Skoči na vsebino

O.S.T. rinjenje


hotschko

Priporočene objave

Dragi forumovci, a kej glasujemo ?? A vsak dan ??

Oddaja Videospotnice je na sporedu vsak delovnik ob 19:30 in skrajni čas je da zopet pririnemo do vodstva na lestvici. Če nam uspe do petka, častim runde.

SMS: 041-388444

WEB: http://www.zvpl.com/videospotnice/

e-mail: video.spotnice@rtvslo.si

Telefon: 20-21h na 01-4720018

Hotschko_The_Bass_Of_The_OST

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, pricakoval sem da ves, da je vasa pozicija na lojtrci odvisna samo od tega, kaj o vas misli Akrapovic (ne un z auspuhi). Cela stvar tako smrdi, da ni za verjet...

BTW: kdaj bo pa CD zunaj??

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hotschko, pricakoval sem da ves, da je vasa pozicija na lojtrci odvisna samo od tega, kaj o vas misli Akrapovic (ne un z auspuhi). Cela stvar tako smrdi, da ni za verjet...

BTW: kdaj bo pa CD zunaj??

Einherjer

Če bi bilo to čisto res, bi morali biti potem mi stalno prvi, ker smo z njim frendi, mu je naša muzika ful všeč in tudi skupaj smo že pil. Na srečo(za nas na žalost) pa ni tako, ampak dejansko celo upoštevajo glasove, ki prihajajo na vse naslove videospotnic, nekaj vpliva na vrstni red pa ima tudi njihova uredniška politika.

Naslov albuma je "8mm".

Mogoče ga bo dobiti že na koncertu v Hound Dogu 6.10.2001

Uradni izid je 8.10.2001, ko bo že v trgovinah.

CODEINE, keep up the good work.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hm..... jest k ne poznam pripadnosti hotschkove ne vem za koga je treba glasvat...... a bi ker pomagou??

trisha,ti pise pri hotsckhkovem podpisu "OST".pri tej kombinaciji crk na lestvici je prav,da stisnes,kliknes,posljes,se opredelis,das glas....

------

anything anytime anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce govoris o blokadi IP naslova za glasovanje na kar 100% dela glasovanje, potem je 10 min najverjetneje premalo. Vecina stvari ima nastavljeno vecji razmak, na vsaj minimalno 20 minut.

quote:

Jebemti, nazadnje k si se hvalu, ste bli tretji, zdej ste pa že četrti. Nič ne bo s tisto tvojo idejo 10 min. samo vas zaradi videostopnic in izbora za miss slovenije!!

kisses

Pupa

LP,

Codeine

---

PLX 4Ever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Hotscko je zračunal, da če bi na videostopnicah zmagali, bi se v obdobju desetih minut na dveh programih vrtel njihov videospot. Pa bi imeli svojih 10 min. samo zase!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

hm..... jest k ne poznam pripadnosti hotschkove ne vem za koga je treba glasvat...... a bi ker pomagou??

trisha,ti pise pri hotsckhkovem podpisu "OST".pri tej kombinaciji crk na lestvici je prav,da stisnes,kliknes,posljes,se opredelis,das glas....

------

anything anytime anywhere

ups..... se opravičujem... bila sem kokoš in to slepa ... :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... in izbora za miss slovenije!!

kisses

Pupa

Igramo na Supermodel Slovenije (petek 20:45 TV SLO 1) in NE Miss Slovenije (sobota 20:00 POP TV).

RINIMO SKUPAJ !!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A bo za za forumovce v Houndu kaksna "guest lista"...

Vsak, ki želi priti na katerikoli koncert, ga lahko dam na guest listo. Na forumu bom objavil tudi seznam vseh drugih špilov in se mi po e-mailu javite, da vas zapišem.

Seveda bo na vseh koncertih mogoče dobiti CD-je po promocijskih cenah.

hotschko

Uredil - hotschko on 27/09/2001 21:48:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry ker spet tezim... ampak zdele bom pa vpila!!!!!!

EN K.... (sorry za tole) GLASUJETE ZA O.S.T. !!!!!!!!!!!!

a bi slo malo bolj aktivno fantje so ze/sele peti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa na moje vprašanje o proviziji (recimo en špil na FS-ju) za rinjenje tud še ni blo konkretnega odgovora. Hotscko, sej veš, dons se vse plača!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa na moje vprašanje o proviziji (recimo en špil na FS-ju) za rinjenje tud še ni blo konkretnega odgovora. Hotscko, sej veš, dons se vse plača!

Kar se meni tiče špil ni problem, problem je v tem ker ne odločam o koncertih samo jaz. Kje pa bi se takšen špil sploh lahko organiziral ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa na moje vprašanje o proviziji (recimo en špil na FS-ju) za rinjenje tud še ni blo konkretnega odgovora. Hotscko, sej veš, dons se vse plača!

Kar se meni tiče špil ni problem, problem je v tem ker ne odločam o koncertih samo jaz. Kje pa bi se takšen špil sploh lahko organiziral ?

hotschko

K... pa taka demokracija. A za rinjenje morš pa pridobit vsa sredstva?. Ti svojim pajtotom kar povej, da vsak glas stane sekundo špila, stroške kilometrine in ozvočenja gredo pa na reprezentanco. Matr, če do zdej nismo motoforumovci zaslužil ene pol ure špila, pa tud nč nočem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko.... en nasvet.... ti ubogaj STRICA LOJZIJA, ker je full ... jaz pa tudi... saj ves zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, OK.

Špilamo za Motosvet zastonj.

Vsak član foruma lahko pride brezplačno na špil, če se prej najavi meni po e-mailu, da ga zapišemo na guest listo. A bo tko OK ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!