Skoči na vsebino

RAZPRODAJE


Priporočene objave

Včeraj gledal slike v NOVICah, kako se ljudje zbirajo pred SPORTINO :blink: :blink: :blink: , bojda so se ljudje začeli zbirati že ob 23.00!! Vidim ljudi kake 1000 jih je moralo biti, naslednja slika kaže samo nakupovalno mrzlico (nenormalnačredaljudi), vse za par cunjic!! Če je treba eno babo u stalažo porint BAAAM ni pene!??? :blink: :blink: Mislim da so stvari ušle iz kontrole (že kar nekaj časa nazaj), a vseeno nikoli ni bilo tako očito kot včeraj!

Zanima me, kaj si mislite o teh PSIHOTIH, a je kak med vami tudi doživel nakupovalno mrzlico??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nemciji na dnevnem redu.ze povsem normalno par let.zal.

na sreco v avstriji tega se nisem zasledil; najbrz hodim premalo po stacunah. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je link kako je vse skupaj zgledalo

Razprodaje

Jaz sem si šel tud kupit 2 majčke B) , drugeč je pa mislim da nam prodajajo po take ceni, ki bi že tako al tako morale biti <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva bila z Misho v nedeljo v Stari Ljubljani pri prijateljih na obisku in ko sva se vracala sva sla ob 00:30 mal pred Sportino pogledat.

Ful je blo folka. Cela Copvava je bila zabasana. Ampak ta folk je bil sama mularija from Fuzine & Stepanjc. Guzval so se tolk, da so sipo na vratih polomili. Pa sva mal gledala kaj so kupovali. Cunjico ali pa dve in kako sminko. V trgovino so pa v intervalih spuscli po najvec 10 naenkrat (le zakaj?)

Ko sva tako opazovala folk, so prisle tudi kasne 15 letne mule z mamico in ockatom ($$$$$$$$$$) pa so se ob tej guzvi lepo obrnili in sli. Tudi midva sva sla.

Potem sem sel pa zjutraj (ob 5:30) pred sihtom v Spotino. Guzve ni bilo, police so bile polne (razmetane) in sem si kupil par stvari. Ampak, ce bi bila guzva, se mi sigurno ne bi dalo drenjat in cakat v vrsti.

Tko sem na razprodaji prisparal nekaj $$$$ in sem ga sel pol popoldne zapravit Eliso (novagumain verigapress)

Pa se mal za foro:

a si predstavljate kaksna guzva bi bila, ce bi trgovine, katere prodajajo motoristicno opremo naredila razprodaje tako kot Sportina - vse artikle so znizali tocno za 50 %. Po moje bi se folk pred trgovino poklal med sabo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je link kako je vse skupaj zgledalo

Razprodaje

Jaz sem si šel tud kupit 2 majčke B) , drugeč je pa mislim da nam prodajajo po take ceni, ki bi že tako al tako morale biti <_<

Ni čist tako.

Princip trgovcev je, da vsako sezono začnejo in končajo s kontingentom oblačil katerega so domenili z dobavitelji.

Najlažje jim je in najceneje tudi, da stvar zaključijo, da je nimajo več v evidenci in da finančne aranžmane do dobaviteljev tudi zaključijo, zato pa rabijo posel zaključiti.

Preostanek robe, ki je lahko tudi 10-20 % celega kontingenta dajo na razprodajo sam da se robe znebijo.

Dobiček je za nekaj procentov manjši, vendar s tem že kalkulirajo, ko robo nabavljajo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je link kako je vse skupaj zgledalo

Razprodaje

Jaz sem si šel tud kupit 2 majčke B) , drugeč je pa mislim da nam prodajajo po take ceni, ki bi že tako al tako morale biti <_<

Ni čist tako.

Princip trgovcev je, da vsako sezono začnejo in končajo s kontingentom oblačil katerega so domenili z dobavitelji.

Najlažje jim je in najceneje tudi, da stvar zaključijo, da je nimajo več v evidenci in da finančne aranžmane do dobaviteljev tudi zaključijo, zato pa rabijo posel zaključiti.

Preostanek robe, ki je lahko tudi 10-20 % celega kontingenta dajo na razprodajo sam da se robe znebijo.

Dobiček je za nekaj procentov manjši, vendar s tem že kalkulirajo, ko robo nabavljajo.

B)

Po kakšni logiki so potem v Italiji in Avstriji... (EU) nižje cene oblačil kot pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Po kakšni logiki so potem v Italiji in Avstriji... (EU) nižje cene oblačil kot pri nas?

Od kje ti pa ta modra ugotovitev? Prefix ali dejstva?

Pred leti sem bil za božič v Londonu in v živo gledal, kako so se razne "zvezde" pred Harrodsom in znotraj njega drenjale na začetku razprodaje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Po kakšni logiki so potem v Italiji in Avstriji... (EU)  nižje cene oblačil kot pri nas?

Od kje ti pa ta modra ugotovitev? Prefix ali dejstva?

Pred leti sem bil za božič v Londonu in v živo gledal, kako so se razne "zvezde" pred Harrodsom in znotraj njega drenjale na začetku razprodaje!

London je nekaj drugega, tam je vse dražje...

Primerjaj Avstrijo, Italijo, Nemčijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Po kakšni logiki so potem v Italiji in Avstriji... (EU)  nižje cene oblačil kot pri nas?

Od kje ti pa ta modra ugotovitev? Prefix ali dejstva?

H&M v Celovcu in Grazu - primerljive stvari priblizno pol ceneje kot v nasem Emporiumu. Podobno drugod - London in Pariz sta pac zgodba zase.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kaj si mislite o teh PSIHOTIH, a je kak med vami tudi doživel nakupovalno mrzlico??

Niso psihoti. Prej ljudje, ki dvakrat obrnejo vsak tolar, ker se jim sicer ne izide.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H&M v Celovcu in Grazu - primerljive stvari priblizno pol ceneje kot v nasem Emporiumu.

Do prvega pranja ...

Cakaj cakaj, kako pranje :huh: :huh: ????? Kaj cote iz H&M niso za enkratno uporabo ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Po kakšni logiki so potem v Italiji in Avstriji... (EU)  nižje cene oblačil kot pri nas?

Od kje ti pa ta modra ugotovitev? Prefix ali dejstva?

H&M v Celovcu in Grazu - primerljive stvari priblizno pol ceneje kot v nasem Emporiumu. Podobno drugod - London in Pariz sta pac zgodba zase.

LP,

Andrej.

:blink: eh.... emporium primerja z H&M...... ehehehehehe,good one. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sportina ima svojo maržo od cca 250% pa celo tja do 500%.

Pod nobenim pogojem se ne grem gužvat...rajši počakam kak dan in po človeško nakupim...al pa skočim v Avstrijo, Italijo...dobiš za enake cene kot so pri nas znižane :blink: , pa še celo leto lahko kupuješ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: eh.... emporium primerja z H&M...... ehehehehehe,good one. :lol:

Ehehehe - dva kosa H&M cunj zdrzita vsaj toliko, kot en kos povprecne blagovne znamke, ki jo prodajajo v Emporiumu. Cena za dva kosa v H&M je enaka ceni enega povprecnega kosa v Emporiumu.

BTW, Emporium niso samo Boss in Versace ter DKNY... 4you, Burton, Top-shop, ... enako (ne)kvalitetna roba kot H&M, le dvakrat drazja.

LP,

Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da lani še ni bilo teh razprodaj, jaz sem prvo zasledil letos spomladi. Je bilo pa isto :blink: :blink:

Najbrž se motim. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sm kupu ene šue učer za 8, prej so ble 12, pršparu 4čuke - benz - 2ure zabitga časa ...komi se je splačal :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!