Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

quote:

Pa nisem nobena zafrustrirana ženska, oprosti da sem prizadela tvoj moški ego, seks je LAHKO ena najlepših stvari na svetu, če je moški tega sposoben.

LP, Wild thing

Live free, ride free, die free!

A samo ce je moski sposoben? .... A zenska je pa lahko napol mrtva, pa je se vseen kul? Pol je pa isto kot da bi se na mrtvo medvedko spravil? The bearded lady? ...

Nja..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa nisem nobena zafrustrirana ženska, oprosti da sem prizadela tvoj moški ego, seks je LAHKO ena najlepših stvari na svetu, če je moški tega sposoben.

LP, Wild thing

Live free, ride free, die free!

A samo ce je moski sposoben? .... A zenska je pa lahko napol mrtva, pa je se vseen kul? Pol je pa isto kot da bi se na mrtvo medvedko spravil? The bearded lady? ...

Nja..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Js valda da ne sme ležat ko deska. Pol pa itak raj greš na svojo mrtvo staro mamo. Lej da ti razložim: s tem nesposobnim moškim sem misla predvsem na svojega bivšega, ko po vsakem odnosu z mano ni mogu dva dni, ker sem ga po njegovem zdelala do konca, s tem je pa sam opravičeval svojo nesposobnost. Ne vem no a sem pol js nimfomankam (ne bi rekla) če hočem vsaj dvakrat na dan, a ni to čist normalno. V začeetku sem se še tolažla s tem, da je zaljubljen vame (yeah right) ker mu pride v eni minuti, sam čak mal, po več kot enem letu "rednih treningov" na dva dni (če se sploh lahk reče redni) ko se stanje ni izboljšalo in ko so me začele motit še nekatere druge stvari in je tut tista zaljubljenost z moje strani minila, sem ga pač mogla pustit. Life goes on - konkurenca je pač huda.

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da tega ne bere ta tvoj bivši, ker mu boš uničila še tisto malo želje in sposobnosti za seks, ki jo ima trenutno, seveda če ima res probleme pri seksu!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce si pa vseeno ti kriva!!!!

Ce sta dvakrat na dan eno leto.... mogoce se mu je pa bat znucal :))))) .... preslabo podmazovanje :))

hehe se nisem mogel zadrzat da ne bi ... hihi ... no offense..

OSTALI PA: ne se nehat kregat, predvsem punce, je tko fino brati...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi kaj v življenju ni dalo prav dolgo je delati, je pa kregati se. Potrata časa in energije za brez veze!!

Sicer pa, kakor je nekdo napisal, premalo nas je in preveč moramo skupaj držati, da bi se zaradi bedarij kregali.

V določnih zadevah imajo ljudje pač različna mnenja - hvala bogu, o čem bi se pa pogovarjali, če bi imeli vsi ista????

Dejansko je pa fajn včasih malo provucirati, pa v končni fazi tudi biti sprovuciran, da ti malo kri po žilah hitreje teče!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa kar nadaljujmo zavoljo nasega krvnega obtoka :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Šele danes sem bral malo nazaj in videl tole. Ice, hvala, ker si me spomnil. Za ostale pa velja: BOJTE SE ME!

lp Easyrider

easy da te nekaj spomnim..... zakaj pa si blokiral forum...ker si se ti nekoga drugega( druge )bal...hi hi hi

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Moras pa vedet, da gre pri spolnih odnosih predvsem za energije, kjer pa ste zenske v prednosti. Moski zaradi razlicnih vzrokov (verski, civilne norme, ...)med spolnim odnosom vecinoma izgubljamo energijo, kar se odrazi kot hitra potesenost, utrujenost in nezainteresiranost po odnosu. Z dolocenimi tehnikami se da to energijo preusmerit in potem traja in traja in traja... Vendar sta tudi za to potrebna dva, ki se oba zavedata pocetja, sodelujeta, ....

LP Climber

climber tole pa po tantri diši....

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

climber tole pa po tantri diši....

dr.looney

Pa se po cem, ne ukvarja se samo tantra z energijami. Pravzaprav se vse vrti okoli energij!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"gimme a 100.000 volts and I´ll give you heaven"......climber,sprosti ti malo svoje energije....bo "slovenija" energetsko spet v pozitivi....

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmm, evo soncka u

Lublani!!!

Ma jest caram, totalna pozitiva in Slo

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ... jst bi tut dvakrat na dan!!!

Moj dragi tudi tečnari, da ne more, da je utrujen. Ma od česa je tako utrujen????!!!! No, ja ... sej verjamem, da cel dopoldan pomaga očetu pri bajti, in da popoldan gre garat na šiht in se vrne ob 9h, 10h zvečer domov, ves polomljen >>>> ma za eno urco sexa bi se pa lahko še potrudu!!!!

Upam, da ste razumeli, da se zajebavam!

S temle sestavkom zgoraj sem samo hotela Wild thing pokazat, da pač nekateri niso tako spočiti, kot je ona. Jaz delam za računalnikom in domov pridem sicer utrujena psihično, ampak fizično pri sebi. Tako, da mi posteljne aktivnosti ne predstavljajo problema. Za mojega fanta pač ni tako, ker v službi dela tako fizično kot psihično in kljub temu, da si želi ... pač ne moreva. In če se vseeno zavoljo mene potrudi, mu pride hitro. To pa še ne pomeni, da tip ni sposoben sexat in mi dati nepopisnih užitkov! Skupaj sva že skoraj dve leti (živiva že skupaj) in seksava vsake dva-tri dni. In če bo šlo tako naprej bom več kot zadovoljna.

Raje sexam vse življenje vsake dva-tri dni, kot pa da pet let sexam trikrat na dan in potem mogoče enkrat na leto.

OK ... moje mišljenje sem povedala ...

Lp, Kača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild thing!

Upad želje po seksu ni enostranska zadeva in niti najmanj ni samo pokazatelj psihofizične utrujenosti. Ješ tudi vsak dan tudi če si utrujen ne? Ker je spolnost ena izmed osnovnih potreb ljudi je zmanjšan interes pokazatelj nečesa drugega.

Glede na to, da si svojega ex spljuvala v nulo, me prav zanima njegova plat zgodbe. Zakaj je prišlo pri njemu do take reakcije? Mogoče si ga začela obravnavati kot nekaj samoumevnega? Mogoče nisi dovolj pozornosti posvečala sama sebi, svojemu telesu in se je to odražalo v njegovem odnosu do tebe? Povej mi, si ti zadovoljna s svojim izgledom? Je bil tudi on (s tvojim)? Sliši se mogoče malo nesramno ampak ko ženska ne posveča več dovolj pozornosti sama sebi se to drastično odraža tudi v odnosu moškega do nje (in obratno). Pa ne govorim sedaj o manekenskih postavah in podobno, smo ljudje (ok, ste ) in imamo(ok, imate) napake. Govorim o tem, da se odraža v energiji, kar je najbrž popolnoma jasno...Kaj praviš na to? REs me zanima...

...siegen, glauben, kriegen...

Uredil - Anubis on 04/10/2001 09:14:32

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mogoce bi za anubisa odprli filozofski koticek.....

------

Been There Done That

Ice...hehehe....samo roko na srce bolj kot kaj drugega se mi zdi, da gre samo za pragmatične zadeve in za zdravo mero razuma. TReba je pač samo dobro opazovat in znat prisluhnit stvarem, ki se dogajajo okrog tebe, drugim in se iz tega čim več naučit. Se ti ne zdi da je temu tako?

Pa kanček pristnega cinizma, da so stvari malo bolj pestre..

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy: sej, a veš, če si sama sebi priznam glavni razlog za razpad veze itak ni v seksu, a ne. Glede utrujenosti mojega fanta, bil je šest mesecev v bolniški, ne zaradi bolezni, ampak zaradi manjše poškodbe, zaradi katere ni bilo ovirano njegovo gibanje (na prstih roke). Ampak on je cele dneve poležaval, se zredil (kar me sploh ne moti), skratka imel je dovolj časa za počitek. Se pravi razlog ni v tem. OK sej ni važn, na svoj način je čist v redu, sam nimama skupnih interesov, zato nisva za skupaj.

Anubis: maš prav, da lahko te stvari vplivajo. Samo jaz s tem nimam problemov, ker sem zadovoljna s svojim telesom, pri svojih 21 letih bi blo pa res hudo, če ne bi bila. Samozavestna- pravijo, da sem. Sama mislim, da ravno prav, ker če si preveč spet ni v redu, pol je to že narcisoidnost, samovšečnost. Mislim a veš kaj hočem povedat, dopuščam možnost, da je še kdo boljši in konkurenco dobro prenašam, brez ljubosumnosti. Ker ljubosumnost je po mojem mnenju odraz nesamozavesti ravno to pa je bilo pri mojem tipu problem. Določena mera ljubosumnosti je dovoljena, sam ne pa v tem smislu, da ti pol nardi sceno, pa se dere na vsakega tipa ko pride mimo in se mogoče pogovarja z mano, zakaj me gleda. Mislim, halooooo, to je zame primitivno. Ti pa lahko kr povem kaj je imel povedati za obrambo, ko sem mu povedala vse kar me je motilo, sam to da so motoristi primitivni, da so brez ciljev v življenju, da bo on kao nekej dosegu v življenju itd. By the way: sej ne da bi me to motlo, sam on ma končano triletno srednjo šolo, js sem pa tretji letnik faksa, Zoisova štipendistka, torej sem nekej ciljev že dosegla, zdej pač hočem mal uživat v tistem kar mi paše. Pol mi pa on neki o ciljih, ko je do zdej edini cilj ko ga je dosegu izpit za avto. OK dost o tem.

LP,

Wild thing

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Wildthing : Pozab' ga že enkrat....

Ejkej

AK, sej sem že zdavni pozabla, sam če me potem nekatri spodbujajo, da se spet morem spomnt. Kličejo me vsak dan njegove kolegice, kolegi, sestra... celo njegova mama je rekla, da hoče met mojo številko, da me bo še kdaj poklicala. Hvalabogu, da so stvar pozitivno sprejeli in me ne obtožujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodična Wildica, dr. Gregs je vedno pripravljem prisluhniti vsem izbruhom jeze oz. neugodnosti v svoji Psiholiški čistilnici. Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wild Thing: ja smola pač...zate, ker si imela tako izkušnjo, zame, ker sem pričakoval drugačen odgovor in sem bil že res vesel, da bom lahko koga okaral...

Glede narcisoidnosti - to ni popolnoma nič slabega. Konkurenca pa mora biti že zaradi tega, da ti nudi zadovoljstvo, ko pomedeš z njo.

Ok...ampak moj odgovor še ne pomeni, da sem prijateljsko nastrojen proti tebi...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!