Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

Kill Bill 1 - luštkan film, super kamere in režija, ampak zgodba malo prazna oz. se vidi, da manjka še 2. del filma, ker so ga med snemanjem raztegnili in razrezali.

Edin z ZZR 250 so pa mal v temo brcnli, fazerke 600 (taprvi model!, ne tale šminkerski lanski in predlanski!) so pa zakon - spolirane in hohglanz črne :D

BMK za kao dobre kritike Tarantina!!!

Film je bil bedn! Haloooooo?! Samo kri in......kri...kri? Ne grem gledat 2.del filma, pa ce mi placate!

What was the point? Klanje? Zgleda da ga folk nima ze zadosti v sosednjih drzavah...fuj in fej...ce bi folk kaj takega dozivel v zivo bi se malo zamilsil nad poanto...ki jo za moje pojme ni ( ampak, ej,....gledala sem ga brez podnapisov...torej...pljuvanje naj se zacne).......

same ovce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK za kao dobre kritike Tarantina!!!

Film je bil bedn! Haloooooo?! Samo kri in......kri...kri? Ne grem gledat 2.del filma, pa ce mi placate!

What was the point? Klanje? Zgleda da ga folk nima ze zadosti v sosednjih drzavah...fuj in fej...ce bi folk kaj takega dozivel v zivo bi se malo zamilsil nad poanto...ki jo za moje pojme ni ( ampak, ej,....gledala sem ga brez podnapisov...torej...pljuvanje naj se zacne).......

same ovce...

Ubijanje kot estetska izkušnja... :unsure: It`s Tarantino!

May be sick, but we like it! :D

Filma ne gre vzet preveč dobesedno! To nazorno pove že sam režiser. V real life človek z odsekanim udom ne preživi več kot kako minuto (pomanjkanjekrvipress)! V filmu pa Uma ono bejbo, ki ji je pred pol ure odrezala roko, vozi v prtljažniku... :lol1:

Sicer pa najbolj seka začetek... muzika! "bang bang, my baby shot me down..." :notworthy: Pa manga vložek!

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi rekord:

ze 14 mesecev nisem bil v nobeni kinematografski dvorani. in nope, tudi nobenih filmov na DVD, video, HDD ali podobno nisem gledal. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no..... v bistvu jih ni; je bil samo prvi, kateri jih je uporabil v propagandne namene, ker takrat nekako domaci TV se ni bil _user-friendly_. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'izumil'= ni dobesedno, propagirat pa ga je zacel prvi mnozicno.....in to zaradi tega, da ljudje, ki itaq niso imeli kaj drugega za poceti, so sli lepo po delovnem dnevu v kino....zakaj?....zato, da niso imeli casa za razmisljanje...da ne bi mogoce prisli do kaksnih novih idej :devil:

torej...sami razmislite, da ne bom kaj takega rekla, da bo spet vroca kri... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kino....zakaj?....zato, da niso imeli casa za razmisljanje...da ne bi mogoce prisli do kaksnih novih idej :devil:

torej...sami razmislite, da ne bom kaj takega rekla, da bo spet vroca kri... O:-)

hmmm,me bašzanima, kdo več hodi v kino - jaz, ali nek Hand Niederbauer iz takratne Hitlerjeve Njemačke?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm,me bašzanima, kdo več hodi v kino - jaz, ali nek Hand Niederbauer iz takratne Hitlerjeve Njemačke?

:)

definitivno hans...ob trentuni dostopnosti divx in podobnih zadev na cdjih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'izumil'= ni dobesedno, propagirat pa ga je zacel prvi mnozicno.....in to zaradi tega, da ljudje, ki itaq niso imeli kaj drugega za poceti, so sli lepo po delovnem dnevu v kino....zakaj?....zato, da niso imeli casa za razmisljanje...da ne bi mogoce prisli do kaksnih novih idej :devil:

torej...sami razmislite, da ne bom kaj takega rekla, da bo spet vroca kri... O:-)

:doze: zenske...... najprej postavijo vprasanje potem pa filozofiranje....

v tretjem rajhu so obstajali völkischer beobachter (casopis), radio deutschland in kinopredstave nemskih vojaskih porocevalcev. vse je bilo pod goebbelsovo neposredno taktirko.

edini alternativni vir je bil bbc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: zenske...... najprej postavijo vprasanje potem pa filozofiranje....

ja dobro, da imamo vas moske, da nas malo 'nazaj' drzite... :lol1:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Italian job, S.W.A.T, Once Upon A Time In Mexico - no ja ...

to so zaj bol novi filmi, ko se mi zdijo ful vreji!

LP

-matej

Italijan job pa Swat sta tudi meni všeč...o once upon a time pa nebi zgubljal besed ...film mi ni bil všeč...tako kot prvi del ne...edino enrike iglesias je lep :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes gledal Kajmak in Marmelada prejšnji petek pa Kill Bill Vol 1...oba filma predvsem pa slednji sta odlična....folka je pa v Koloseju ogromno.....kot da bi vstopnice zastojn delili...1000 sit za film pa le ni malo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz kina, gledal film Hero, ki je na programu Liffe po Liffu v kinu Vič.

Jet Lee, kung fu, malo art. Spominja na Prežeči zmaj - ? tiger (ali nekaj tekaga, se ne spomnim točnega naslova :hmm: ). Zelo priporočam.

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prežeči zmaj - ? tiger (ali nekaj tekaga, se ne spomnim točnega naslova :hmm: ). Zelo priporočam.

Urbi

a misliš Prežeči tiger, skriti zmaj? Crouching Tiger Hidden Dragon :)

Aja, drgač ti pa odsvetujem Extreme Ops - to je tak shit od filma ... čeprav so mi bile vstopnice podarjene (medijska premiera) sem se na koncu stoje drl "vrati pare" :) :)

moram drugič granitno kocko zraven nest da lahk objektiv projektorja razbijem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal v kinu Skrivnostna reka. Režiser Clint Eastwood; igrajo: Sean penn, Tim Robins, ......Zelo dobra zgodba, pričakovan konec, (za moje pojme) fenomenalna igra!

Ocena: (4,5/5)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ločitev po francosko (-3/10) Le Divorce

Ta film je tako dolgočasen, da če greš nekje vmes na pivo, hamburger pico pa še 2 krat na wc in se vrneš še vedno nisi ničesar zamudil. Medtem pa v filmu hočejo vplesti neki francoski nadstandard francoske strastne poročene/varajoče visoke aristokratske scene... mi smo najbolji in pa neke finte z ločitvenimi zakoni.... bullshit. :zzz: Prosim, ne gledat tega filma, razen če ste sadomazohist. Tudi če je karta zastonj. :wacko: .... joj, tole bom težko prebolel, rabim en dober film, da si popravim okus,.. in tako sem včeraj šel gledat Master and Commander: The Far Side of the World in bil prav tako,... zdolgočasen. O tem filmu gre po svetu dobra ocena, vsi ga hvalijo,.. ampak mene je pustil hladnega. Verjetno je vsega krivo to, da med prazniki delam :cry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folka je pa v Koloseju ogromno.....kot da bi vstopnice zastojn delili...1000 sit za film pa le ni malo....

1000 sit sej ni nujno da greš popoldne gledat ( :lol1: ) joke

700 sit je ob dopoldanskem času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes gledal po televiziji (TV1000) film EXTREME OPS, ki prihaja ali je že zdaj pri nas v kinu. IDIOTIZEM!!!!!!!!!!!!!!!

tipota delata reklame z ekstremnimi športi in se odločita, da ker ni časa in je predrago računalniško animirat bosta raje v živo posnela kako smučarji smučajo pred plazom (WTF :? ). prideta na tirolsko, sodeč po napisih na hotelu, vlaku,itd (piše v filmu: austria karawanke region :hmm: ) in po zapletih v dolini, pristane cela ekipa v napol zgrajenem hotelu na vrhu gore.

PAZI ZDAJ: v hotelu so sami srbi, domačin jim pač pojasni, da SO NA MEJI Z JUGOSLAVIJO ZATO JE PAČ ČISTO LOGIČNO DA SO TU SRBI. :? :xx: :hmm: :kva1:

vglavnem med srbi se skriva iskani vojni zločinec z balkana, ki je insciniral svojo smrt in zato razstrelil letalo z 200 potniki, general Slobovan Pavlov (izvirno ime :naughty: ), ki hoče razstrelit sodišče v Haagu kjer trpijo "njegovi ljudje".

ni potrebno povedat da na koncu dobri amerikanci zmagajo, scene bordanja, smučanja in telemarka in vse ostale ekstremne akrobacije pa so itak žalitev za vse ki se z temi športi resno ukvarjajo.

VGLAVNEM RESNO ODSVETUJEM, ČE NEBI JEDEL IN POTEM NAŽRT LEŽAL MI NEBI USPELO ZDRŽATI CELEGA FILMA!!!!

OCENA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMK za kao dobre kritike Tarantina!!!

Film je bil bedn! Haloooooo?! Samo kri in......kri...kri? Ne grem gledat 2.del filma, pa ce mi placate!

What was the point? Klanje? Zgleda da ga folk nima ze zadosti v sosednjih drzavah...fuj in fej...ce bi folk kaj takega dozivel v zivo bi se malo zamilsil nad poanto...ki jo za moje pojme ni ( ampak, ej,....gledala sem ga brez podnapisov...torej...pljuvanje naj se zacne).......

same ovce...

Sorry, ampak glih klanje je edina stvar, ki privlece to spako iz povprecnosti - vsaj zgodi se kaj... (in to veliko)

ce ne bi blo klanja bi bil pa skoraj tako zanic film kot Contact od jodie foster.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj gledal The Last Samurai, s Tom Cruise-om v glavni vlogi.....stvar morda malce spominja na Costnerjev ples z volkovi (prestavljen na Japonsko). Stvar je vredna ogleda, akcije je kar nekaj, morda me je razočaral tipično ameriški konec...

Ocena: 3.5/5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mimogrede: tale vikend je bil v znamenju filmov... vecina pri anI in bladzu na kavcu, okoli pa triziljon razlicnih zvocnikov...skrtka: kućni kino! :kva2:

Na spredu so bili: Johnny English, Monster Inc., doma pa se pred tem Darkness in The Hot Chick... Se najboljsi je bil Monster Inc, fina risanka.... da ne govorimo o animaciji, ki je FENOMENALNA! Pixar-ju res privoscim, da gredo na svoje, ker delajo super animirane risanke. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!