Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

AvP sem gledal.

Večina ljudi ga šimfa.. da je ripoff in ne vem kaj.. jaz sem pričakoval podn in bil pozitivno presenečen.

Popolnoma zabaven film, skoz neki dogaja, sicer predvidljivo, ampak kaj pričakujete po 4 alienih (tokrat umirajo lažje kot kdajkoli prej) in pa predatorjih (tokrat so skoraj prijetni in nič več ugly MF)... :D

Lepe akcijske scene(ki jih je za takevrste film definitivno premalo), lepi specialni efekti,..

Pač overall : 6/10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajja, pa celo sanjače al kaj so sem šel gledat... :D

Na kratko, sanjali niso le igralci.. ampak tudi režiser, producent,... par sramnih dlak in par jošk še ne naredijo filma.. jezus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Priporočam, da uporabiš torrent, al pa počakaš, da ga bo. Je totalno vredno :yea2: .

sm dala dol na surpnovi... no ja no... pač film kot film za pogledat 1x ... drgač mi je dobrih sam par scen. tko k so se dokaj funny... več ko 1x pa ne bi gledala tega filma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kralj Artur - tud ok film, ni pa da lih dol padeš.

Jaz ga tud gledal in sem istega mnenja...

Ni slab, ampak sem že videl boljše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri Arthurju pozitivno presenečen. Zadeva izgleda zelo o.k. in dosti bolj verjetna kot oriđinale verzija, kjer res nisi bil 100% od kje se je ded na angleško priklatil. :yea2: No v glavnem, bolje od trenutne holivudske konfekcije (Shrek 2 izvzet).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no ja no... pač film kot film za pogledat 1x ... drgač mi je dobrih sam par scen. tko k so se dokaj funny... več ko 1x pa ne bi gledala tega filma.

No jest sem ga gledal dvakrat zaradi...glavne igralke :P :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellboy je prav luškan :grim

jap... kjuto :) prototip vase in v svojo ljubav zaljubljenega rockerja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend sem gledal The day after tomorow...

Mislim da ga bo težko kak drug presegel. Tak film je pa res edinstven. Mogoče ima konkurenco v kaki izmed resničnih zgodb :) Vsaj po zanimivosti gledanja.

Definitivno odsvetujem ogled. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene tud Dan pojutrišnem ni nevemkolk prevzel...pa so tolk prčakval prihod tega filma v Kolosej-Lj .)

No sej to ste mogoče že prekomenteral sam teme nism bral tko da me zanima kaj kot motoristi mislte o filmu Torque(upam da sm prov napisu naslov...tist film kao Fast&Furious z motorji)...jst ga namreč še nism gledu pa me fulllllll zanima kakšn je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse o Torque= ena Aprilia in nekaj japonsko/angleške konfekcije. Tisti z Aprilio potem namaha vse hudobce in dobi bejbo. :yea2:

Sem ravno danes gledal Garfielda, sej ne vem, samo če nisi že prej Garfielda gledal ti ni čisto nič jasno kaj se dogaja, sicer je res, da zaradi dolžine filma niso mogli vsega pojasnit, samo lahko bi se bolj potrudili. Drugače pa dober film, samo zelo naporen, sem moral hčerki skoz razlagat, kaj se je naredilo. :wub:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jst ga namreč še nism gledu pa me fulllllll zanima kakšn je :)

meni osebno preprosto bedn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kill Bill 2 - boooriiing... vmes sem registriral eno uro lahnega spanca... :)

sym, ti pa res nimas smisla za dobre filme :D :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym, ti pa res nimas smisla za dobre filme :D :D .)

mah, enka je bla bolj dinamična in bolj cool.

pa sem veliki fan od QueenTarantina, ampak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!