Skoči na vsebino

luč in scooter


k&4

Priporočene objave

Mal sm razmišlu če bi lohk naredu da bi luč spred mal bol svetla :angry: pa sem gledu žarnce in najdu od philipsa bluevision žarnco za avto k je 12v pa 55w ma me zanima če kdo kj ve če bi bla v redu :unsure:

k najbl me skrbi da bi se preveč segrela pa bi se plastika stopila :( pa me zanima kaj vi mislte al pa če ste že kj probaval :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja spet bo hudič :lol: Glej, jest mam v skuterju 45-40W pa ni problema. skuter še kr dela in tut nč se ne topi B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm razmišlu če bi lohk naredu da bi luč spred mal bol svetla :angry:  pa sem gledu žarnce in najdu od philipsa bluevision žarnco za avto k je 12v pa 55w ma me zanima če kdo kj ve če bi bla v redu :unsure:

k najbl me skrbi da bi se preveč segrela pa bi se plastika stopila :(  pa me zanima kaj vi mislte al pa če ste že kj probaval :rolleyes:

Poglej kolk watno žarnici maš zdej in če je moč ista sploh ni problema. Če je pa večja se ti pa lahko zgodi da ti bo luč začela postopoma rumenet in vedno slabše svetit.

LP :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!