Skoči na vsebino

Kino - priporočila in debatni krožek :)


Priporočene objave

kekec, raje ne. da se ti ne zaleti kaj v grlu. :grrr

Ice,no saj fuck sem razumel.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalubu sm se ...

v Kacumotoja ...

zlo dobr film ... ampak tale Kacumoto me je pa tolk fasciniral ... res lepa pojava ... lep lik ...

post-11-1080314425.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He He tole je sicer :topic: ampak zame en najbolših Tarantinojevih trenutkov, ko je razložil v enem filmu TOP GUN :D

:OK:

zakon!!!!!!!!!! :lol1:

morem še enkrat top gun pogledat :wacko:

aja zadnjič sem gledal blondinko iz harvarda 2 :? , damn sem mislil da sem zmačkan in crknjen v nedeljo zvečer ravno na intelektualnem nivoju amebe ampak ta film je bil pa podcenjevalno debilen še za tisto edino delujočo možgansko celico :BUA: :kva2:

na koncu je pa itak malo manjkalo, da bi se drl USA, USA, USA. dežela kjer poštenje in pravica vedno zmagata .) :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: pomoje je pa Jack še vedno Jack,.. sam ta film je pač romantična nizkokalorijska komedija,.. ne vem kdo bi to vlogo odigral bolje od njega... čeprav ni ravno neka huda vloga... sicer pa si sam izbira vedno bolj ne Jackovske filme...

Anger Management, About Schmidt, As good As Is Gets,.. sploh nazadnje ko je Jack bil še v formi je 10 let nazaj,.. ko je preganjal v posteljo volkuljo Michelle Pfeiffer... :hmm:

Tip je pač star,.. ampak poznam veliko punc, ki na njem še vedno vidijo tisto,.. nekaj,. kar bi jih spravlo pod rjuhe z njim,.. še vedno vreden greha...

PA POZOR ! Tip še vedno prehodi 10 stopnic :) B)

Zadnja zakon vloga Mr. Jacka: The pledge (zaobljuba). :notworthy:

Režija: Sean Penn, po predlogi Friedricha Dürenmatta (Urbi`s favorite).

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja zakon vloga Mr. Jacka: The pledge (zaobljuba). :notworthy:

Režija: Sean Penn, po predlogi Friedricha Dürenmatta (Urbi`s favorite).

Urbi

ko igra policista, ki lovi pederasta? sorry, slab film. knjiga zelo v redu, prva (nemska) filmska verzija z heinz rühmann-om je dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam dva filma....Sutjeska in Bitka na Neretvi...(imamnadivx) :OK:

to bi si pa rad ogledal, ze od majhnega fotr stalno govori o teh dveh filmih, pa kako je se njegov fotr (moj stariata) jokal ko so v kinu gledal Bitko ker da je baje podozivljal trenutke ki jih je tam zares dozivel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Says who? rezervni Marcel Štefenčič jr.? :hmm:

...policista, ki lovi koga? "pederasta"? Kva pa je to?

Urbi

says me.

ce je misljen taisti film po romanu f.dürenmatta in "igra" v originalu v svici (po katerem je posnet film z heinz rühmann-om, crno-bel) je film z j.nicholson-om, katerega sem videl pred kaksnimi 14 dnevi na TV, slaba kopija oz. inscenacija originala. tudi knjigo sem prebral.

"pederast" je odrasla oseba, katera spolno zlorablja otroke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"pederast" je odrasla oseba, katera spolno zlorablja otroke.

tisto je pedofil ... pederast je še malce bolj žaljivo ime za pedra ... semizdi ... :hmm: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen je luštna stvar :blink: ; hm, no ja...že mogoče.. :? ..ampak film pa ne. Razen par simpatičnih for, ki jih slišiš v filmu je vse skupaj ena velika traparija zgonjenega playboya, k se mu kao na stara leta končno uspe zaljubit. :wacko:

Ha, ha, ha.....tipično ameriško pocukran film. Brezveze. :doze:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je pedofil ... pederast je še malce bolj žaljivo ime za pedra ... semizdi ... :hmm: B)

ok. ja no, saj pravim da nimam izkusenj na teh podrocjih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok. ja no, saj pravim da nimam izkusenj na teh podrocjih. :)

a rabiš intrukcije ... poznam inštruktorje ... :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam dva filma....Sutjeska in Bitka na Neretvi...(imamnadivx) :OK:

a igra v kinu to zdaj? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja zakon vloga Mr. Jacka: The pledge (zaobljuba). :notworthy:

Režija: Sean Penn, po predlogi Friedricha Dürenmatta (Urbi`s favorite).

Urbi

S temle se pa strinjam! THE PLEDGE je bil pa film za pošizit. Potem je Jack naenkrat začel igrati v vseh mogočih limonadah - mu je pač narastel rejting.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Falus!

Gledal Dogville :OK:

Gledal Lost In Translation :OK:

Gledal Extreme Ops :o :? :BUA:

Gledal The Virgin Suicides :? WTF :cry:

Falus!

...vaš...:::PENIS:::

P.S.: Spoprijateljite se z kom od osebja v Koloseju (uni k prodajajo kokice recimo) in lahko se boste švercali na zastonj projekcije pozno zvečer, ko ni več veliko ljudi. Šparate pa lahko seveda tudi z gledanjem filmov na domačem računalniku, kar je še najbolj ugodno in komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monster! -ne priporočam, če greste v kino tako mal za sprostitev. Drugače zelo dober film, vendar zelo krut in žalosten

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri gothiki sem dobil občutek, da gledam šesti čut, tretji del,... (drugi del je bil The Others). Saj nič ne rečem,.. sam,.. res jim mal manjka idej... ker, preprosto, če gledaš veliko filmov, pričakuješ od 15 minute dalje vse... točno tako kot se zgodi,.. pa me brigajo uni triki z zvokom, in pojavljanjem prikazni VEDNO za hrbtom, da se kao ustrašiš (nekatere so tudi kričale, medtem ko je osebek na moji desni tako živčno mahal z nogami da se je pol vrste v CE koloseju treslo)

Monster,.. pa je res film, po katerem se nič kaj ne počutiš sproščeno, ali karkoli,.. bolj ko gre film proti koncu,.. bolj mi je vse skupaj šlo na... Resnična zgodba,.. OSKAR za vlogo ? :cry: No comment.

Če ta dva nebi videl,.. bi bil srečnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goodbye Lenin, za tiste, ki ste tako kot jaz že prenajedeni hollywoodskih limonad... zgodba sicer vedno ne drži vode, je pa prijetetn film, predvsem za tiste, ki smo pozali razmere za železno zaveso v socializmu... priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!