Skoči na vsebino

Spolno življenje mladostnikov


YZFgeorge

Priporočene objave

.. mi smo pa ze stara garda - borili smo se za svoja spoznanja ;) :D B) ... oni bi pa najraje dobili vse servirano na pladnju, al kuko?! :rolleyes: ...

Pa ne borili ... orenk smo se jebali včasih za svoja spoznanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še lekcij!! taki jezikavi ekshibicionisti in seksologi pa mi znate pokazat sam srnjačke,

al nekatere tle spolno privlačijo živalce al kako :blink: :o :o :o :o

Ne, rebelčina - mi hočemo tebe :)

od spredi od zadi :)

post-11-1060290112.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še lekcij!! taki jezikavi ekshibicionisti in seksologi pa mi znate pokazat sam srnjačke,

al nekatere tle spolno privlačijo živalce al kako :blink: :o :o :o :o

Vidiš mlečni, padel si na prvem triku - kot mladič, trdobučnež in zagnanež si se zazrl v tisto, kar je najbolj očitno - goneče se živali.

Če pri seksu, tako kot pri tej sliki, absolutno ni najpomembnejši koitus ampak ozadje (v tem primeru drevesa) se lahko vprašaš kaj je bolj rajcend - dejstvo penetracije ali vse ostalo (v tem primeru dreves - dandrofilija)...

Jaz se definitivno nagibam k terminu "ostalo", ker zajema veliko več stvari in nudi veliko bolj dolgotrajen užitek. Penetrirat zna vsak idiot, veverica ali Suljo iz Jarš... Zazret se v oči in si mislit:"Pojma nimaš kaj zdele pride...", pa samo človek....

Hehehe....težko je biti zares Človek, ne? Pa veš zakaj? Kar moraš znat pustit žival v tebi ravno pravi trenutek na plan, prej pa samo uporabljaš njeno energijo... ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...MLEČNI PUNTARČEK tm ...

..ni dost samo gledat in poslušat, treba je znat vsaj slišat, videt , če že razumeš ne... B)

goatface.jpg

(kljub omejenosti z žično ograjo, vsaj bistro gleda in pozorno posluša)

.......................................... :rolleyes: .................................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!