Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

quote:

Punce tuki na motosvetu pišemo gor tisti, ki smo prijatelji med sabo.

Motoristi moramo držati skupaj. Lep primer je bil junija pred parlamentom.

Motosvet ni bil narejen za kreganje, zato se pejte kregat v gostilno!!!!!!

like he said! in da imamo razlicna mnenja...ja,hvala bogu!

pupa in viragica: ali se vedve zmenite za tisti kos mesa,ali se pejte pa obe solit.samo razcistite to zadevo preden se boste obe zarekli in potem ne bo vec mogoce nazaj.

zafrkavanje u glavo je lepo in prav dokler ostane zafrkavanje iz heca in se ne spremeni v namerno zaljenje sogovornika/ce.ce vedve tega niste sposobne se prosim zadrzita takih tem tukaj.

sicer pa postaja to ze malo dolgcas.

black wedding: odvisno,satanistisna varianta prej ne,motoristicna prej ja.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PUPA:

Dober primer je Viragica, ki je ko kaka pijavka, ki čaka na svojo naslednjo žrtev. Skoraj da ne morem povedati kakega mnenja, da ne bi ona kontrirala meni.

1. PIJAVKA... kdo je zacel s tem da se spomnim... PUPA... ja saj res. Vsak, ki se je pojavil na forumu (no ja fantje so imel privilegije, ker so fantje, a ne pupi, nikol ne ves s kom se bos peljala na naslednji zbor... ja je treba bit prijazen ) je bil tepen s tvojimi slovarji, ki jih imas ocitno vedno poleg racunalnika in brskas po njih. A je.. ga, ostali nimamo casa za tako brkljanje.

2. KONTRIRALA TEBI... Pupa ko bi ti vedela, kako se nekateri nasmejemo , ko ti stopimo na zivcek in ti totalno ponoris . No, enkrat sem ti morala povedat, da tako uzivam ko to naredim in po pravic povedano... mi kar malo popestris dneve s svojimi filozofskimi izbruhi (sem ti ze enkrat povedala, da povej stvari na kratko, za take s ta nizkim IQ kot pravi ta PAMETNA Wild thing ) .

3. PA SE NEKAJ... ker ze pet let vpijes kaksen motor si bos kupila... dej pisuka... kup si vsaj skuterja, da bos vsaj skuteristka, ker med motoriste se ne mores stet

Draga viragica!

Tisto kar si ti rekla, da sem jaz rekla, je dejansko rekla Barbwire. Daj prosim nauči se brati.

Dejstvo, da sem do moških bolj prijazna, je ker se že od nekdaj z njimi bolj razumem (mislim, da si mi ti razlagala, da si ti ista, kar se tega tiče). Sploh pa, če ne veš, da na večino zborov pridem z avtom, pa ne zaradi tega, ker me ne bi hotel kdo peljati, ampak sem rada sama od sebe odvisna. Veš moški niso taki, kot so večine ženske, med njimi pašeš tudi ti, nažalost.

Kar se motorja tiče: žal nekaterim finančno stanje tega ne omogoča, pa morajo malo več delati, da pridejo do tega. Kako si ti do motorja prišla, me ne briga, samo dejstvo je, da je tudi tvoj foter motorist in je verjetno potem vse lažje, kot pa če imaš doma starše ki kontrirajo vsemu, kar se tiče motorizma. In tudi mislim, da se tebe prav nič ne briga, kdaj si ga bom kupila, ker skupaj se sigurno ne bi vozile, kajne???? Žal ti sporočam, da verjetno še kako leto ali dve ne bom imela motorja - se grem še malo učiti se. V končni fazi, več kot imaš izobrazbe, boljšo službo imaš, bolj si lahko vse te izdatke privoščiš, kajne??? Skuterja pa ne bi imela, pa če bi mi ga kdo šenkal!!

Kar se inteligence tiče: žal mi ni treba za besede iskati po slovarjih, ker sem veliko knjig v življenju prebrala in so mi te besede zelo znane.

In nenazadnje Zarja: tudi meni bi bilo ljubše, če bi ženske v motorizmu bolj skupaj držale, ampak če se ti ena zafrustrirana ženska stalno za vrat meče in kot je povedala Barbwire stalno na vratu visi, ne gre drugače.

Razen z Žeulo, ki se mi je nekoliko otročja zdela in sem jo malo provucirala, nisem imela z nobeno forumašico problemov, ker pa Viragica še vedno misli, da sem ji pred časom fanta speljala, si pa očitno še vedno ni opomogla. Mislim, ne morem si drugače razlagati, zakaj se tako glupo obnaša, kot to, glede na to, da ko je še bila s tem fantom, sva se čisto dobro razumeli.

Viragica: za informacijo, da sva z Alešom začela po tem, ko mi je rekel, da sta vidva končala. Če to ni res, pa ni moja krivda. S tem da jaz nisem na noben način njega zavajala, dokler sta bila skupaj, ker sploh nisem nikoli premišljevala, da bi bila midva skupaj. Po koncu s tabo, pa sva se začela bolj družiti in čez čas sva tudi skupaj prišla. kar pa mogoče niti ni bila najboljša odločitev, ker pač nisva bila za skupaj.... jebiga, napaka!!

To je to!! Jaz sem s tem zaključila s tem "prepucavanjem" z Viragico in se bom posvetila temi, ki je bila na začetku prav zanimiva (dokler se ni pojavila....).

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clovek dva dni ne prizge racunalnika, pa se ze spet pobijajo na Forumu. Punce, ne ga srat, pobijanja je ze tako ali tako prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CEPRAV SEM ZE PRI TA ZADNJEM POSTU REKLA, DA BOM TALE TOPIC SAMO SE BRALA, NE MOREM IZ SVOJE KOZE... KAJ BI DALA, DA BI ME ZDAJLE VIDELI... SKORAJ LUKNJA V TLEH, KER SEM S STOLA PADLA OD SMEHA.

Pupa hvala ti, ker skrbis za moje zdravje.? Pa ne mi rect, da si full knjig prebrala, ce se enga odstavka ne mores ornk prebrat .... ampak, ker sem "dobra dusca " ti ga bom namalala se enkrat (pa se malo ga bom skrajsala, da bolj jasno!)

2. KONTRIRALA TEBI... Pupa ko bi ti vedela, kako se nekateri nasmejemo , ko ti stopimo na zivcek in ti totalno ponoris . No, enkrat sem ti morala povedat, da tako uzivam ko to naredim in po pravic povedano... mi kar malo popestris dneve s svojimi filozofskimi izbruhi.

ZDAJ BOM PA MOLCALA!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne NE BOM SE!!!!!

Kar se pa Aleskota tice... moj ata (fotr motorist) je imel dober teden nazaj prometno nesreco z motorjem... mocan clovek z dobrimi prijatelji (motoristi) je vsak dan boljse... in mi je ta fante takoj piskocil na pomoc... torej kaj potem lahko sklepas o mojem in njegovem karakterju... no midva vsaj greva na pijaco in kdaj pa kdaj odigrava kak bilijard... prijatelja prej, zdaj in v prihodnje...

ZDAJ PA JEZIK ZA ZOBE... za enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Anubis- zate velja enako. Me pa res zanima, če si v resnici sposoben zadovoljit žensko, ko si tako samozavesten. Malo preveč si samovšečen, to je razvidno že iz tvojga profila, ko si napisal da je tvoj poklic Bog. Pa dej no ne mi s takimi.

Wild Thing!

No ja...razvajen smrkavec, nizkim IQ, z backgroundom etc.,etc.,....hehehehe...sploh ni treba komentirat. Sicer me ne pozna veliko ljudi s foruma ampak vseeno ne mislim takih stvari komentirat. Drugače pa se moram kljub situiranosti naše družine preživljat s tem, da hodim vsak dan v službo ampak to izključno zaradi tega, ker se rad družim z ljudmi in ker imam iz pisarne zastonj dostop do neta. Drugače pa sem len in skrajno delomrzen človek. Razvajen skratka.

Kar pa se tiče zadovoljitve ženske. Wild Thing, ne morem se hvalit s številkami večkratnih potrditev ali s čim podobnim, ker to pač ni v moji navadi,da bi navajal številke in dejstva kar se tiče mojih odnosov z nasprotnim spolom. Lahko pa ti rečem, da sem zmožen enega normalnega psihofizičnega odnosa in to je žal vse s čimer se lahko pohvalim.

Samovšečen? Definitivno. To je stvar po kateri me ljudje poznajo in tisti, ki me zares poznajo dojemajo to kot del mene zaradi katerega se tudi razlikujem od večine. Ko ne bom več samovšečen in narcisoiden bom mrtev. Povej pa mi nekaj - če je človek zadovoljen sam s sabo in če zaradi tega izžareva precej pozitivne energije - je to slabo? Je to slabo, če ti zaradi takega načina razmišljanja potem uspevajo tudi druge stvari bolje kot pa bi drugače? To je sicer stvar debate o elitizmu in podobnih "ueber mensch" teorij o čemer pa s tabo ne bom razpravljal. Ni potrebno.

TAke stvari pa žal privlačijo podobno misleče in s tem se krog mojih kolegov radikalno zmanjša. K sreči.

Da sem Bog? Ne verjameš a kaj? " Vsak je Bog svojega sveta in tistega kar mu je dano". Mogoče satanistična ideja? Mogoče malo preveč ničejanska trditev? MOgoče kanček narcisoidnosti? Mogoče popoln snobizem? Aroganca in zavračanje ljudi na nižjem nivoju?

Da.

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA-ZAČETEK CITATA

Tadej se 100% se strinjam s tabo, ampak nažalost so tu ljudje, ki samo čakajo, da kdo kaj napiše, da se lahko potem pljuva po njemu.PUPA-KONEC CITATA

hmmm ... šolski primer amnezije ? ...

PUPA-ZAČETEK CITATA : Dober primer je Viragica, ki je ko kaka pijavka, ki čaka na svojo naslednjo žrtev. Skoraj da ne morem povedati kakega mnenja, da ne bi ona kontrirala meni.PUPA-KONEC CITATA

Under the circumstances ... popolnoma razumljivo . In da ne bo pomote - posredovane so bile iz strani objektivne osebe . Očitno se je tukaj pojavil še en vseved , ki precenjuje človeške karakterje , sposobnosti in vrline kar na daleč . Ni kaj - telepatija rules

lp Barb

Ja Pupa mislim , da si ti tista , ki se mora nauciti brat. Če pa še sama ne veš kaj napišeš je pa to tvoj problem ne pa naš. Tako, da sem ti nazorno označila kateri deli teksta so tvoji...moji komentarji pa so vmes . Da ne bi slučajno naslednjič spet prišlo do kakšne "pomote" o tem kdo je kaj napisal in kdo ni. Poskrbi , da boš naslednjič kompatibilna ( ups kompetentna]) za dajanje izjav o tem , kdo je kaj rekel .

Glede Viragice ...same pohvale... super punca

lp Barb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viragica, žal mi je za tvojega očeta, upam, da je vse ok in da bo okreval brez posledic.

V končni fazi smo vsi v istem "zosu" in če ne bomo skupaj pri pomembnih stvareh držali skupaj, potem je vse .......

Za vse ostalo pa...... dokončno no comment!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ viragica:

kot prvo popravi svoj post z smeskoti,ker je malo mucno scrollati levo desno,samo zato,ker se tebi ne da enkrat pritisniti return! zakaj,lahko vprasas easy-ja in ostale,ko je on lepo blokiral forum.

drugo: pozdravi fotra in vse najboljse.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go girls, go girls, go go.

Go girls, go girls, go go.

Go girls, go girls, go go.

Go girls, go girls, go go.

Go girls, go girls, go go.

Go girls, go girls, go go.

Še ring organiziramo pa blato notri nasujemo pa bomo imeli Mud Wrestling World War III. Yeeeehaaaa

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ice ... imas spet nezaustavljivo zeljo po tem ,d ase kregas z menoj ? ... ves akj - jaz ce stvar zaj**** priznam ... ampak ziher pa je ne zaj**** iz razloga moje nepismenosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barbika,ce ze postas in si veselo podajas blato mislis,da bos ostala brezmadezna? in seveda imas izrecno prav....sem nepismen in se kaj....so go suck mud.

in pocasi dvomim o tvoji sposobnosti razumevanja pogovorne anglescine.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A bo kakšen BLEK VEDING al' ne? Al boste sam sral po forumu?

1. ne.

2. ja.

se kaksna vprasanja?

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

barbika,ce ze postas in si veselo podajas blato mislis,da bos ostala brezmadezna? in seveda imas izrecno prav....sem nepismen in se kaj....so go suck mud.

Ice ..daj si malo podrobneje preberi moj post ... v ničemer ni letel NATE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Glede pogovorne angleščine ... res je da se bolj mal spoznam ... na British council tega žal ne učijo .

in pocasi dvomim o tvoji sposobnosti razumevanja pogovorne anglescine.

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO IN TAKO SE KONCA BLACK WEDDING... Climer je nekje vmes napisal odlicen osnutek scenarija, mi pa smo mu dodajali finese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bila tu na forumu še bolj nova, se mi je zdelo brezveze in čudno da se vsi neki kregajo. Zdej sem pa vidla, da se niti ni tako težko zaplest. Sej bi še nekej rekla, sam vidim da ste končali in ne bom. Ker zadeve ne moreš razreševat takole prek računalnika, ker je lahko marsikaj kar napišeš za nekoga drugega razumljivo na čisto drug način. Boljše je v živo, upam da se bomo mel kdaj priložnost spoznat. Potem se bomo pa lahko obtoževali kdo lahko dobi tipa in kdo ne in si povedali kdo je komu koga speljal in kdo se bo s kom poročil itd... Sam potem brez kreganja v nadaljnje. Viragica, Anubis, Barbwire... a pridete v Brda?

Viragica: žal mi je za tvojega očeta, naj čim hitreje okreva.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ne se... se opravicujem Climberju, ker sem mu brez njegove privolitve odvzela crko b.

Ce pa odvzames se l, pa sam povej kdaj se preselim k tebi

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... zakaj,lahko vprasas easy-ja in ostale,ko je on lepo blokiral forum ...

Šele danes sem bral malo nazaj in videl tole. Ice, hvala, ker si me spomnil. Za ostale pa velja: BOJTE SE ME!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!