Skoči na vsebino

BLACK WEDDING


Wild thing

Priporočene objave

Kača.. samo v razmislek. Ko ne najdeš tapravega tipa, ti ni do veze, ko najdeš nekaj, pa to ni to, ti ni do resne zveze, ko najdeš tisto tapravo nočeš spustiti za nobeno stvar.... govorim iz izkušenj... pa še tako je, bolj ko iščeš, manj pametnega najdeš, manj ko se s tem obremenuješ, prej ti pade kaj dobrega v naročje... zopet iz izkušenj....

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Pa kaj mi bo resna zveza????? Ena je pred kratkim šla po gobe ... v drugo se pa res ne mislim spuščat. Ni varjante! Je že boljša takšna ... samo za zabavo!!!!

Kača

Ssssssssssssssssss......

Se ŠE ne misliš spuščati, ali se sploh NE BOŠ

Dokler ti bodo take zveze za zabavo dobro šle... SI PRIVOŠČI, samo pazi, kača gor ali dol, tudi kačoni se najdejo, ki te lahko pošteno pičiji (ok, ok, tako ali drugače ).

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je takšna ... trenutno ne zaupam nobenemu osebku moškega spola in prav v redu se počutim sama. Tu pa tam mi zapaše imeti ob sebi nekoga, da me stisne in mi da lubčka (da o posteljnih aktivnosti ne govorimo), zato sem si omislila tega "prijatelja", s katerim se pa niti slučajno ne mislim spuščati v resno zvezo ... ne z njim ne z nobenim drugim!

Uživam samsko življenje in ugotavljam, da ni lepšega!

Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Stvar je taksna ... trenutno ne zaupam nobenemu osebku moskega spola in prav v redu se počutim sama. Tu pa tam mi zapase imeti ob sebi nekoga, da me stisne in mi da lubčka (da o posteljnih aktivnosti ne govorimo), zato sem si omislila tega "prijatelja", s katerim se pa niti slučajno ne mislim spusčati v resno zvezo ... ne z njim ne z nobenim drugim!

U?ivam samsko ?ivljenje in ugotavljam, da ni lepsega!

Kača

Ssssssssssssssssss......

Kot clovek, ki je sredi locitvenega procesa lahko samo dodelim 10 tock za lepo in natancno izrazanje in odnos.

Einherjer

-------------

I'd like to tell you something.

And it rhymes with "Duck off"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

So... go on girl...

Viragica, vsekakor bo tako!

quote:

Kot clovek, ki je sredi locitvenega procesa lahko samo dodelim 10 tock za lepo in natancno izrazanje in odnos.

Žal mi je, da se ločuješ (verjetno ni ravno lep občutek), ampak če ne gre ne gre. Jaz se tudi počutim, kot da bi se ločila od mojega bivšega (ker sva pač že živela skupaj in imela full skupnih stvari), samo vem da sem zdej bolj srečna, kot sem bila prej. Jaz sem iskren človek in nobenega ne bom prenašala okrog. Ta novi točno ve, kaj mislim jaz o tej stvari in se s tem strinja. Naj me sprejme takšno in drugače si bom poiskale drugega!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
A je kdo black wedding omenjal?

Še pomnite tovariši?

:roll: ... macica ka se je pa teb zdej odtrgal... :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo black wedding omenjal?

Še pomnite tovariši?

:roll: ... macica ka se je pa teb zdej odtrgal... :roll: :twisted: :twisted: :twisted:

... da se slučajno Mačica ne moži?

... potem lahko v kratkem pričakujemo naslednji mali oglas v Salomonovem oglasniku:

"Prodam ogrevane ročke. Cena ugodna. Jih ne rabim več zaradi menjave grelnega telesa. Drugače so pa zakon."

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, pa ne že spet s to temo. A ne bi te inkriminirane tematike prepustili malo (še) zobu časa. Res je sicer, da je tema precej očiščena in da so glavni protagonisti (ke) zadnje čase malo manj dejavne, pa vseeno, stare rane pa stare zamere. No ja, precej se jih je že poglihal, pa vseeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Wild thing, popolnoma te podpiram saj sem jaz že pred časom priška do istih zaključkov. Ali motorist, ali pa nič.... jebiga, če pa navadni smrtniki tega ne štekajo.

kisses

Pupa

A je Pupa že našla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, novinci, sam tolk da veste. Ko boste brali tole temo morate vedet, da so se v tem času punce že tudi v živo spoznale in načeloma kar dobro shajajo med sabo :D :D

Izbrskala pa sem to temo zato, ker so v tej temi eni izmed mojih prvih postov (ko še nisem imela ogrevanih ročk).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je, da se ločuješ (verjetno ni ravno lep občutek), ampak če ne gre ne gre. Jaz se tudi počutim, kot da bi se ločila od mojega bivšega (ker sva pač že živela skupaj in imela full skupnih stvari), samo vem da sem zdej bolj srečna, kot sem bila prej. Jaz sem iskren človek in nobenega ne bom prenašala okrog. Ta novi točno ve, kaj mislim jaz o tej stvari in se s tem strinja. Naj me sprejme takšno in drugače si bom poiskale drugega!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Ceprav kace ze dolgo ni bilo na spregled, samo tole...

Nic bit zal... to je najpametnejsa in najprijetnejsa stvar, ki sem jo v zivljenju naredil - pa sem kar nekaj ze uspicil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrskala pa sem to temo zato, ker so v tej temi eni izmed mojih prvih postov (ko še nisem imela ogrevanih ročk).

... ampak so pa ročke vseeno zakon, a ne? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrskala pa sem to temo zato, ker so v tej temi eni izmed mojih prvih postov (ko še nisem imela ogrevanih ročk).

... ampak so pa ročke vseeno zakon, a ne? :wink:

Ja. Predvsem takrat ko delajo.

ROBI!!!!!!!!!!! Daj mi že enkrat te preklemane ročke zrihti. Včeraj so mi skoraj prsti vstran padli :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbrskala pa sem to temo zato, ker so v tej temi eni izmed mojih prvih postov (ko še nisem imela ogrevanih ročk).

... ampak so pa ročke vseeno zakon, a ne? :wink:

Ja. Predvsem takrat ko delajo.

ROBI!!!!!!!!!!! Daj mi že enkrat te preklemane ročke zrihti. Včeraj so mi skoraj prsti vstran padli :evil:

... se pravi, da so tvoji prsti skoraj postali odpadniki po zakonu ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Še pomnite tovariši? :P

A je kdo black wedding omenjal? (Maco mamo na obisku pa malo obujamo spomine).

:afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pomnite tovariši? :P

A je kdo black wedding omenjal? (Maco mamo na obisku pa malo obujamo spomine).

:afro1:

Eh, pa sm spet jst kriva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!