vsi enakopravni.

Matr, bom zdej en rafal doživu!![D:D]

Bom kr vreče zložu pa se vkopu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce tuki na motosvetu pišemo gor tisti, ki smo prijatelji med sabo.

Motoristi moramo držati skupaj. Lep primer je bil junija pred parlamentom.

Motosvet ni bil narejen za kreganje, zato se pejte kregat v gostilno!!!!!!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej se 100% se strinjam s tabo, ampak nažalost so tu ljudje, ki samo čakajo, da kdo kaj napiše, da se lahko potem pljuva po njemu.

Dober primer je Viragica, ki je ko kaka pijavka, ki čaka na svojo naslednjo žrtev. Skoraj da ne morem povedati kakega mnenja, da ne bi ona kontrirala meni.

Mene sicer to nič ne moti, zdi se mi pa glupo in včasih celo malo otročje.

Kar je Wild thing napisala, so bila samo njena občutja, mišljenje,.... ampak seveda se najdejo eni, ki samo začnejo pljuvati čez vse. Sicer pa ste očitno vsi pozabili, da je njo zanimalo, kaj si vi mislite o takih porokah in ne o njenem mišljenju (no vsaj to sem jaz razumela, da je hotela od nas).

Fantje in dekleta resnično ima Tadej prav: malo se zamislite.

Zajebancija je eno podjebancija je pa nekaj čisto drugega. Eno je sprejemljivo, drugo ni!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej se 100% se strinjam s tabo, ampak nažalost so tu ljudje, ki samo čakajo, da kdo kaj napiše, da se lahko potem pljuva po njemu.

hmmm ... šolski primer amnezije ? ...

Dober primer je Viragica, ki je ko kaka pijavka, ki čaka na svojo naslednjo žrtev. Skoraj da ne morem povedati kakega mnenja, da ne bi ona kontrirala meni.

Under the circumstances ... popolnoma razumljivo . In da ne bo pomote - posredovane so bile iz strani objektivne osebe . Očitno se je tukaj pojavil še en vseved , ki precenjuje človeške karakterje , sposobnosti in vrline kar na daleč . Ni kaj - telepatija rules

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild thing & Pupa:

Kdaj bo poroka med vama (mene osebno ne motijo istospolni pari, samo da se ujemajo in imajo isto misljenje), razen seveda, ce nista vidve ena in ista oseba... Mene pa zanima kako bi zgledala taka poroka!!!

WILD THING:

Viragica: občutek imam da si tudi ti ena izmed razvajenih ljubljančank z nizkim IQ ko sta ti ati pa mami kupila motor. Ne morem pomagat, če še zdej, ko ti je še Pupa enkrat razložla, nisi dojela bistva. Verjetno si ena tistih žensk, ki bodo doma kuhale in pospravljale in od življenja ne bodo imele nič. Sreča, da sta ti mami in ati kupila motor, mogoče te bo to rešilo.

1. RAZVAJENIH ???? a se midve poznava, da lahko takole usekas... ce ti zacnem razlagat svojo zivljenjsko zgodbo, ne bos dohajala

2. LJUBLJANCANK... dobim pikce ce mi kdo to rece... cez prekmurke nas ni...

3. IQ... najprej svojga malo v red spravi potem pa ostalim soli pamet

4. OCI IN MAMI... hvala bogu da ju imam , da sta me solala, prenasala celo puberteto, da sedaj hodim v sluzbo in sem si lahko kupila motor

5. KUHALA IN POSPRAVLJALA... ne bos verjela, ampak to zelo rada pocnem in mi to ni v sramoto. Tudi to je del sprostitve , ne samo motor in visenje po lokalih.

PUPA:

Dober primer je Viragica, ki je ko kaka pijavka, ki čaka na svojo naslednjo žrtev. Skoraj da ne morem povedati kakega mnenja, da ne bi ona kontrirala meni.

1. PIJAVKA... kdo je zacel s tem da se spomnim... PUPA... ja saj res. Vsak, ki se je pojavil na forumu (no ja fantje so imel privilegije, ker so fantje, a ne pupi, nikol ne ves s kom se bos peljala na naslednji zbor... ja je treba bit prijazen ) je bil tepen s tvojimi slovarji, ki jih imas ocitno vedno poleg racunalnika in brskas po njih. A je.. ga, ostali nimamo casa za tako brkljanje.

2. KONTRIRALA TEBI... Pupa ko bi ti vedela, kako se nekateri nasmejemo , ko ti stopimo na zivcek in ti totalno ponoris . No, enkrat sem ti morala povedat, da tako uzivam ko to naredim in po pravic povedano... mi kar malo popestris dneve s svojimi filozofskimi izbruhi (sem ti ze enkrat povedala, da povej stvari na kratko, za take s ta nizkim IQ kot pravi ta PAMETNA Wild thing ) .

3. PA SE NEKAJ... ker ze pet let vpijes kaksen motor si bos kupila... dej pisuka... kup si vsaj skuterja, da bos vsaj skuteristka, ker med motoriste se ne mores stet

TADEJ: Kot si opazil punce blazno uzivamo.

Zivim z motorizmom in v zadnjem tednu sem ugotovila, da imamo jaz in moja druzina veliko prijateljev med motoristi. To prijateljstvo zelo cenim iz dolocenih razlogov, ki jih pa sedaj ne bom nastevala. Vem, kaj cutijo in kako razmisljajo, ko so na motorju in ko te rabijo kot prijatelja v nesreci.

Nocem se kregat z nobenim, sovrazim pa ljudi, ki ti zacnejo pametovati o cloveku, ki ga niti ne poznajo. Pri takih stvareh pa... ni dlake na jeziku

Vidve koki... najdita si posten hobi, ce ne pa vsaj ornk dece, da vaju bodo v red spravili... ce vaju bodo sploh hotel

MLADINA... zdaj grem pa lovit se zadnje soncne trenutke... Pupi a se gres pelat z mano ... ne garantiram ti, da bos do ta prvega ovinka se na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Viragica, go go.

Go Viragica, go go.

Go Viragica, go go.

Go Viragica, go go.

Go Viragica, go go.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca kam smo prišli a zdej se boste pa zaradi takšnih neumnosti kregale

predvsem velja to zate viragica ki si zgrešila poanto tega topika tu se razglablja kako je kermu všeč poroka ali bi se poročili ali ne če bi se kako in v tem smislu

ne pa kera je še brez fanta itd. moram ti povedat da tvoji posti delujejo zelo napadalno in če se človek čuti napadenega se brani glede pupe ti povem da se mi zdi čisto ok punca in jaz z njene strani nisem nikoli bila napadena odkar sem na forumu če se pa ti čutiš ogroženo je pa to tvoj problem in ti ni treba zato izlivati svojega besa na takšen način da jo stalno nekaj pikaš( sej vem da se zna pupa sam braniti ampak vseeno)

jaz ti predlagam da se nekje dobita pa se zmenita

sicer te osebno ne poznam ampak glede na tvoje pisanje si zelo agresivna oseba in ti priporočam da si ti najdeš kakšen hobi kjer boš lahko to agresijo sprostila pa brez zamere to je samo moje skromno mnenje

zato pa punce nehajte se kregat če se ne prenesete se pač ne pogovarjat (rešitev je preprosta)

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce ne se kregat. Zakopljite bojno sekiro in pejte na pivo.

Jaz, ki sem pa že mal v "letih", mislim, da bi mi taka poroka kar odgovarjala. Mislim black wedding, a kaj hudiča, ko sem pa že doooolgo poročen. Če se pa katera od dveh hčera zato odloči, super, bomo namesto v kravatah v usnju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MARJA... po vsej verjetnosti bo tudi moj ata moral bit v usnju (to mu bo zeloooooo pogodu), mama se bo pa jasno kot vedno pritozevala. Ampak ker jima dostikrat kaksno zagodem, se lahko zgodi, da bosta mogla nase navlect kaksno padalo, okoli nog zategnit kaksno elastiko ali kaj podobnega.

draga dr. Looney... pliz daj se enkrat malo bolj podrobno preberi moj prejsnji post... sploh tisti del, ki je namenjen Pupi in numeriran pod stevilko dve... in kar se agresije tice... odstavek, ki je napisan pod odgovorom Tadeju. Tudi jaz te osebno ne poznam, sem te pa ze videla, in NIMAM TOTALNO NIC PROTI TEBI!!!

Aja, ti pa priznam, da sem polna zlobe, ki pa je ne uporabljam, da bi komu skodovala, ampak za cisto ZAFRKANCIJO! Tisti, ki ME POZNAJO, to vedo. Tudi ti ocitno znas biti malo preresna. Sprosti se in uzivaj!!!! Kot to trenutno pocnem jaz.

No, punce lepo se imejte in se naprej uspesno "glodajte kosti".

In tudi vam Dragice, jaz (tako kot Bin Laden Bushu) posiljam telegram z vsebinu: "Ups, I did it again!"

Zdaj grem pa na kosilo, ker me cakajo sojini polpeti, krompirjeva solata, se prej pa taprava goveja juha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce haloo!

Osebno gre tudi meni zelo, na zivce da se preko foruma okarakterizira ljudi, ki jih sploh ne poznamo. Jasno ustvaris si neko mnenje, ki pa ga ti, mislim, ni treba tako nujno spraviti na ekran.

Glede na to, da bomo v svetu motorizma upam se zelo dolgo, se bomo tako ali tako kmalu vse poznale, storjeno skodo bo tezko popraviti. Ali pa bomo enostavno skregane med seboj?! Malo nas je, smo nekaj posebnega, imamo veliko skupnega. Zakaj?

Moje nacelo je, da se ne vmesavam v tuje bitke in ne grupiram v tabore vendar tukaj ne morem drugace. GLEDE VIRAGICINE OSEBNOSTI STE V POPOLNI TEMI!!!

IN CE SE SITUACIJA NE BO UMIRILA, V IGRO VSTOPIM SE JAZ, POTEM STE PA NAJEBALE!

Naj neznejsi del foruma(moski) oprosti tej besedi.

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Tudi ti ocitno znas biti malo preresna. Sprosti se in uzivaj!!!! Kot to trenutno pocnem jaz.

tole bom pa vzela ko kompliment...

viragica ne vzet to kot napad nate ampak jaz si enostavno ne morem pomagati da ne stegnem jezik če me kaj moti in še vedno misli da si preostra do pupe

drugače pa tudi jaz nimam nič proti tebi

aja pa še to jaz znam uživat življenje da te ne ne bo skrbelo

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Vrnimo se na temo: Black Wedding

Jaz ne morem dati nobenega mnenja o tem, ker nisem še nobene videla (se premalo časa gibljem v motorističnih krogih, ampak bom popravila - obljubim). Zato pa bi me toliko bolj zanimalo da kdo malo pove kako ta reč zgleda.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK. Vrnimo se na temo: Black Wedding

Jaz ne morem dati nobenega mnenja o tem, ker nisem še nobene videla (se premalo časa gibljem v motorističnih krogih, ampak bom popravila - obljubim). Zato pa bi me toliko bolj zanimalo da kdo malo pove kako ta reč zgleda.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Moje skromno mnenje, kako bi morala poroka zgledat:

Moz in zena, najprej par dni(lahko tudi tednov) zivita v porocni vezici, kamor jih lahko hodijo vsi znanci 24h na dan drazit. Ce to prezivita, jih v crni prikolici, vsem na oceh in z lapim sprevodom vseh zalujocih in skodozeljnih, zapeljejo cez celo vas v cerkev, kjer jima zupnik potozi o tegobah vezanega zivljenja, kjer se vsi zjokajo, ... - pol pa festa v prvi ostariji, ki jo lahko tesno zvezana maldoporocenca opazujeta iz kota.

Bi bilo treba se obdelat finese, to je sam taka groba predstavitev, ha, ha

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa moram povedat:

Punce, glede na to da nima nobena ničesar proti nobeni drugi, jaz tudi nimam ničesar proti vam ..... vsaj ne učinkovitega.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!