Skoči na vsebino

Polini speed control kit


_OKI_

Priporočene objave

Pozdravljeni

A mogoče ima kdo kakšne izkušnje s speed controlom? Zaradi vgradnje podaljšanih prenosov mi skuter slabše potegne. Rešitev za to "luknjo" je baje variator. Kaj pa speed control? Kolikor jaz vem, dobiš v tem kompletu variator, valčke, jermen, ter zadnjo fedro.

Ampak to ne vem, če je vse v redu, ker pride samo variator 18.000, cel speed contol pa 22.000 :huh:

Tu je tud slika iz spletne strani polinija - speed control za piaggio typhoon, koda 241.4602

241.460artmaxi.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti nebi evolutiona vzel???

Če pa na ceniku je enih 8 različnih speed contolov za različne skuterje, pa so vsi 22.000 in pri nobenem ne piše evolution :blink: Tak, da ne vem kak bi lahko kupi evolution kit, edino pri enem variatorju piše "variator piaggio evolution5 ......... 38.000 :( ampak to je samo vario in ne speed control (kaka je razklika?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jaz vem od mateja je to isto.Na skatli je pisalo Pilini Speed Control pa nikejr da je to evolution....Pa so vsi rekli da se laze da ma evolutiona...Pol pa sn so na racun gledat pa je pisalo Speed Control Evolution...V cem pa je razlika pa nena vem.Vprasaj Igora pa ti bo on vse povedo kak pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se meni zdi 38k v redni samo on je pol zasmuglo nekaj z igorom pa ga je po taki smesni ceni dobo da adijo :)

matej ga je dobo 15k al tu nekje, mi je povejo njegov sosed

pa sn ziher da nima on to evolution, in sn 10000% prepričan da nas mali napiszduje

ena taka še od njega pa ga zlamam, pa še gnare mi je dužn :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se to je glih to ne...Ker nikjer nena pise Evolution ampak samo Speed Control...Pa za 20jurjov ga je dobo....nevem pomojem nas fojtra :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je to res, pa tak gre skupaj. Potem ima on tisti speed control, ko ga jaz bom kupo (22.000). Saj zaradi mene on lahko ma vse evolution samo ne gre mi v glavo to, da na ceniku ni niti enga speed contola s oznako evolution :blink: tak da kako lahko potem ima on evolution ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma oni matej je itaq čudn

zaj se je končno odločo da bo skutera popravo in je kupo novi fergazer, ker je baje stari zanič bil

19tko ma zaj tudi in mu ga pripravlajo pri cajgeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da nas je vlozo za variator :angry: Da pa gres cez 3 mesce novi fergazer za spet novega menjat a mores res prevec dnara met :blink: :blink: :blink: Me res zanima kak dolgo bo zaj spet skuter delo :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je s starim naredo?

Zaj pa mi naj nekdo razloži, kak lahko fergazer "crkne" ?

nevem kak mu je lahko to naredlo

vem samo ko sem mu jas prneso varovalko za iglo smo šli šraufat in z 98 dizo mu je vleklo preveč lufta, z vkloplenim čokom pa je delo vreje

jas sn žiher da če bi dal on noter dizo 110+ bi delalo, pač bi žrlo 10L :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je reko da so bo dize prevrtane :blink: :blink: Pa zgoraj ko je pokrov pa oni lok ko pride noter zajla je blo zlamano in se je oni lok majau...in to ga je zgleda motlo :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je reko da so bo dize prevrtane :blink: :blink: Pa zgoraj ko je pokrov pa oni lok ko pride noter zajla je blo zlamano in se je oni lok majau...in to ga je zgleda motlo :blink: :blink: :blink:

ja neke je blo zlamano malo ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!