Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

za une ki včasih radi pogledate kako risanko...niso sicer cist nove ampak meni sta se zdela

ICE AGE in

LILO AND STICH (Lili in žverca)

fantastični...Lili je za diznijeve risanke zelo "normalna"..celo tistih pevskih vlozkov ni skoraj nic not, pa tudi peršone v risanki so strašno simapatične ker jim to pot cuker ne tolce ven na vseh šivih.

zdej pride v kino The Ring...ameriška verzija...se vam splaca pogledat originalno japonsko!!! ful grozljivo.!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The ring mam doma na divxu in sem ga ze pogledal - Moja najdrazja je bla cist na konc ze med spico...

Kako je pa naslov originalu - tudi Ring?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pride v kino The Ring...ameriška verzija...se vam splaca pogledat originalno japonsko!!! ful grozljivo.!!!!

ma tolk groljivo pa tut ni blo no...

Kje pa bi staknu japonsko verzijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je tud original tud The Ring..samo da je pač v japonščini.... :oops:

ma tolk groljivo pa tut ni blo no...

o keri verziji zdej govorimo?? ameriški al japonski? originalna je bla megastična....ameriska ..no trailer smo vidli in po njem sodeč.. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tolk groljivo pa tut ni blo no...

Kje pa bi staknu japonsko verzijo?

Japonska boljša. Jaz jo mam doma, če kdo rabi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je tud original tud The Ring..samo da je pač v japonščini.... :oops:

ma tolk groljivo pa tut ni blo no...

o keri verziji zdej govorimo?? ameriški al japonski? originalna je bla megastična....ameriska ..no trailer smo vidli in po njem sodeč.. :? :?

včeraj sem gledal ameriško...to je še daleč od kake ta prave grozljivke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo samo o Lords debata. Sem sel gledat z lubico Melanie se poroci in bil prijetno presenecenj :roll: , povrh vsega pa dobil pri punci polno plus tock, ker sem se zvrtvoval za tak "pocukran" film. Stvar je pac skoraj klasicna romanticna komedija in zaradi distega "skor" sem prav vesel,da sem jo videl. :oops: Lepo je prikazana razlika v nacinu zivljenja med S in J Amerike. Nori kapitalisticni sever VS na easy jug (ko nasa dalmacija :P ). Ni debate, da mene vlece na JUG :D :D :D

Ni kej, ce si ta film ogledate v petek zvecer, vas bo pozitivno in prijetno vzdusje spremljalo skozi ves teden ...... to vkljucuje tudi naklonjenost vase predrage :D :twisted:

Pa se vprasanje, je kdo gledal Catch Me If You Can? Zanima me kako je s koncem. Nisem ljubitelj zamorjenih koncev, tko da bi bla zelo vredu ze informacija konec OK oz. konec NE OK :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut gledla Ujemi me, če me lahko (končno jim je enkrat uspelo pravilno prevest naslov). Luškan lahkoten filmček. Konec pa res popolnoma ameriški (srečen valjda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ste me pa zrajcal, da bi jst tut su ta movi gledat :roll: :P

Mace, a dobis to na Divix mogoc :?: :D

ja, poznam nekoga, ki bi to lahko zrihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci totalno razturajo filme in risanke :)

Jep...Če rabiš - frend ma 1500 GB (ja, tavžentpetsto) gigabajtov animejev na diskih... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep...Če rabiš - frend ma 1500 GB (ja, tavžentpetsto) gigabajtov animejev na diskih... :)

:shock: Ups ... čaki, čaki

1500 GB : cca. 800 MB = cca. 1 875 CD-jev :?: :shock: :shock: :shock: 8)

in če vsak CD traja cca. eno uro :arrow: 1875 : 8 = 234 dni, če bi gledal animeje vsak dan po osem ur NEPREKINJENO!

Približno eno leto, če bi upoštevali samo delovne dni. Fajn služba, a ne :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slučajno že kdo vidu 8 milj?

Vidu ga še nisem , čeprov sem zdej mislu reč enmu če mi ga da. Na črn presnet :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!