Skoči na vsebino

zdravilo za mijauuuuu


Priporočene objave

poglej se v ogledalo.. ko si ga pil, si bil vijolčen, zdaj si pa zelen... vse je povezano na neki višji ravni, ki je ne moremo razumet... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomaga tudi spanje pri odprtem oknu ali kar na prostem ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu pomaga? tistemu, ki je zadet ali tistemu, ki pospravlja sobo (pod pogojem, da gre za dve različni osebi)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu pomaga? tistemu, ki je zadet ali tistemu, ki pospravlja sobo (pod pogojem, da gre za dve različni osebi)?

če bolje pomislim ... kar obema (v eni ali več osebah) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič od naštetega ni pomagalo,.... odprto okno, menjava zobnika in verige v višjem stanju, izločanje alko-fotosinteza, le čas počasi celi rane

se pa da pretentat naravo s poceni in učinkovitim trikom, to je: tararara ta ta: pospešeno gibanje in izločanje znoja, mučenje telesa v zdravi aktivnosti - šprint po stopnicah, sklece, štanga, kolo (pa ne penzion hitrost)

po 20-30 minutah si nazaj na tirih, počutje odlično, misli o nikoli-več-pitju se razblinijo, zopet ti zapaše pivo/vino/žgano/žint/motor ali karkoli, kar te še veseli

samo spravit se je treba v gibanje, to je NAJTEŽJE!!!

žolč je pa rumen- (o bel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom niti čital, ker jasno je, da so se prijavili sami strokovnjaki!

V glavnem, razen "čas celi skoraj vse", vzemi redeye (sicer pivo s sokom od paradiznika!)- Jaz pa raje Pivo, Paradajz đus, wuster, poper sol, tabasko, limona sok, senf, surov rumenjak....vse poljubno.... :P

Sicer pa pri nas še nisem zasledil sok "Clamato juice"-ena varijanta paradajz soka z vmešanim koncentratom garnel (shrimps)......no, pa en splash vodke še ni nobenga ubil....al je?

Adrenalin je dober.......samo, da v tem tukajšnjem primeru je bolj en K...kontroliran,....al spet ne?

Čin Čin :blink: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno se klina loti s klinom, samo pazi na kot klina da ne boš mel dva :)

Za pitje vode za boj proti mačku pred spanjem sem že slišal, ampak prav spomnem se takrat, ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno se klina loti s klinom...

yess - en laičen nasvet:

najbolš je bit skoz tolk zadet, da mačk spljoh nkol šanse ne dobi

:rolleyes:

expressciroza&žalepress

ps: na žalah načeloma nimajo teh problemov

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najbolš je bit skoz tolk zadet, da mačk spljoh nkol šanse ne dobi...

...če pa v komo padeš si pa itak zmagu ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden greš koma v pojstlo pomaga tudi ena fejst dolga kava (cca 2 dcl)...če si jo še zmožen skuhat in predvsem velik brezalkoholne tekočine. Zjutri pa goveja župca in počivanje-dremanje...pa bo. :D

Popravljeno . Popravil Belford
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se spravs na navaden nacin:

- z juhico, mocno tursko kavo, caj..

na malce drugacen nnacin:

-aspirini, nenormalne kolicine vode ali ostalih brezmehurckanih pijac..

tezja varjanta(tvega nnekaj poguma:)

-seveda, klin se z macolo zbija pravjo Ratecani:), slaba stran tega je da si pol petarda se nekaj ur in najbolj zoprno, popoldanski macek..

lp in ne pit pa vozit, ker boste na petrolu gledali kksno macko in boste tannkali dizel v svoj stroj.

(tudtosejezezgodilpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa jaz, ko iz full-speeda prešaltam direkt na power-save ... :D :D

Blankout?

PS: baje zlo pomaga seks ali vsaj masturbacija :) :lol: B)

Še najbolj pa pomaga, da se ga sploh ne napiješ...

To je sam zato k se spotiš ;) :ph34r: .

Dobr pomaga zjutro en aspirinčk in kakšen okrepčilni napitek (isostar, energit g (tisti u tabletah je taboljš,...) in seveda jajca in župca.

Al pa je tko da se nabere vsak dan kakšna reč (mačk, pohanje prejšnji večer, premalo spanja zarad ženjenja,... pol si vsak dan enako sfu..n in se telo u bistvu navadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj recept, ki pa mi redko rata ker ponavadi nimam več energije za pripravo (kot hotschko - full speed to power safe ;) ):

pred spanjem 0,5 l vode v kateri raztopiš 1 tableto c vitamin, eno multivitamin, 1-2 alka seltzer, 1 kalcij). zjutraj maček dosti manjši ali nič.

za zjutraj pomaga isto ampak dosti manj, hladen tuš (z axe antihangover ali pa tudi ne :P ) , kak paradajzev sok ampak tega je včasih težko obdržat v sebi tako dolgo da začne delovat :blink:

predvsem pa se izogibaj pijač po katerih imaš močnejšega mačka kot po ostalih (pri meni je to rdeče vino in žganice).

HIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladi Meri me ni še nikol razočarala.

Moj recept:

- 2dl paradižnikovga soka

- sok 1/2 limone

- 2 ščepca soli

- 3 ščepce popra

- par kapljic vorčestr omake (če je slučajno pri roki)

- 10 kapjlic tabaska (najmnanj)

- 0,3 do 0,5dl vodke

- 3 kocke ledu

...pomešaš...

...rukneš...

...pa si tak k nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk k je blo alkota tolk vode spit pred spanjem pa si k nov :lol: :blink:

To pa drži kot pribito ... men pomaga ... na pol litra šnopsa, pol litra vode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

evo, kle mal napište kaj ponavadi storite ozr. kako pozdravite mačka, kako preživljate mačka, kolikokrat na teden vas obišče itd.

uglavnem vse o družbi nadležne mačke .) :D

jst tko povprečno preživljam mačka 1x ali 2x na teden, ponavadi se ga znebim tko da spijem eno kavo pol grem pa u gostilno na pir, ker klin se s klinom zbija

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!