Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

quote:

Ejla folk!

Zgodilo se je nekaj zelo čudnega za moje pojme. Kšn mesec nazaj sem pisala v tem topicu ... no, tisti ki so brali, vedo kaj (nekaj v smislu, da moj fant ne zmore sexat vsak dan in sem ga opravičevala, da je pač bil zmatran itd.).

No ... z njim sva se pred kratkim razšla, samo sva ostala še vedno prijatelja. Včeraj smo šli s klapo ven na drink in ker pač že kakšna dva-tri tedne nisem sexala, sem bla potrebna ku Sahara vode in on tudi ... in sva se dala dol izključno zaradi telesne potrebe .... Pa kakšen sex je bil to ej ... jooooooj ... v dveh letih kar sva bla skupi še ni blo tko noro. Danes sem vsa črna od modric in me boli vse (vrat, hrbtenica, rit, ...).

Pa kako je to mogoče?????? Kje se je skrival cel čas?????? A kdo to razume?????

Kača

VEDNO POCAKAJTA 2-3 TEDNE IN BO VSAKOKRAT POKALO ...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz osebno mislim.... sorry moje spolno zivljenje je moja stvar in o tem ne razglabljam.

lav ja ol

Viragica

Hehe viragica... tkole pa govorijo samo tiste katerih seksualna izkusnja je kot risanka o Čebelici Maji: NEKOČ, ŽE DOLGO JE TEGA...

hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

u caki caki, zgleda, da sem malce narobe in nejasno napisala... to, da so tipi leseni mislijo tiste, ki se imajo za najbolj brihtne pri sexu in mislijo, da vedo vse o tem.

lav ja ol

Viragica

Jaz to nikoli ne recem da vse vem.... se prav rad vedno znova učim :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehheh ... na splosno bi tukaj lahk clovk uporabil nekaj takega kot staro modrost , ki pravi nekako v tem stilu , da se dobro blagosamo hvali ... no ja vcasih je potrebna kaksna pomoc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm ... bo za razmislit. Sicer pa me modrice niti toliko ne motijo. Sedaj je tako ali tako zima in imamo oblečene dolge hlače (krila), dolge majice, rutke,... tako da se vse prekrije. Bolj je problem boleči vrat, ampak tudi to traja par dni in potem je vse po starem. He, he!!

quote: Kača zgleda, da si šaldu potrebna.

Boš Adonisa, upsss Anubisa prestrašla, da bo izključil metalec megle in zapustil bojno polje. Pol bo pa topic zamrl.

RAN, potrebna ravno nisem ... ali pa tudi ... ... ampak nimam namena prestrašiti Anubisa. Se ni za bat ... a ne, Anubis?

Kača

Ssssssssssssssssss......

Kača, ne se bat - mene res ne moreš kar tako prestrašit. Razen če nisi res popolnoma neestetska, potem se pa res prestrašim ampak ne tebe temveč same matere narave, ki se tako igra z ljudmi In potem kričeč in opletajoč z rokami zapustim kraj zločina.

Vrat pa je precej enak kot druge zadeve, z pametnim gnetenjem in toplino rok ter posredovanjem "zdravilne energije" gre bolečina sama od sebe stran...[:]

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: VEDNO POCAKAJTA 2-3 TEDNE IN BO VSAKOKRAT POKALO ...

No ... saj imaš prav A_je_to ... problem je samo v tem, da je on zdej z drugo pupco in jaz bom verjetno v kratkem z drugim fantom ... tako da ... ne bo več dolgo (verejtno, da do takrat ko bova začela nate..vat vsak svojo/ga). Ah ... sam je pa fino tisto k' je "prepovedano"

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis ... neestetska vsekakor nisem ... tako da ni panike. Hvala bogu je bila mati narava kolikor toliko radodarna oz. če povem z domačimi besedami ... nisem ravno lepotica, ampak moški z veseljem pogledajo za mano

Kar se pa tiče gnetenja in topline rok ... Joooojjj kok bi zdej to pasalo! Pa ni noben'ga

Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, moški radi pogledajo za tabo ampak pogledajo tudi za kakšnimi drugimi zadevami ne? hehehe...

Očitno so tebe hormoni pošteno zmetali v tem jesenskem vremenu. boš mogla it v hitro akcijo "hit and run" narave, da boš lahko dohajala tempo fluktuacije tekočin se ti ne zdi?

Gnetenje in tople roke - mislim, da je na forumu precej pokrajinsko raznolika sestava udeležencev, tako da za kakšno urgentno posredovanje ne boš imela težav

Drugače pa imaš vedno na voljo dežurne službe, ki se ne obotavljajo glede razdalje in lokacije.

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mislim, da je na forumu precej pokrajinsko raznolika sestava udeležencev ...

Že ko smo pri tem ... a je kdo od forumašev iz primorskega konca? Do sedaj mislim, da nisem zasledila še nobenega!

Kača

PS: hormoni me res dajejo, ampak ni prav tako hudo ... saj veš, ko pride prav kriza se najdejo tudi druge rešitve

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hehheh ... na splosno bi tukaj lahk clovk uporabil nekaj takega kot staro modrost , ki pravi nekako v tem stilu , da se dobro blagosamo hvali ... no ja vcasih je potrebna kaksna pomoc

hehe a v tem postu se pa ze pocutis v vlogi instruktorice :) v drugem topicu se nisi :)) .. Pa prevaljevala slast na prijateljice.. hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: hormoni me res dajejo, ampak ni prav tako hudo ... saj veš, ko pride prav kriza se najdejo tudi druge rešitve

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Hehe viragica... tkole pa govorijo samo tiste katerih seksualna izkusnja je kot risanka o Čebelici Maji: NEKOČ, ŽE DOLGO JE TEGA...

hehe

UPS, sorry k sm glih vceri.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, kačica jaz sem s teboj. Ker vem dobro kako greje ljubezen v jeseni, če pa je vredi stvar pa se vse podalša preko zime tja do pomladi, ko se začenja lepo vreme. Do takrat pa si tak že vredi ajnfarana, da ne moraš več zakuhat. Nič bat, le pogumno naprej.Držim pesti zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STE ME PREPRIČALI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Za dvajsetletnico poroke se bom ponovno poročil ampak v stiluBLACK WEDDING juhejjjjjjjjjjjjjjj

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No ... saj imaš prav A_je_to ... problem je samo v tem, da je on zdej z drugo pupco in jaz bom verjetno v kratkem z drugim fantom ...

uh se ena zenska, ki skace iz veze v vezo. a res ne znate uzivati samskega zivljenja????????

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater kle so se pa hude bitke bile.Ampak jaz vam povem da se bom poročila na svojem motorju on na svojem po možnosti v tujini.Otroci pa bojo motoristi.Ko se to zgodi vam sporočim.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Že ko smo pri tem ... a je kdo od forumašev iz primorskega konca? Do sedaj mislim, da nisem zasledila še nobenega!

Aspirina, ki še ni sodelovala, U^F^O in moja malenkost smo iz Primorske. Za druge, pa ne vem.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jez sem v bližini primorske oštja,iz okolice postojne(mona)točno iz Rakeka sam smo glih na meji ned primorsko in notranjsko.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

uh se ena zenska, ki skace iz veze v vezo. a res ne znate uzivati samskega zivljenja????????

Pervy ... sej s ta novim ne mislim mislim načet nobene zveze! Imela ga bom sam tko ... mal za zabavo ... pa tudi on se strinja s tem! Uživala bom pa še vedno samsko življenje. On je tko al tko kakih 40 km stran ... he, he!

Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy ... sej s ta novim ne mislim mislim načet nobene zveze! Imela ga bom sam tko ... mal za zabavo ...

Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

uh se ena zenska, ki skace iz veze v vezo. a res ne znate uzivati samskega zivljenja????????

Pervy ... sej s ta novim ne mislim mislim načet nobene zveze! Imela ga bom sam tko ... mal za zabavo ... pa tudi on se strinja s tem! Uživala bom pa še vedno samsko življenje. On je tko al tko kakih 40 km stran ... he, he!

Kača

Ssssssssssssssssss......

ja ja ja. na zacetku je zmeraj tako pol pa zenske razvijete custva in konec zabave - gremo se resno vezo!!!

BEEN THERE, DONE THAT!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj mi bo resna zveza????? Ena je pred kratkim šla po gobe ... v drugo se pa res ne mislim spuščat. Ni varjante! Je že boljša takšna ... samo za zabavo!!!!

Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kaj mi bo resna zveza????? Ena je pred kratkim šla po gobe ... v drugo se pa res ne mislim spuščat. Ni varjante! Je že boljša takšna ... samo za zabavo!!!!

Kača

Ssssssssssssssssss......

bomo vidli kako dolgo bo svobodna preden bosta "uradno" par (monogamija obvezna). no preseneti me!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!